Tüm Forumlar >> Referansları
Referansları
» Kullanıcı Profili
Kriter Puan
Genel     
Kargo     
Satıcı     

» Kullanıcı Değerlendirmeleri
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Ps3 Fat Cihaz + 1 sixaxis kol. 275 lira.. Resimler eklendi..
Alıcı: metalic_wampire
Tarih: 17 Temmuz 2012; 23:52:13
Yorum
Güvenilir ve ilgili bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: Satılık Pc Parçaları .. 100 lira üzeri fiyat yok...
Alıcı: LuN4TiC
Tarih: 23 Haziran 2012; 1:44:17
Yorum
ilk başlarda ilgili gözüküp yardımcı olacak gibi görünse de aldığım parçalardan biri arızalı çıktı (psu) ve o parçayı iade edeceğimi söyledim. daha ürün elime ulaşır ulaşmaz bir kaç defa "onay verin acil paraya ihtiyacım var" gibi mesajlar attı. ben bütün ürünleri denedim, ekran kartı ve ramlarde sorun yoktu ama psu arızalıydı. mevcut ilanı iptal edip psunun parası düşülerek yeni ilan açmasını ve ben aldığım toplu pc parçalarının psu hariç biçilmiş fiyatını hemen alıp onay vereceğimi ve psu'yu ise iade edeceğimi söyledim. o da buna gerek olmadığını bana mevcut ilanı onaylamamı ve psu'nun ücreti kadarını ben onaylayıp benim param onun eline geçtikten sonra bana geri havale geçeceğini söyledi. ben de kabul ettim ve onayladım. ama daha sonra bana psu değerindeki parayı geri yatıracağını psuyu bekletmemi söyledi, kendisinde kargo ücretinin olmadığını söyledi. 1 ay oldu yatırmadı. kargo ücreti sorun değil ben ptt kargo ile ücreti kendim karşılayarak gönderebilirdim ama kendisine ka
Genel Puan

Ürün: [Satılık] iPhone 4 Beyaz ..
Alıcı: Cbekcibasi
Tarih: 7 Mayıs 2012; 21:23:59
Yorum
iyi bır arkadas guvenlı bır sekılde alısverıs yapabılırsınız
Genel Puan

Ürün: [Takaslık] iPhone 4 Beyaz ..
Alıcı: swapper
Tarih: 14 Nisan 2012; 18:19:18
Yorum
Zaman kaybı yasamak istemiiyorsaniz uzak durun.Takas için anlaştık önce ürünü ben yolladım 5 kuruş para da almadım ama çeşitli bahaneler ile almaktan vazgeçti .ipad 3 üm Antalya'ya kargolarda süründü . Ticaretin ciddiyetinde olmayan bir arkadas.güvenilir değil demiyorum ama ürünü ilk gönderen sakın siz olmayın .
Genel Puan

Ürün: Mp3 20 Tl Kulaklık 25 Tl
Alıcı: Siyah Nur
Tarih: 12 Ocak 2012; 13:19:00
Yorum
Çok ilgili ve samimi birisi. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.047