Şimdi Ara

MEME KANSERİ İÇİN KAMPYANYA - LÜTFEN İÇERİ - (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
2.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devlet halk için vardır. Halk mağdursa devlet gerekeni yapmalıdır. Umarım istediğiniz desteğe ulaşırsın. Allah yardımcınız olsun. Teyzenize de acil şifalar diliyorum.
  • Arkadaşlar ilacın bedeli 20 günlük 20bin lira yani yıllık gideri yaklaşık 360 bin tl..
  • 667

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Hyde

667

yükseliyor umarım başarabiliriz
  • 1 imzada benden UP

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmzaladim dostum, Allah acil şifalar versin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke o kadar çok abaza olan bir foruma açmasaydın konuyu
  • Benim annem ve teyzemde kanser ile mücadele etti ikiside kazandı. Ne yazık ki herkes bu kadar başarılı değil. Başına gelenleri çok iyi anlıyorum. Tanrı yardımcın olsun.

Not: Dostum bu hastalığın yenmekte en büyük faktör kendine güven ve korkusuzluk. Çok zor ama akrabanlarınla bunu yapabilirsiniz. Bol bol moral ver teyzene sakın korkmasın çoğu kişi yakalanıyor bu hastalığa. Umarım bir mucize olur ve yarın hastalığı bitmiş olur.
  • Şu an 1.555 destekçi oldu yavaş yavaş yükseliyor sayı siz ve sizin gibiler sayesinde hepinize teşekkürler
  • Allah hepsinin yardımcısı olsun bende imzaladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

Keske daha fazla sey yapabilseydim

• Hocam böyle olmaz. Sağlık bakanı diyip bırakırsanız cevap gelmez. Sağlık bakanını, Türkiye cumhuriyetinde çalışan tüm ilgili bakanlıkları ekleyip mail adreslerini koyacaksınız. Ayrıca mümkünse haberlere çıkmaya çalışın.
  • Up

• bu monoklonal antikordu galiba, demek gerçekten işe yarıyor,kanserli hücrelere spesifik antikor üretip yolağını inhibe etmek çok müthiş bişey bence,bunun gibi yeni bir çok ajan bulunuyor umarım gelecekte metastatik kanserlerde yok edilir,bilim herzamanki gibi çok can kurtaracak ilerde
  • Benim çok yakın bir akrabamda meme kanserinden vefat etti
  • Benim annemde meme kanseri hocam, allah yardımcınız olsun. Nasıl bir illet olduğunu çok iyi biliyorum, moralini yüksek tutmaya çalışın
  • acil şifalar
  • Hala günceldir arkadaşlar...
  • Up

• Up

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.