Şimdi Ara

Melo'nun Cezası Belli Oldu ! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
80
Cevap
1
Favori
2.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben olayı anlamadım tükürdüyse neden 2 maç?

Tükürmediyse neden ceza?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizG7

daha öncede yazdım kar yağışı altında 10metreden tükürüğü gördüyse gitsin jet pilotu olsun o hakem.
    ilk yarıda önünde hamite dirsek atılıyor görmüyor ; elmanderin faulünü vermiyor ama o tükürüğü görüyor... buna inanan varsa aklından şüphe ederim

Aynen katılıyorum...Bu yan hakem maçın başından beri bjk lehine bayrak kaldırdı sürekli...zaten olay esnasında yan hakemi gösterince kamera, dedim kesin sallıyodur bişeyler diye...düşündüüğüm gibide cıktı...orta hakeme verdi gazı verdi gazı meloya kırmızı cıkattırdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NineTeen

Melo'ya hakettiği cezayı versinler kırmızıdan dolayı. Biz yırtınmayız vermeyin etmeyin diye. Ama o Oğuzhan denen SAHTEKAR, YALANCI bunun bedelini elbet birgün öder. Yanına kalmaz.

+1905

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Ortada suç yokki ceza alsın, kırmızı kart cezasını kaldırmalılar.

Bide madalya talalım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PoSEİDoN_

quote:

Bide madalya talalım mı?

Oğuzhan'a çan takabilirsiniz iyi rol yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soho

quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

Bence daha fazla alsın. 1 değil 2 değil yaptığı.

tebrik ederim hocam, işte objektiflik budur.
    "ADALET" birgün herkese lazım olacak olan birşey, bugün bize yapılan yarız size de yapılabilir.

İlk kurşunu Melo ile biz sıktık DİYELİM,emek hırsızı Oğuzhan ile gerisini getirecek misiniz?

Bakın renktaşlarım;Ne zamanki bu ligde şikeler örtbas edilmez,ne zamanki ırkcı,faşist,dengesiz, futbol dışı agresifliğe sahip oyuncuların suratına tükürlür,o gün Melo'yu sileriz defderden.6-0 yenildiğimiz maçta rahmetli rakibini alkışladı,milletin maskarası olduk.Bu nedenlerden dolayı beyfendiliğin, fair playin gram önemi yoktur benim için.

kendi takımınızdaki burak'ı bırakıp oğuzhan'a emek hırsızı dersen melo'nun işaret ettiği o ALLAH var ya,
    işte o ALLAH taş yapar!!

önce sen kime emek hırsızı diyorsun laflarını düzelt..oğuzhan necip'i korumak için gelip melo'yu ittirmiş hepsi bu..her ittiren emek hırsızı mı oluyor? kafaya bak, bu mu emek hırsızlığı???
    sen gsli oyuncularla bjk'li oyuncuları karıştırma bir daha, arada siyah beyaz kadar fark var.

bu arada mesajını şikayet ediyorum, biz burak'a emek hırsızı dedik diye 15 gün yiyoruz bakalım sen kaç gün yiyeceksin.

Beyler soho geldi kaçın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scania1905

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Terim sildi Melo'yu, artık Melo yok. Keşke 10 15 maç verselerdi hem rekor olurdu hem işe yarardı.

gslilerden az da olsa akıllı adam çıkyıor,
    size de bravo hocam, hep birlikte türk futbolundan bu çirkef oyuncuları göndermemiz lazım.

yüzüne tükürük gelmeyen ama yumruk yemiş gibi davranan oyuncunuz hakkında ne düşünüyorsun

ben tükürüğü görüyorum, zaten melo tükürürken yanaklarını kasıyor dudaklarını da ileriye götürüyor, resmen tükürük var.
    oğuzhan'ı da bir pitpula yediremeyiz merak etmeyin.

fenerliler bile tükürük yok diyor sen görebiliyorsan burda gelipde dürüstlükten bahsetme inandırıcı olmuyorsun
  • tükürük yoksa kırmızı kart yok, varsa 2 maç az. çok desteksiz geldi. ha melo artık gitsin o ayrı.
  • Valla meloyu çok sevmemde 2 maç ceza bile çok şampiyonlar liginde bu adam bize lazım fairplay falan hikaye şu şampiyonlar ligi maceramız bitsin gerisi umrumda değil sonra hiç oynamasın hep kırmızı yesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-tec

quote:

quote:

Bide madalya talalım mı?

Bi burak değil ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRKO

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

Bence daha fazla alsın. 1 değil 2 değil yaptığı.

tebrik ederim hocam, işte objektiflik budur.
    "ADALET" birgün herkese lazım olacak olan birşey, bugün bize yapılan yarız size de yapılabilir.

İlk kurşunu Melo ile biz sıktık DİYELİM,emek hırsızı Oğuzhan ile gerisini getirecek misiniz?

Bakın renktaşlarım;Ne zamanki bu ligde şikeler örtbas edilmez,ne zamanki ırkcı,faşist,dengesiz, futbol dışı agresifliğe sahip oyuncuların suratına tükürlür,o gün Melo'yu sileriz defderden.6-0 yenildiğimiz maçta rahmetli rakibini alkışladı,milletin maskarası olduk.Bu nedenlerden dolayı beyfendiliğin, fair playin gram önemi yoktur benim için.

kendi takımınızdaki burak'ı bırakıp oğuzhan'a emek hırsızı dersen melo'nun işaret ettiği o ALLAH var ya,
    işte o ALLAH taş yapar!!

önce sen kime emek hırsızı diyorsun laflarını düzelt..oğuzhan necip'i korumak için gelip melo'yu ittirmiş hepsi bu..her ittiren emek hırsızı mı oluyor? kafaya bak, bu mu emek hırsızlığı???
    sen gsli oyuncularla bjk'li oyuncuları karıştırma bir daha, arada siyah beyaz kadar fark var.

bu arada mesajını şikayet ediyorum, biz burak'a emek hırsızı dedik diye 15 gün yiyoruz bakalım sen kaç gün yiyeceksin.

Beyler soho geldi kaçın

genelde kaçıyorlar hocam, söyleneme gerek yok
    zilyon tane şey yazdık adamlardan kerpetenle laf çıkıyor baksana
  • quote:

Orijinalden alıntı: jardella

şaka gibi gerçekten, melo arkasını dönmüş gidiyor, oğüzhan denen arkasından küfür ediyor, melo da yaklaşıp bir şeyler diyor, Oğuzhan da kurşun yemiş gibi sağa sola savrulup rol kesiyor, işin daha garibi de bunu bizim taraftar yiyor. çok açık bir şekilde beşiktaşlı futbolculara melo ile didişin talimatı verilmiş, başarıyla yerine getirildi fakat 10 kişi kaldıktan sonra top bile göremeden yenildiler. 1 maç bile cezayı kabul etmemeli yönetim, tamamen uydurma bir kart.
    canlı yayında hiçbir şey görmememe rağmen oğuzhan ın berbat oyunculuğundan dolayı tükürük falan olmadığından emindim, ağır çekim görüntülerde zaten hiçbir şey yok. hala yok 1 değil 2 değil, yok terim cezayı kesmiştir bilmem ne. inanılır gibi değil yani.

La olum savun tamamda neyin kafasındasın sen ? La tükürmese bile teşebbüs var. Islık mı çalıyor du orda melo ? Oğuzhanın küfür ettiğini nerden biliyon ?
    GS'lı kafası işte.
  • melo nun işi bitti.maç izler artık.
  • arkadaş yazmıştı tekrar ediyim

tükürmediyse niye ceza aldı, tükürdüyse niye 2 maç?
  • tükürmemiş YAV HE HE diyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bide madalya talalım mı?

Bi burak değil ama

Burak acaba kendini yere atmasa neyle avutacanız kendinizi çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake~Kakashi

quote:

quote:

quote:

quote:

Bide madalya talalım mı?

Bi burak değil ama

avutmak?
  • Tükürmemiş de keşke tükürseymiş suratının ortasına..O zaman bunlar kesin yağmur yağdı sanardı..Melo ceza alsa ne olcak her türlü şampiyon olacağız ,sizde ağlayacaksınız öyle devam edecek işte.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake~Kakashi

quote:

quote:

quote:

quote:

Bide madalya talalım mı?

Bi burak değil ama

avutmak?

Pardon yanlış anlamda kullanmışım ama anlamak isteyen ne olduğunu çok rahat anlar. TDK Genel Müdürü kesilmenin alemi yok. 100 tane hata ayıklarım ben de aramaya kalksam.

Demek istediğim ne zaman bir yanlış yapsanız. Uygunsuz iş yapsanız hemen Burak Yılmaz'a bağlayıp konuyu sıyrılma derdindesiniz. Burak olmasa acaba ne bahaneler bulacaktınız kendinizi aklamak için. Umarım daha açıklayıcı olmuştur.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.