Tüm Forumlar >> Referansları
Referansları
» Kullanıcı Profili
Kriter Puan
Genel      
Kargo      
Satıcı      

» Kullanıcı Değerlendirmeleri
Genel Puan

Ürün: REFERANS İLANI
Alıcı: najdorf
Tarih: 24 Temmuz 2020; 18:07:35
Yorum
Güvenilir, mouse tamiri konusunda elinden geleni esirgemeyen bir arkadaş. Çöpe gidecek mouselar sayesinde bir süre daha iş görecekler. Bir yetkili servis gibi garanti vs. beklemiyorsanız, güvenle çalışabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILDI
Alıcı: kestus
Tarih: 6 Mart 2020; 12:56:43
Yorum
Genel Puan

Ürün: LOGİTECH G300S REFERANS İLANI
Alıcı: Dreadfrost
Tarih: 2 Mart 2020; 14:10:28
Yorum
Guvenilir bir arkadasimiz g300s mousemi uygun bir ucret karsiliginda tamir etti mouse suan sikintisiz.kendisine bir suru tesekkurler
Genel Puan

Ürün: LOGİTECH M280 TAMİRİ
Alıcı: ismailpoyraz
Tarih: 30 Ocak 2020; 17:52:29
Yorum
Çok kısa sürede mause um tamir edildi ve gayet eskisi gibi çalışıyor.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: CREATİVE TACTİC 3D RAGE OYUNCU KULAKLIGI
Alıcı: uAction
Tarih: 7 Ocak 2020; 21:02:04
Yorum
Fotoğrafta gösterilen ürün kutu içeriği doğru değildi. Fotoğrafa düzgün bir şekilde kutu içeriğini koymuş ancak gönderdiği üründe farklı kısa beyaz bir kablo vardı. Kulaklığın çalışmasını sağlıyor ancak fotoğrafta gösterilen ürün ile alakası yok.ayrıca fotoğrafta iki tane kablo var. bana gönderdiği tek ve farklı bir kabloydu. Ürünü gösterdiği şekilde göndermediğinden dolayı kandırıldığımı hissettiğimi ve ürünü iade etmek istediğimi belirttim ancak gülerek cevap verdi. Benim profilime girip yorumlarıma bakabilirsiniz. Sorun çıkarmak isteyen bir kişiliğe sahip değilim. Ancak bu kişi ile alış veriş yapmadan önce bir kez daha düşünün. Bana eğer ürünü bu şekilde teslim edeceğini söyleseydi ona göre konuşurdum. Sonradan bu şekilde sorun olacağına en başta ürünü istemezdim zaten.
Genel Puan

Ürün: HER TÜRLÜ GAMİNG MOUSE TAMİRİ YAPILIR
Alıcı: ctopcu
Tarih: 20 Kasım 2019; 17:36:34
Yorum
Kinzu V3 mouseum en kısa sürede tamir edilerek gönderdi.
Genel Puan

Ürün: HER TURLU GAMIN MOUSE TAMIR EDILIR ALINIR
Alıcı: maverick_z3
Tarih: 27 Nisan 2019; 2:14:43
Yorum
2011 yılında sahip olduğum Razer Mamba'yı yeni gibi yaptı, sorunlu mouseunuz varsa yenisini almadan önce mutlaka arkadaş ile görüşün. İnternette güven sorunu yaşadığım çok olmuştur. Bu arkadaş son derece güvenilir ve içimi rahatlattı, gelişmelerden beni haberdar etti, bittikten sonra resmini falan da yolladı gözlerime inanamadım.
Genel Puan

Ürün: RAZER MAMBA TOURNAMENT EDITION TAKASLIK SATILIK
Alıcı: GFBMMC
Tarih: 6 Şubat 2019; 17:57:02
Yorum
Temiz ürün ve güvenilir satıcı.Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: STEELSERİES SES KARTI İNDİRİM
Alıcı: Darklord Sauron
Tarih: 26 Ocak 2019; 13:54:50
Yorum
Genel Puan

Ürün: STEELSERIES MS 3.0 EDITION
Alıcı: manlyyyy
Tarih: 12 Temmuz 2017; 15:00:57
Yorum
Ürünü hemen kargoya verdi, güvenilir bir arkadaş gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILIK STEELSERIES IKARI LASER FİYAT REVİZE
Alıcı: raalz
Tarih: 22 Haziran 2017; 21:44:14
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK RAZER GOLİATHUS X-LARGE
Alıcı: can_celik
Tarih: 7 Mart 2014; 10:58:01
Yorum
kendisi beni bekletmeden elden teslim etti, güvenilir bir arkadaş, hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.063