Tüm Forumlar >> Referansları
Referansları
» Kullanıcı Profili
Kriter Puan
Genel      
Kargo      
Satıcı      

» Kullanıcı Değerlendirmeleri
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - iPhone 8 64GB Gümüş & Batarya %94 & Sıfırdan farksız
Alıcı: kaangumuss
Tarih: 8 Ağustos 2020; 13:10:47
Yorum
Musa Hocamdan bu ikinci alışverişim oldu;İlgisi, dürüstlüğü, samimiyeti ile gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.Belirtmeye bile gerek yok ama ürün tam anlattığı gibiydi, kargolaması ve bütün süreçlerdeki ilgisi ise gerçekten takdire şayan.Kendisi ile alışverişimiz bu kadar ile kalmayacak belli
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Apple Watch 5 44mm Space Grey 1 Aylık
Alıcı: BeyazBüyü
Tarih: 6 Ağustos 2020; 13:43:29
Yorum
Musa hocam ile son derece keyifli ve güzel bir alış veriş yaptık. Kendisi çok ilgili ve dürüst bir insan. Herkesin böyle güzel insanlar ile alış veriş yapmasını diliyorum. Her konuda bilgi verdi ve yardımcı oldu. Mağazadan sıfır nasılsa aynı şekilde sıfır bir ürün aldım. Çok teşekkür ediyorum. İnşallah tekrar alış veriş yapmak nasip olur.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Samsung Galaxy S10 Plus 128 GB & 2 aylık Samsung TR garanti
Alıcı: microgenius
Tarih: 15 Ekim 2019; 11:02:28
Yorum
Alışveriş öncesi, sonrası ürün hakkında her konuda hiç tereddütsüz danışabileceğiniz, dürüst, ilgili, alakalı, forumun ikinci el bölümünde hep kendisi gibi birilerini aradığımız biridir Musa Abimiz. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - iPhone XS Max 256 GB Black & Pasaport Kayıtlı & TR Garantili A2101 Model
Alıcı: just_shop
Tarih: 8 Ekim 2019; 16:08:48
Yorum
Elden alışveriş gerceklestirdik ve 1 adet Iphone XS Max 256gb satın aldım. Cihaz ilanda belirtildiği üzere temiz ve full kutu içeriğine sahipti, ilgi ve alakası için kendisine birkez de buradan tesekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - iphone 7 Gold 32GB & Nokta Hatasız
Alıcı: Guaddro
Tarih: 24 Eylül 2019; 15:56:10
Yorum
Musa Abim'e yardımları ve sattığı ürünün temizliği olsun, titizliği olsun, tutumu olsun,kargosu olsun her konuda güvenebilirsiniz yoğun ilgi ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Cihaz Anlattığından Daha Temiz Kargodan Tutunda Yardımları ve İlgisinden Dolayı Çok Teşekkür Ediyorum Sıfırdan Farksız Bir Ürün Aldım. Saygılarımla
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I- iPhone XS Max 64 GB Silver & Pasaport Kayıtlı 2 Aylık & TR Garantili A2101 MODEL
Alıcı: kaangumuss
Tarih: 19 Eylül 2019; 23:19:13
Yorum
Her şeyden önce on numara bir insan.İlgisi,alakası siparişin tesliminden sonra bile devam etti ve bunu gönülden yaptığı belli.Gönderdiği cihaz dediği gibi sıfır ayarında ve paketlemesine diyecek bir şey yok, ilk tercih edilmesi gereken, hiç düşünmeden alışveriş yapabileceğiniz bir satıcı.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Samsung Galaxy M30 64 GB 5000 Mah Batarya & 5 Günlük
Alıcı: odessa798
Tarih: 8 Ağustos 2019; 18:28:10
Yorum
Musa Abi donanımhaber'e yakışan bir üye.Hızlı kargo ile sıfır ürün yolladı.Güvenle alışveriş yapabilirsiniz...
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Huawei P30 Pro 256GB & 8GB Ram
Alıcı: KalemKolik
Tarih: 23 Temmuz 2019; 15:48:24
Yorum
Çok memnun kaldım
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - iPhone 6S Plus 32GB & 3 aylık nokta hatasız
Alıcı: oski66
Tarih: 18 Temmuz 2019; 13:57:52
Yorum
sorunsuz sıkıntısız bi alışverişti çok teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Samsung S7 Gold 32 GB & 17 ay garantili
Alıcı: oski66
Tarih: 15 Temmuz 2019; 10:02:57
Yorum
sorunsuz bi alışverişti teşekkürler
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Samsung Galaxy S10e 128 GB & 1,5 aylık
Alıcı: Commodore_64_
Tarih: 17 Mayıs 2019; 8:54:03
Yorum
Musa beyle ilk alışverişimdi ve gerçektende memnun kaldım ikinci el bir ürün ve kargo ile aldım herşey söylendiği gibi oldu kargo hızlı ve sağlam geldi tereddüt etmeden ürün alınacak bir insan kendisi iletişim çok iyi ve ilgili böyle insanların forumda olması sevindirici.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I & İphone 6S 32 GB 3 aylık & Sıfırdan farksız
Alıcı: scalper
Tarih: 23 Nisan 2019; 17:45:12
Yorum
Musa abi standartların üstünde ilgi ve alakalı birisi, şehirler arası alışveriş nedeniyle oluşabilecek tereddütlere karşı daha siz istemeden sürekli bilgi paylaşıyor. Ürünün anlatılandan fazlası var eksiği yok. Son olarak 6s için yaptığı kargo paketini imkan olsa da buraya ekleyebilsem... Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I & iPhone XR Red 64GB Kayıtsız & 120 Günlük süreç hat takınca başlayacak
Alıcı: sardemir
Tarih: 18 Nisan 2019; 20:47:07
Yorum
Forumda ki kaliteli nadir insanlardan birisi Musa Bey, dostluğa önem veren birisi gerçekten. Tanıdığıma çok memnun oldum şahsen. İlk alışverişimdi fakat son olmayacağı kesin. Güven konusunda zerre sıkıntı yaşamayacağınız birisidir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz teşekkür ediyorum kendisine.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I & SıFıR & İphone 7 Silver 32 GB
Alıcı: raptors46
Tarih: 3 Nisan 2019; 21:54:42
Yorum
Musa beye çok teşekkür ediyorum. Ürün paketleme kargo herşey kendisi gibi mükemmel. Tekrar alışveriş yapmayı dört gözle bekliyorum.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Huawei Mate 20 Lite 64GB Mavi & TR garanti &10 günlük
Alıcı: arshenik
Tarih: 29 Mart 2019; 19:59:15
Yorum
Herzaman ki gibi sorunsuz alışveriş. Mükemmel alışveriş Musa abi 10 numara bir forum üyesidir. Hertürlü kefilim kendisine.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - iPhone 8 Gold 64 GB & Tek nokta hatasız & 14 ay garanti
Alıcı: brksglm
Tarih: 29 Mart 2019; 19:57:43
Yorum
On numara bir abimizdir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Her konuda da yardımcı olur.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - HP 15-AY102NT Intel Core i5 7200U 8GB 1TB& 5 Günlük
Alıcı: visor
Tarih: 16 Mart 2019; 12:00:04
Yorum
durust satıcı ıyı bır alısverıs yapan vısor
Genel Puan

Ürün: SATILDI & iPhone XR RED 64GB & Pasaport kayıtlıdır.
Alıcı: goosebumps
Tarih: 1 Mart 2019; 15:23:26
Yorum
Aksesuarlarda sıkıntı yaşadığımdan dolayı kendisine referans değilim
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I & iPhone X 64 GB Vatan Bilgisayar çıkışlı & 16 ay Apple TR garantili
Alıcı: Lyzard
Tarih: 12 Şubat 2019; 22:51:38
Yorum
Guvenilir ve sozunun eri bir arkadasimiz. Meblag yuksek olmasina ragmen gonderdim ve kendisi guvenimi bosa cikarmadi. Kargolama cok iyiydi, cihaz da tam soylendigi gibiydi. Kendisine tesekkur ederim.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - LG G6 32 GB & 5 aylık LG TR Garantili
Alıcı: ultrAslan-BH
Tarih: 1 Şubat 2019; 22:40:20
Yorum
Aldigim cihaz sıfır ne ise o sekilde geldi.Musa abi güvenilir ve cok ilgili biri güvenle alisveris yapabilirsiniz...
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - iPhone 8 Black 64 GB & 11 ay Apple TR garantili
Alıcı: Doppio
Tarih: 24 Ocak 2019; 13:38:32
Yorum
Musa hocama ile son derece memnuniyet verici bir alışveriş gerçekleştirdik. Sorduğum sorulara uzun uzun bıkmadan usanmadan cevap verdi, alışveriş boyunca ilgisi ve alakası gerçekten üst düzeydi, Ürünü kargolama şekli bile dört dörtlük ve oldukça özenliydi. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum. :)
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - iPhone 7 Silver 32 GB & Tek nokta hatasız 21 ay TR garanti
Alıcı: naturl
Tarih: 17 Ocak 2019; 12:14:46
Yorum
Musa abimiz özü sözü bir ve güvenilir sayılı satıcılar arasındadır. Alışverişimiz sorunsuz tamamlandı. Kargo paketlemesi efsaneydi zaten. Herkese tavsiye ediyorum.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Samsung Galaxy S9 Plus 64 GB & 2 aylık
Alıcı: ONUR_345241
Tarih: 15 Ocak 2019; 22:52:56
Yorum
İlgili güvenilir satıcı. Gözünüz arkada kalmaz.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - iPhone 7 Gold 5 aylık & Vodafone bayi çıkışlı sıfır hata
Alıcı: hsaid
Tarih: 10 Aralık 2018; 14:25:11
Yorum
Musa abi herzamanki gibi. Sorunsuz alışveriş. Sorunsuz cihaz
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Huawei P20 Pro Black 128 GB & 2 aylık yeni resimler eklendi
Alıcı: M_H_G
Tarih: 11 Kasım 2018; 18:52:10
Yorum
Musa Hocamdan sıfır (0) sorun yaşayarak güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - iphone 6 space gray 32gb 1 aylık-1700
Alıcı: _NorthWind_
Tarih: 7 Kasım 2018; 15:32:23
Yorum
Kendisi çok değerli bir insan ve güven ile alışveriş yapabileceğiniz nadir İnsanlardan biridir. Hızlı kargo ile gönderim sağlandı, ve cihaz tertemizdi, sıfır neyse oydu gerçekten. Bu Güvenilir ve Sorunsuz alışveriş için çok teşekkür ediyorum..
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - G G7 ThinQ & 2 Aylık Nokta hatasız 3200>3100
Alıcı: alanis61
Tarih: 17 Ekim 2018; 22:33:06
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu, güvenerek alışveriş yapabilirsiniz...
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Samsung J7 PRO 32 GB Black & 3 Aylık Samsung TR Garantili/1400 TL
Tarih: 15 Eylül 2018; 10:10:55
Yorum
Her zamanki gibi sorunsuz alışveriş Musa abi sözünün eri sıkıntısız ürün satan nadir forum üyelerindendir.
Genel Puan

Ürün: SA T I L D I - Huawei P20 Pro 15 günlük & Nokta hatasız
Alıcı: mrbaronx
Tarih: 5 Eylül 2018; 16:59:56
Yorum
Cok guvenilir sözununun eri bi abimiz.Gozunuz kapali alisveris yapabilirsiniz.ilanda ne diyorsa noktasina virgülüne kadar dogrudur..kendisiyle bundan sonra da alisverislerimiz devam edecek...
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Huawei P20 Pro 128 GB & 4000 TL (Türkiye Garantili)
Alıcı: wWenTj
Tarih: 28 Ağustos 2018; 22:27:12
Yorum
Forum un en değerli ve güvenilir üyelerindendir..Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Dediği gibi sıfır dan hiçbir farkı yoktu ürünün..
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - İphone 8 Space Gray & 64 GB 2 aylık sıfır hata
Alıcı: raptors46
Tarih: 28 Ağustos 2018; 22:25:15
Yorum
Her şey için çok teşekkür ederim.Cok ilgili bir arkadaş. Her konuda elinden geldiğince yardım ediyor. Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz. Sorunsuz hızlı alışveriş icin kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I- İphone 6S 32 gb & Space Gray 5 aylık
Tarih: 18 Ağustos 2018; 12:40:18
Yorum
Sorunsuz alışveriş her zamanki gibi :) Gözünüz kapalı alın asla kötü ürün satmaz musa abim allah razı olsun
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Samsung S9 Plus 3 aylık Sıfır hata
Alıcı: kadirinanir
Tarih: 31 Temmuz 2018; 12:02:29
Yorum
bu kendisiyle ikinci alışverişimiz, son derece güvenilir bir arkadaşımız.Musa abi için söz her şeyden önemlidir, ben onu gördüm.ne dediyse o.teşekkür ederim.bundan sonra da güzel alışverişlerimiz olur inş.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - OnePlus 5T 128 GB Sİyah Renk 4,5 aylık Resim Eklendi
Alıcı: ::ExtremE::
Tarih: 19 Temmuz 2018; 0:37:23
Yorum
Alışveriş ve ürün konusunda benden daha ilgili idi. Olabildiğince dürüst ve sağlam bir satıcı, Allah işini gücünü rast getirsin...
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Samsung J7 Prime 11 günlük (Samsung Türkiye Garantili)
Tarih: 17 Temmuz 2018; 23:32:59
Yorum
Sorunsuz hızlı alışveriş. Bu kaçıncı oldu artık ben bilmiyorum. Gözü kapalı alışveriş yapabilirisiniz.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Asus ZenFone 5 Koyu Mavi & 20 günlük Kılf hediyeli
Alıcı: lewel123
Tarih: 16 Temmuz 2018; 10:38:39
Yorum
Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz guvenilir birisi sattigi ürünün sonuna kadar arkasında çok memnun kaldim
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I-İphone SE 32 GB & 3,5 aylık nokta hatasız
Alıcı: salimg
Tarih: 30 Haziran 2018; 18:36:20
Yorum
Musa Bey gerçekten çok ilgili ve samimi bir beyefendi. Tüm süreçte bilgilendirici oldu ve tüm sorularımı sabırla cevapladı. Paketleme harikaydı ve belirttiği gibi ürünün 0'dan bir farkı yoktu. İleride tekrar alışveriş yapacağımıza eminim ve herkese de tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler, selamlar.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - İphone 7 Plus 32 GB Black & 15 Günlük
Tarih: 14 Haziran 2018; 20:36:03
Yorum
Her zamanki gibi sorunsuz alışveriş. Hızlı ve mükemmel kargo. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirisniz.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Huawei Mate 10 Pro Kahve 40 günlük & 128 GB
Alıcı: Cnr Detailing
Tarih: 11 Mayıs 2018; 12:07:38
Yorum
Titiz ve güvenilir bir abimiz , alışveriş yapacak arkadaşlar kesinlikle sorun yaşamazsınız.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Apple iPhone 8 64 GB 17 günlük & Uzay Grisi++1 Yıl 465 TL Keyifli Garanti
Alıcı: deus-ex
Tarih: 31 Mart 2018; 0:29:37
Yorum
Titizlik konusunda master yapmış biri olarak; sıfır alsaydım daha temiz olmazdı herhalde. İletişim-kargo-ürün herşey dört dörtlüktü, tekrar alışveriş yapacağımıza eminim.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I. iPhone 8 Plus Gold 3 günlük cihaz
Alıcı: golfgti06
Tarih: 21 Mart 2018; 21:57:07
Yorum
Çok değerli ve ilgili bir satıcı Musa abim. Sürekli iletişim halindeydik. Telefonu hızlı bir şekilde ve özenle kargoladı. Tekrar teşekkür ediyorum kendilerine saygılarımı sunuyorum.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I-İphone 7 Plus 32 GB Rose Gold
Alıcı: AnimaL.
Tarih: 10 Mart 2018; 10:41:11
Yorum
İletişim, muhabbet, ürün, fiyat herşey dört dörtlük.. telefon ihtiyacınız olduğunda gözünüz kapalı kendisiyle iletişime geçebilirsiniz..
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - İphone 7 Plus 32gb Gümüş 40 günlük nokta hatasız
Tarih: 3 Şubat 2018; 15:48:42
Yorum
Bu kaçıncı oldu saymıyorum artık Musa abi 10 numara bir forum üyesidir. Sorunsuz temiz ürün istiyorsan doğru forum üyesidir kendisi. Özü sözü birdir.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I-iPhone 7 32 gb Mat Siyah 2,5 aylık & Fiyat Düştü
Alıcı: halisakal
Tarih: 25 Aralık 2017; 10:05:00
Yorum
Sorunsuz alışveriş oldu, iPhone 7 sıfırdan farksız bir şekilde teslim aldım.Kargo, paketleme ve iletişim de çok ilgili. Rahatlıkla güvenebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Musa Bey'e teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I -iphone 6 32 GB & sadece 7 Günlük cihazdır
Tarih: 14 Aralık 2017; 16:04:51
Yorum
Forumda gerçekten güvenilir ilgili alakalı titiz bir abim sağolsun 10 numara 5 yıldız bir forum üyesidir kendisi. Gözünüz kapalı güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I -İphone 7 20 günlük & 32gb gümüş
Alıcı: luxerox
Tarih: 13 Aralık 2017; 10:42:54
Yorum
2. kez cihaz aldım sıfırdan farkı yok musa abiye güvenebilirsiniz
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I -İphone 7 20 günlük & 32gb gümüş
Tarih: 13 Aralık 2017; 10:32:03
Yorum
gönül rahatlıhıyla alışveriş yapabilirsiniz musa abiden cihazları tertemiz
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I - Samsung S8 64GB 2 aylık 1 yıl kaskolu black
Alıcı: hsaid
Tarih: 6 Aralık 2017; 16:33:17
Yorum
musa abi sözünün eri çok değerli biri. ağzından çıkandan geri adım atmadı sağolsun. cihaz temizlik açısından ne dediyse daha iyisi geldi. kargoya yetiştirmesi ve kargolama özeni mükemmeldi. tekrar görüşmek üzere :)
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I- HP i5-7200u-4gb ram-İ5 7 nesil işlemci-1 Aylık sıfırından farksız
Alıcı: iskender86
Tarih: 5 Aralık 2017; 11:43:37
Yorum
çok ilgili bir arkadaş. ne söylediyse o ürün geldi. ambalajına kadar özen gösterilmiş. tam puan veriyorum.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I -İphone 7 Gümüş 32 GB 4 günlük Apple Storeden alınma
Tarih: 30 Kasım 2017; 16:08:08
Yorum
sorunsuz alışveriş oldu.önce parayı gönderdim sonra ürünü aldım.gönül rahatlıhıyla alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I-iPhone 6S 32 GB Space Gray.. 1 AYLIK sıfırdan farksız
Alıcı: Fakir Kemancı
Tarih: 15 Kasım 2017; 13:49:50
Yorum
Teşekkür ediyorum kendisine. Güleryüzlü, sıcakkanlı harika bir insan. Sattığı ürün hakkında akılda en ufak şüphe bırakmıyor. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I-7 günlük Apple iPhone 7 Plus 128GB Red Special Edition..
Alıcı: enemies
Tarih: 31 Ekim 2017; 16:53:57
Yorum
Musa Abi çok ilgili ve yardımcı oldu cihaz sıfır cihaz kendisiyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz kendisine ilgi ve alakasın dan dolayı çok teşekkür ederim.. Gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz saygın kişilerdir.
Genel Puan

Ürün: S A T I L D I-İphone 7 Gold 32 GB 1 aylık sıfır hata
Tarih: 28 Ekim 2017; 13:23:08
Yorum
Sorunsuz hızlı ve mükemmel alışveriş. (herzamanki gibi) :) Son derece güvenilir bir forum üyesidir. Gözünüz kapalı güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Note 5 Samsung TR garanti, hatasız ve çok temiz
Alıcı: micropod
Tarih: 19 Eylül 2017; 14:03:24
Yorum
Müthiş ilgili kendisi, Kargo elime geçene kadar içi rahat etmedi. Urun yeni gibi pırıl pırıl üzerinde en ufak bir çizik yok. Kesinlikle satıcı eğer canturkkara ise korkmayın alın direk. Pişman olmazsınız.
Genel Puan

Ürün: İphone 6 16 gb nokta hata yok
Alıcı: [C_a_N_e_R]
Tarih: 15 Eylül 2017; 15:14:19
Yorum
Bu forumda görüp görebileceğiniz nadir insanlardan biridir Musa Bey. Satış öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi alaka sizi şaşırtacaktır. İlanında ne belirtiyorsa ürün harfiyen aynı şekilde geliyor size. Musa Bey'i tanıdığıma çok memnun oldum. Her ne diyorsa gözü kapalı güvenebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Satıldı İphone 6S 32 Gb Gold nokta kusur hata yoktur
Tarih: 23 Haziran 2017; 16:01:17
Yorum
Sorunuz 2. alışverişim. 10 üzerinden 10 alacak ilgili alakalı bir forum üyesi. Hızlı kargo Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Galaxy J7 Prime Black, kapalı kutu Samsung TR garanti
Alıcı: burakuc
Tarih: 22 Nisan 2017; 9:11:24
Yorum
Önce havale sonra kargo şeklinde güvenebilirsiniz Musa abi gerçekten belirttiği gibi ürünü yolladı mükemmel bir insan kendisi kargodan sonrada sürekli arayarak durumu takip etmektedir.
Genel Puan

Ürün: Samsung S7 4 aylık Gold Platinium
Alıcı: beatles33
Tarih: 23 Mart 2017; 13:36:58
Yorum
Forumdaki ender bulunan nesli tükenmek üzere olan arkadaşlardan bir tanesidir.Mükemmel alışveriş
Genel Puan

Ürün: iphone 5s 16 gb 1,5 aylık
Tarih: 2 Şubat 2017; 12:18:52
Yorum
Önce ödeme akabine hızlı kargo yapıldı Sorunsuz alışveriş Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.047