Şimdi Ara

Memleket Hareketi Geliyor! 3 Milletvekili CHP'den İstifa Etti! (#MakeTurkeyGreatAgain) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
6.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne sol trollü ne her bir ağızdan Davutoğlu ve Babacan'ı desteklemesi ne saçmalıyorsun sen yahu? Burada açılan Babacan ve Davutoğlu konularında muhalif üyeler demediklerini bırakmıyorlar. Diğer sosyal medya mecraları da öyle.

Muhalif parti liderlerinin televizyona çıkması normaldir. Anormal olan şey muhalif seslere yer verilmemesidir. Siz tüm medyada 7/24 AKP şakşakçılığı yapılsın istiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-481916DD1

Ne sol trollü ne her bir ağızdan Davutoğlu ve Babacan'ı desteklemesi ne saçmalıyorsun sen yahu? Burada açılan Babacan ve Davutoğlu konularında muhalif üyeler demediklerini bırakmıyorlar. Diğer sosyal medya mecraları da öyle.

Muhalif parti liderlerinin televizyona çıkması normaldir. Anormal olan şey muhalif seslere yer verilmemesidir. Siz tüm medyada 7/24 AKP şakşakçılığı yapılsın istiyorsunuz.

Ne ak trollü ne her bir ağızdan Muharrem İnce desteklemesi ne saçmalıyorsun sen yahu?

CHP'den ayrılıp parti kuranlar ve bu parti liderlerinin televizyona çıkması normaldir. Anormal olan şey bu seslere sol medyada yer verilmemesidir. Siz solak medyada 7/24 CHP şakşakçılığı yapılsın istiyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

CHP Grup başkan vekili Özgür Özel;

"İstifa eden milletvekileri ile diyaloğu hep açık tuttuk ancak ayrılmaları durumu bizleri üzdü,kendi kararlarıdır ve saygı duyuyoruz.

CHP parti olarak büyük bir çınardır ve bu çınarın yapraklarıda bazen dökülebilir,biz CHP partisi olarak kendi siyasi çizgimizden vazgeçmeden yola devam edeceğiz."

Kendi siyasi çizgileri neymiş merak ediyorum.

• asau kullanıcısına yanıt

Kendini çok mu zeki sanıyorsun? Öyle görünmüyorsun pek söyleyim dedim. Daha çok kafayı çekmiş gibi görünüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 29 Ocak 2021; 21:42:9 >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt

Cb seçimi

Erdoğan %52,6

İnce: 30.6

Demirtaş %8,4

Mv seçimi

Akp %42,6

Hdp %11,7

Mhp %11,1

Hdpden %3,3 oy kayması var bu oylar erdoğana kaymış gibi saçma bir savunma yapmayın akp mhp oy toplamı %53,7

İnce hdpnin oylarını aldı ve ince barajı geçemez ama geçse bile ilk kapısını çalacağı parti hdpdir hdpye yanlayacak onlarla ittifak kuracaktır

Yani akp inceyi ittifağına almaz zaten chpye tepki olarak çıktığı için oraya da gidemez meclise girmek istiyorsa tek seçeneği hdp

• Çıkıp da rakibim benden 12 milyon fazla oy aldı ama yine de ben mi kazandım diyecekti? Lütfen bir cevap bekliyorum, acaba neymiş sizin derdiniz öğrenmek istiyorum.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Yalan mı peki? 12 milyon fazla oy almış rakibi. Ne deseydi? Ben kazandım ama onun oyu benden 12 milyon fazla mı diyecekti?
  • sensaura kullanıcısına yanıt

Bu adam kazandı lafından en çok rahatsız olanlar FETÖ'cüler. İnce'nin halkta çok ciddi bir umut yaratmasını bir fırsat olarak gördüler, İnce eğer "Ben kazandım" deyip milleti sokağa dökseydi dış müdahale ile birlikte ülkemize "demokrasi" ihraç edilecekti. Gümrüğe takılan demokrasi ihracı sebebiyle kuduruyorlar...

• Bir kesim halen kavrayamamış . Sn Muharrem İnce parti kursada CHP den alacağı oy yüzde 2 yı geçmez. Asıl oy alacağı kesim muhafazakar seçmen. Yani Kılıçdaroğlu sırf alevi diye oy vermeyen kitle.
    Bence CHP değil diğer partiler korksun. En çokta MHP ve akp. Neden MHP ? Çünkü akşener kadın diye de iyi partiye oy vermeyen inceye verecek. Cumhur ittifakının durum perişan

• Daha düne kadar beni tayibin kanallarında göstermiyorlar diye veryansın eden bağıran çağıran muharrem den bugün tayibin kanallarında boy boy program yapan açıklamaları yayınlanan muhareme.

Chp zaten iktidara gelince seçim barajını düşürecek sen de rahatlıkla meclise kendi partinle girecektin. Bakma burada ki goygoycu veririz ederiz diyen yalancılara. Bu yalancılar osman pamukoğluna da böyle dediler ama seçim olunca kimse gidip oyunu vermedi çünkü biliyorlardı seçim barajını geçemezsen sana verilecek her oy akp ve mhp ye gideceğini.

Şimdi tayibin bütün kanallarında boy boy seni gösteriyorlar ama kaçırdıkları bir nokta var. Tayibin kanallarını yine akp liler izliyor ve onlardan sana oy gelmez. chp liler zaten o kanalları izlemediği için senden haberleri olmaz anca stepnesi,kapı kolu olursun bahçeli gibi

Akp li de sana oy vermez çünkü siz ulusalcısınız ve onlar unutmadılar bu ülkede atatürk ilkeleri diye diye Türbanlıları kamu dairelerine sokmadığınızı. siz tövbe etseniz dahi size itibar etmezler sen ne kadar benim bacımda türbanlı desende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 29 Ocak 2021; 22:27:53 >

• Ne hareketi ne memleketi ya kim verir Muharreme oy ya.

"Adam kazandi"

Adam degil o Recep Tayyip Erdoğan! Türkiye Cumhurbaşkanı!

Milletin oyunun arkasında durmayan birine kimse oy vermez.

Imamoğlu oyuna sahip çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Ne hareketi ne memleketi ya kim verir Muharreme oy ya.

"Adam kazandi"

Adam degil o Recep Tayyip Erdoğan! Türkiye Cumhurbaşkanı!

Milletin oyunun arkasında durmayan birine kimse oy vermez.

Imamoğlu oyuna sahip çıktı.

Aynen kanka ya sen git 10 seçim kaybeden aday bile olamayan "boyle bir sey olabilirmi kemal" e ver oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Cb seçimi

Erdoğan %52,6

İnce: 30.6

Demirtaş %8,4

Mv seçimi

Akp %42,6

Hdp %11,7

Mhp %11,1

Hdpden %3,3 oy kayması var bu oylar erdoğana kaymış gibi saçma bir savunma yapmayın akp mhp oy toplamı %53,7

İnce hdpnin oylarını aldı ve ince barajı geçemez ama geçse bile ilk kapısını çalacağı parti hdpdir hdpye yanlayacak onlarla ittifak kuracaktır

Yani akp inceyi ittifağına almaz zaten chpye tepki olarak çıktığı için oraya da gidemez meclise girmek istiyorsa tek seçeneği hdp

istanbul sonuclari

Memleket Hareketi Geliyor! 3 Milletvekili CHP'den İstifa Etti! (#MakeTurkeyGreatAgain)

diyarbakir sonuclar

Memleket Hareketi Geliyor! 3 Milletvekili CHP'den İstifa Etti! (#MakeTurkeyGreatAgain)

van sonuclari

https://www.haberler.com/secim/2018/cumhurbaskanligi-secim-sonuclari//

Soyle bakiyorum da hic de hdp ince icin oy vermis gibi gozukmuyor. hdpnin yuksek ve nufus olarak cok oy aldigi yerlere baktigimda hep oylar ya demirtasa gitmis ya da erdogana. belki %0.1 gibi inceye giden varsa vardir. baglantidan sen de kontrol edersin. unutmayin. her mhpli erdogana oy vermedi.

Ya gözünüz bozuk yada boş yere milleti trollüyorsunuz

Rtenin oyu zaten cumhur ittifakı toplamından düşük hdp erdoğana falan vermemiş açık bu bu saçma olayı bırakın hdp direk inceyi desteklemiş milleti trollemiyi bırakın

İnce hdpli hdpliler inceye vermiş nokta bitti

İstanbul

İnce 36,89

demirtaş 7,23

meral 4,76

toplam 48,88

Chp 26,51 ip 8,05 hdp 12,52=47,08

Yani daha ne kadar açık olabilir istanbulda hdpden %5 oy almış matematik yalan söylemez

Erdoğana vermeyecek mhpli falanda yok erdoğan vermeyecek mhpli zaten iyi partiye verdi mhpnin olan oyu zaten akpden geldi

Ben genelde böyle detay bakarım ama hiç gelmemişti aklıma buna bakmak. HDP-Selahattin arasındaki fark İnce'ye vermiştir diye düşünüyordum ama görünüşe göre onların bir kısmı Erdoğan'a vermiş, İnce'ye ise MHP'liler vermiş...

• Ben de onu diyorum hocam. Yani farklı ne bekliyorlar ki?
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt

bosuna ugrasmayin. kurtler inceye oy vermemis. oy verseydi dermirsta o kadar oy toplayamazdi. hele de guneydoguda ince o kadar az oy almazdi

• Koskoca Atatürk'ün partisine doldurdular HDP lileri Atatürk'çü insanları da küstürdüler. Utanmadan iftira attılar. Yüzde 20 oy alıp basariliyim diyen birini de hala baskanlikta tutuyorlar . Sonra da oy bölünmesin . Atatürk ün partisi PKK sevicilerle dolduranlar utansın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.