Şimdi Ara

Melo sattı resmen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resmen bilerek ve isteyerek kart gördü.Gerçekten izahı yok bu yaptığının. Erken tatile girmeye mi çalıştı başka bir derdi mi var bilmiyorum ama bu yaptığı affedilmez bir şey.

Bu forma,bu taraftar Melo'nun bu karaktersiz davranışını hak etmiyor arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç kimse savunmasın. Resmen oyun başından beri kırmızı kart için yalvardı.
  • Maçı ikinci yarıdan itibaren izliyorum,herkes maçın başından beri Melo sert oynuyor diyor.Hamza hoca neden çıkarmadı peki?
  • Kırismis yaklaşiyor.

Colman vol 2

• beyler lütfen eleştirmeyin ama .Maçı tam o arada izlemeye başladım .O çıkarkenki hal tavırları hiç hoş değil .Gerçekten Türkiye'de yabancı oyunculara böyle değer verince şımarıyolar.Bunu melo için demiyorum çoğu böyle .
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

Kırismis yaklaşiyor.

Colman vol 2

1 ay önceden alıştırma yapıyor diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Maçı ikinci yarıdan itibaren izliyorum,herkes maçın başından beri Melo sert oynuyor diyor.Hamza hoca neden çıkarmadı peki?

Hamza hoca mı suçlu oluyor? Sarı kartın varsa bu asabiyeti bırakmak zorundasın. Onu çıkartıp Yekta'yı aldığında orta sahanın direnci düşüp gol yese adamı asıp kesersiniz geldi ilk maçtan Melo'yu çıkarttı yabancı düşmanı diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Maçı ikinci yarıdan itibaren izliyorum,herkes maçın başından beri Melo sert oynuyor diyor.Hamza hoca neden çıkarmadı peki?

He ondan sonra niye çikardi der bu millet.

• Hakem Melo'ya taktı ... İki kere adamı göz göre biçtiler faul bile vermediler. Sıkıntı yok , takmamak lazım

OHA SABRI VE BRUMA ...Bruma ve goool :D
  • Olur beyler bence adamlar zaten yorgun a2 ile ciksak daha iyiydi.carsamba cumartesi.carsamba kolay degil.

Ezildi ln bruma iki atimlik cani var zaten

• Bruma 40 m euro varmi itirazi olan

Niasse gibi yapcak brumayi hamza hoca

• lan bide hamza hocaya bişiler demezmi sanki o kırmızı gösterdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

Olur beyler bence adamlar zaten yorgun a2 ile ciksak daha iyiydi.carsamba cumartesi.carsamba kolay degil.

Ezildi ln bruma iki atimlik cani var zaten

Diğerleri yorgun değil mi hocam? Madem oynayamayacak durumdaydı kenara iletseymiş öyleyse.Hem 10 kişi kalmazdık hem de hafta sonu sahada olurdu.

• Su takimin en zor gunlerinde taraftari kulube kusturmeyen tek futbolcu Melo. Geciniz efendim. Adam formayi hakediyor ruhu yansitiyor. Bi macla adami asip kesemezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

Su takimin en zor gunlerinde taraftari kulube kusturmeyen tek futbolcu Melo. Geciniz efendim. Adam formayi hakediyor ruhu yansitiyor. Bi macla adami asip kesemezsiniz.

Hata yapsın,onun yüzünden gol yiyelim, defalarca atak öldürsün umrumda olmaz.Bu maç kötüydü der geçerim ama satışın izahı olmaz.

• Taraftar olarak fazla yüz verdik ama bugün itibari ile kredisinin bittiğini düşünüyorum.
  • adamı fazla havaya soktular, o kadar para alıyorsun seve seve oynayacaksın. Onun maç başına aldığı parayla insanlar ev, araba sahibi oluyor. Bu kadar sorumsuzluk olmaz, babasının hayrına oynamıyor. Ek olarak selçuk özlediğimiz gollerinden atmasına çok sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Taraftar olarak fazla yüz verdik ama bugün itibari ile kredisinin bittiğini düşünüyorum.

Selçuk ve Burak'ın kaç yıldır kredisi bitmedi Melonun 2 maçla kredisi mi bitti
    Hay sizin zihniyetinizi seveyim
  • Bide hocaya cikarken mirildaniyo beyfendi.Boyle devam ederse kapi görünür meloya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

Su takimin en zor gunlerinde taraftari kulube kusturmeyen tek futbolcu Melo. Geciniz efendim. Adam formayi hakediyor ruhu yansitiyor. Bi macla adami asip kesemezsiniz.

Selçuk'un 2 senedir yaptığı satışa Terimspor yüzünden laf etmeyen adamlar, Melo'nun ilk kartında satış yaptı derler üstelik Anderlecht maçını bilmemize rağmen. Şeref haysiyet insaniyet önemli şeyler. He de geç.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.