Şimdi Ara

Memopad 176cx biosta kaldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım şuan bootloaderdasınız. İlk olarak update.zip i açın \META-INF\com\google\android e gelin ve updater scripti notepad++ ile düzenleyin. ilk iki satırı silin ve bu şekilde kaydedin. Arşiv güncellensin mi diye sorabilir güncelleyin. Ardındanhttps://www.androidfilehost.com/?fid=23991606952604606 bu linkteki dosyayı bir yere çıkarın. Bootloader ekranındayken ve tablet bağlıyken indirdiğimiz launcher.bat ı çalıştırın. Sizden onay isteyecek ACCEPT yazın geçin ardından T4 girdisini girin. Eğer cwm veya twrp seçeneği çıkarsa twrpyi seçin. Cihaz twrpde açılacak. TWRPde mtpyi açın ve değiştirdiğiniz update.zip i tablete yollayın ve flashlayın.

Elimde tablet yok üzgünüm adımları tahmin ederek yazıyorum bir eksik olursa konuya yazarsınız.
  • Forum ve hataları son mesajım ilk sayfada görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cave Johnson

Sanırım şuan bootloaderdasınız. İlk olarak update.zip i açın \META-INF\com\google\android e gelin ve updater scripti notepad++ ile düzenleyin. ilk iki satırı silin ve bu şekilde kaydedin. Arşiv güncellensin mi diye sorabilir güncelleyin. Ardındanhttps://www.androidfilehost.com/?fid=23991606952604606 bu linkteki dosyayı bir yere çıkarın. Bootloader ekranındayken ve tablet bağlıyken indirdiğimiz launcher.bat ı çalıştırın. Sizden onay isteyecek ACCEPT yazın geçin ardından T4 girdisini girin. Eğer cwm veya twrp seçeneği çıkarsa twrpyi seçin. Cihaz twrpde açılacak. TWRPde mtpyi açın ve değiştirdiğiniz update.zip i tablete yollayın ve flashlayın.

Elimde tablet yok üzgünüm adımları tahmin ederek yazıyorum bir eksik olursa konuya yazarsınız.

Şu an görünüyor dediklerinizin üzerinde çalışıyorum şu an :)
  • t4 girdisini girin demişsiniz o nedir nereye girecem?
  •  Memopad 176cx biosta kaldı

bu ekranda size trigger soruyor olacak. t4 yazın enterlayın
  • quote:

Memopad 176cx biosta kaldı

bu ekranda size trigger soruyor olacak. t4 yazın enterlayın

CWM MENÜ GELDİ AMA BENİM İNDİRDİĞİM ROM HATA VERDİ İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRDİĞİM İÇİNMİ ACABA?
    özür dilerim büyük harf oldu
  • Hata nedir?
  • quote:

Hata nedir?

Memopad 176cx biosta kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım anladım. This is a k013 device diyor dogru rom degil

• hocam ilk 2 satırı silememişsiniz

ekleme: updater scriptin ilk 4 satırını buraya atar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cave Johnson -- 13 Şubat 2017; 13:2:35 >
  • Hocam update scrip bu

Edit. Resim yuklenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihpsp -- 13 Şubat 2017; 13:11:28 >
  • başka bir upload sitesine yükleyin burdan direk link atın hocam
  • Cave Johnson kullanıcısına yanıt
    yükledim hocam bi bakarmısın üstte
  • hocam show progress yazan yere kadar silmeniz gerek show progressi silmeyin show progressin önündeki noktalı virgüle kadar boktalı virgül dahil olacak şekilde silin. Ardından farklı kaydedin bir yere atın. Sonra kaydettiğiniz dosyayı update.zip iniçindeki dosyayla değiştirin. Ardından flashlayın.

Şimdi bir rom daha indirdim xda dan onun içindekide bu

custom rom varmıdır bunun için acaba onu yüklesem?
  • Bu tablet için custom rom yok lite rom var asus uygulamalarının silindiği. Sanırım o romu indşrmişsiniz. Bu rom da hata verebilir scriptin içinde getproplu yerleri silerseniz kurulacaktır ama.
  • şu an installing update yazıyor bekliyorum. çubukta bir ilerleme yok ama bekleyim bakalım
  • installin update bitti siyah ekranda bişeyler yazdı sonra açıldı asus yazısı geldi yaklaşık 5 dakikadır bekliyorum heralde ilk açılıştan dolayı bekletiyor ortada yuvarlak bişey dönüyor loading
  • hocam açıldı çok teşekkür ederim gerçekten sabrettiniz uğraştınız sağolun varolun. asus uygulamalarının olduğu rommuş bu. o dediğiniz lite romda kullanıcıya kalan alan ne kadar? bunda 3.05gb ve çok az.. zaten tabletide app2sd ile uğraşırken bozdum o yüzden
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.