Şimdi Ara

Memati ölmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurtlar Vadisi fanatiklerinin iki haftadır merak ettiği sorunun yanıtı: 'Memati ölmeyecek'

25.03.2008 11:44
    Hatta bu merak dizinin dışında da yoğun olarak tartışılıyor. Kurtlar Vadisi'nin internet sitesinde Memati'nin ölümü ile ilgili bir okur anketi bile düzenlendi.
    Ankete katılan 258 bin kişi, "Memati ölmesin" diye oy kullandı. "Memati ölsün" diyenlerin sayısı ise 67 bin kişide kaldı. Yani Kurtlar Vadisi sevenlerin yüzde 80'i Memati'nin diziye devam etmesini istiyor.

Memati'nin Kurtlar Vadisi senaryosundaki önemli yerinin yanısıra, rolü canlandıran sanatçı Gürkan Zengin'in başarısı da bunda önemli bir etken oluyor.

Peki, gelelim merak edilen sorunun yanıtına, bu hafta Memati ölecek mi yaşayacak mı?..

Sızan haberlere göre dizinin başında herkes Memati'nin öldüğünü zannedecek, 'Polat en yakın arkadaşını kaybetti" diye düşeneceğiz. Ama sonunda Memati ölmeyecek. Başına dayanan o silahtan kurtulmayı başaracak...

KAYNAK:Milliyet __http://www.haberturk.com/haber.asp?id=63174&cat=140&dt=2008/03/25
     Memati ölmeyecek

• insallah
  • Yeni fragmanda hakan lalesi ona bakıyor zaten muhtemelen...
  • Bende duymuştum zaten Ölmeyecek diye inşallah ölmez...
  • Arkadaşlar size benden büyük tüyo. Memati ölmediği gibi birinin kellesini götürecek izleyin ve görün!
  • quote:

Orjinalden alıntı: :TAM35:
    Memati'nin Kurtlar Vadisi senaryosundaki önemli yerinin yanısıra, rolü canlandıran sanatçı Gürkan Zengin'in başarısı da bunda önemli bir etken oluyor.

Gürkan Zengin diziye yeni katıldı herhalde?
  • Nölemez. Baskısını bile gördü yapımcılar.
  • Önemli olan soru şu :

Mematiyi kim kurtaracak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Can !

Önemli olan soru şu :

Mematiyi kim kurtaracak

Müslüm baba
    bence ölecek Çakır'ı Laz Ziya'yı ve bilimum babayı öldüren senaristler Memati'yi de pas geçmezler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Celtic

quote:

Önemli olan soru şu :

Mematiyi kim kurtaracak

Müslüm baba
    bence ölecek Çakır'ı Laz Ziya'yı ve bilimum babayı öldüren senaristler Memati'yi de pas geçmezler

• Çok fazla istek olursa çakır bile çıkacak mezardan
  • Memati'nin Ölmediği ßariz.. :D
  • Abi bu Tuncay kantarcının yeni elemanı hüsnü bey tam psiko yaw ben böle fıttırağını görmedim saç baş yoldurtuyor.Ya tam bi rambo ya da tam bi Kemal Sunal.
    Adamın gözüne baka baka fabrikayı yaktı.Tam bir deli.Ben böyle bi tipi bi daha göremem bu ne yaw kafayı yedirtiyo bana.Süper bi karakter yawww.
    Bu ne yaa tipleme ve karakter hiçbir şeye uymuyor süper yaw .
  • quote:

Önemli olan soru şu :

Mematiyi kim kurtaracak

ihtiyarlar
  • Mematiyi öldürmek akıllıca birşey olmaz zaten
  • PoLatan Sonraki En Çok SeviLen.ßence.
  • Gurkan Uygun Kurtlar Vadisi yayınlanmaya başladığından beri her bölümde oynadı.1.Bölümden itibaren her bölümde yer aldı. Necati Şaşmaz yokken o vardı
    Ayrıca tarzı senelerdir değişmedi
  • ben memati ölse üzülmicektim ama bulut ölecekmiş mematiyi öldürmedikleri için bulut a çok üzülüom yaa
  • Mematinin ÖLmesinden İyidir Demi Ama.
  • Eskiden Kurtlar Vadisi neden tutuyordu.
    Gerçekçi geliyordu. Laz Ziya Ölür Testere Ölür Hüsrev ölür Aslan ölür fazla uzatmazlar.Palayı aldılar 1-2 icraattan sonra oda öldü.Cılkını çıkarmadan öldürüyorlar ne güzeldi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.