Şimdi Ara

Melo'nun Cezası Belli Oldu ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
2.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yetkili Bi Abi

quote:

Orijinalden alıntı: soho

quote:

Orijinalden alıntı: Yetkili Bi Abi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PS3!BF3!

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

Bence daha fazla alsın. 1 değil 2 değil yaptığı.

tebrik ederim hocam, işte objektiflik budur.
    "ADALET" birgün herkese lazım olacak olan birşey, bugün bize yapılan yarız size de yapılabilir.

Galatasaraylı olupta Galatasaray'ın aleyhine birşey söylesin, hemen "ADALET, OBJEKTİF YORUM"

Geçin bu işleri.

bana göre objektif yorum, SANANE!!

Objektifin bana göre sana göresi olmaz objektif tarafsızdır önce bunu öğren

objektifliğin sana göresi veya bana göresi olur.
    bana göre arkadaşın yorumu objektiftir , git bak burada senden zilyon tane var git onlara saçmala.

Objektif: Tarafsız (bireyin kişisel görüşünden bağımsız olan)

Nesnel = Objektif = Kesin = Bilimsel = Değişken olmayan = Kanıtlanabilir = Herkese göre aynı

Objektif: TARAFSIZ, HİÇBİR YAN TUTMADAN OLAYI YANSITMAK.

sen önce kelimelerin anlamını öğren sonra millete saçmaladığını söyle. cahil cahil gelmiş burada yorum yapıyorsunuz düzeltince de üste çıkmaya çalışıyorsunuz olaya bak.

bende arkadaşın yorumunu, tanımda olduğu gibi "TARAFSIZ, HİÇBİR YAN TUTMADAN OLAYI YANSITAN" olarak bulduğum için objektif yorum dedim. tanıma göre bir yanlışlık yok, kişisel görüşünden bağımsız olarak da bu yaptığı 1 değil 2 değil demiş, bunlar tamamen doğrular ve istatistiki bilgilerdir, ve tamamen objektif bilgilerdir.

• @soho :

Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın,şikayet etsen ne etmesen ne.Ben diyecek olduğum laftan hiçbir zaman geri kalmadım.
    Burak pozisyonunu es geçmiş olabilirim,onada diyorum EMEK HIRSIZI diye.SURATINA TÜKÜRÜLMEDİĞİ HALDE,YÜZÜME TÜKÜRDÜLER diye hareket yapan EMEK HIRSIZINI gelipte koruyorsun,sonra yok efendim adalet.Yerim senin adaletini!
  • 2 maç ceza mı olur saçma ! Bu adam neden atıldı : yardımcı hakem uyardı ve ihraç ettirdi '' Melo rakibine tükürdü'' dedi.. Bu eylemin cezası nedir : 4-8 maç arası.. Ee o zaman bu 2 maç ceza ne alaka ? Ya eylem gerçekleşmiş diyerek vereceksin 4-8 maç, ya da eylem gerçekleşmediği görüntülerde sabittir diyerek cezayı tamamen iptal edeceksin ve o yardımcı hakeme 4-8 maç arası ceza vereceksin..

Bu iş böyle sonuçlanmalıdır
  • ben diyordum lisansını yırtsınlar adamlar 2 maç ceza vermiş , bu karaktersizi takımdan kovmadığımız sürece bize zarar verecek , çok ceza almasını da istemiyorum çünkü ceza alırsa yattığı yerden milyoncukları götürcek

ayrıca melo kalsın melo bişey yapmadı diyenler yarın şampiyonlar ligi maçında bizi yalnız bırakır elenirsek size sorarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln10

2 maç ceza mı olur saçma ! Bu adam neden atıldı : yardımcı hakem uyardı ve ihraç ettirdi '' Melo rakibine tükürdü'' dedi.. Bu eylemin cezası nedir : 4-8 maç arası.. Ee o zaman bu 2 maç ceza ne alaka ? Ya eylem gerçekleşmiş diyerek vereceksin 4-8 maç, ya da eylem gerçekleşmediği görüntülerde sabittir diyerek cezayı tamamen iptal edeceksin ve o yardımcı hakeme 4-8 maç arası ceza vereceksin..

Bu iş böyle sonuçlanmalıdır

Melo bu tarz hareketleri yapicak kapesitede ama Bjk macinda Bjk oyuncusu cakallik yapti Tükürme falan yok abartmayin. Olmayan eylemin cezasimi olur hakem öyle gördüm der sucu yoksa ceza almaz yada az ceza alir neresi eyyammis bunun.
    Bir kisinin daha önce bazi seyler yapmasi demek sürekli suclu olmasi demek degil neticede. Sanki hakemler hic hata yapmiyorda bir oyuncu atildi diye haksiz yere ceza alicak 100 acidanda baksalar Melo tükürmüyor Bjk icin önemli macti Bjk oyuncusuda komediyi iyi oynadi gerci Meireles olayinda el hareketi icin efsane yorum yazan zihniyet avrupada öyle bir hareket olmadigini bilmeden burdada bunlari konusur.
    Olayin noktasi Melo tükürmemistir ve haksiz yere atilmistir asil centilmenlige aykiri eylemi yapan Bjk oyuncusudur

• Törpülenmesi için iyi olmuş . Ancak haksız bir karardı.
  • bugüne kadar hep savundum bu adamı ama yok abi tükürdü yada tükürmedi önemli değil artık benim için çok önemli bi 3 puan için diğer oyuncular bi tarafını yırtarken böyle terbiyesizlik kim olursa olsun yapamaz. Dünya kadar para kazanıyorsun arkadaş git psikologa falan görün. Sezon sonu yolcu inşallah... Dünya üzerinde orta saha oyuncusu kıtlığı var sanki buyursun gitsin.
  • Ya 4-6 maç verin yada hiç vermeyin kardeşim. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Oğuzhan gibi daha top oynamayı dün öğrenmiş emek hırsızı yüzünden biz kaç milyon euro'luk adamımızı oynatamayacaz...
  • Adam tükürdüğü için kırmızı kart gördü. Tükürüğün cezası da 6-8 maç diye biliyorum. Tükürmediği ortaya çıktı o zaman cezasını kaldırın ya da 1 maç belki biraz geç çıktığı için sahadan. Saçma sapan bir ceza olmuş. Ya 6-8 maç versinler ya da kaldırsınlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Terim sildi Melo'yu, artık Melo yok. Keşke 10 15 maç verselerdi hem rekor olurdu hem işe yarardı.

gslilerden az da olsa akıllı adam çıkyıor,
    size de bravo hocam, hep birlikte türk futbolundan bu çirkef oyuncuları göndermemiz lazım.

Gs lilerden az olsa akıllı adam cıkıyor diye laf kuruyorsun ve kendini akıllı olarak mı görüyorsun ? Sence böyle bir cümle kuran kişi ne kadar akıllıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: black jack

quote:

quote:

Terim sildi Melo'yu, artık Melo yok. Keşke 10 15 maç verselerdi hem rekor olurdu hem işe yarardı.

size de bravo hocam, hep birlikte türk futbolundan bu çirkef oyuncuları göndermemiz lazım.

Gs lilerden az olsa akıllı adam cıkıyor diye laf kuruyorsun ve kendini akıllı olarak mı görüyorsun ? Sence böyle bir cümle kuran kişi ne kadar akıllıdır ?

ben akıllı adamım , şu cümlemde de hiçbir şey yok, fanatiklik yok, melonun dudağı yanağı tükürürken kasılıyor, hepimiz zaman zaman ağzımızda sıkıntı olunca wc'ye tükürüyoruz, insan nasıl tükürür, bu ancak 4-5 yaşındaki çocuklara anlatılır, hale bak, futbol forumunda bir insan nasıl tükürür onu anlatmaya çalışıyoruz nasıl tükürülür diye tükürük açıklaması yapıyoruz.

ben futbol izlemek istiyorum, futbolcuların sahada birbirine tükürmesini görmek istemiyorum...tüküren ceza alır defolur gider, fanatiklik için insanlıktan çıkılmaz...melo tükürürken yanağı dudağı kasılıyor, tıpkı hepimizin zaman zaman wc'ye tükürürken yanaımızın dudağımzın halini aldığı an gibi.

neyini savunuyorsun hala??? aç youtube'u melo'nun geçmişine bak, adamın yerde başka bir oyuncunun suratına tekme atmasından, balotellinin suratına dirsek geçirmesinden, tükürmesinden tut zilyon tane vukaatı var...

gsli arkadaş demiş, bu yaptığı 1 değil 2 değil demiş, adam gibi yorum yapmış, siz de fanatiklik uğruna yok akıllı adammısın zırt mısın zort musun diye aklınca edebiyat çekmişin
    ben akıllııym, bu forumdaki çoğu insandan da akılııyım...bu forumda cezalarda hata yapan, gerekli cezaları vermeyen ve böylecede artık admin müfettişliği yapan biri olarak çoğu adminden de akıllıyım

miereles de tükürmüştü, melo da tükürdü..fbliler gitti tff bastı, videoyu hızlı sardırıp montaj zontaj cezayı kaldırdılar...

bu mu kardeşim adalet?? bir adaletsizliği adaletsizlikle örtpas etmeye çalışıyorsunuz...futbol zaten bitmişti, şimdi de adaleti bitirdik, yarında da ligi kapatır bitiririz olur biter..siz de kına yakarsınız.

• aslında burada asıl suçlu futbolu yönettiğini TFF denen eyyamcı kuruluşta.
    bu TFF için daha ağır sözler yazılmalı ama ceza almeya değmez.

gerekli kişilere gerekli cezaları vermeyip insanların KUKLASI olursa ne adaleti yönetebilir ne de futbolu...aldığı EYYAM oğlu EYYAM kararlarla bizi böyle birbirimize düşüren TFF'ye tepki vermek lazım ama kim verecek herkes kendi canı yandığında koşuyor TFF ye, başkasına birşey olunca da adaletsizlik istiyor...ülkenin her tarafı bozuk, deveye boynun eğri demişler, nerem düzgün ki demiş, aynı hesap..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben akıllı adamım , şu cümlemde de hiçbir şey yok, fanatiklik yok, melonun dudağı yanağı tükürürken kasılıyor, hepimiz zaman zaman ağzımızda sıkıntı olunca wc'ye tükürüyoruz, insan nasıl tükürür, bu ancak 4-5 yaşındaki çocuklara anlatılır, hale bak, futbol forumunda bir insan nasıl tükürür onu anlatmaya çalışıyoruz nasıl tükürülür diye tükürük açıklaması yapıyoruz.

ben futbol izlemek istiyorum, futbolcuların sahada birbirine tükürmesini görmek istemiyorum...tüküren ceza alır defolur gider, fanatiklik için insanlıktan çıkılmaz...melo tükürürken yanağı dudağı kasılıyor, tıpkı hepimizin zaman zaman wc'ye tükürürken yanaımızın dudağımzın halini aldığı an gibi.

neyini savunuyorsun hala??? aç youtube'u melo'nun geçmişine bak, adamın yerde başka bir oyuncunun suratına tekme atmasından, balotellinin suratına dirsek geçirmesinden, tükürmesinden tut zilyon tane vukaatı var...

gsli arkadaş demiş, bu yaptığı 1 değil 2 değil demiş, adam gibi yorum yapmış, siz de fanatiklik uğruna yok akıllı adammısın zırt mısın zort musun diye aklınca edebiyat çekmişin
    ben akıllııym, bu forumdaki çoğu insandan da akılııyım...bu forumda cezalarda hata yapan, gerekli cezaları vermeyen ve böylecede artık admin müfettişliği yapan biri olarak çoğu adminden de akıllıyım

miereles de tükürmüştü, melo da tükürdü..fbliler gitti tff bastı, videoyu hızlı sardırıp montaj zontaj cezayı kaldırdılar...

bu mu kardeşim adalet?? bir adaletsizliği adaletsizlikle örtpas etmeye çalışıyorsunuz...futbol zaten bitmişti, şimdi de adaleti bitirdik, yarında da ligi kapatır bitiririz olur biter..siz de kına yakarsınız.

Ben msj ımda melo tükürdü tükürmedi , yaptıgı hareket dogru yanlış tartısmasına girmedım zaten . Ama sen Gs lilerden azda olsa akıllı adam cıkıyor tarzında bir cümle kuruyorsun ve ben kurdugun cümlü hakkında tartısıyorum senle .

• Melo ceza almamalı.Gerçekten tükürmüş olsa ben söverim ona ,kovulmasını isterim de adamın suçu yok.Bu kadar kolay harcamayın adamı.Sevin ya da sevmeyin ama adil olmaya çalışın sadece.Ben de Melo hastası biri değilim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben msj ımda melo tükürdü tükürmedi , yaptıgı hareket dogru yanlış tartısmasına girmedım zaten . Ama sen Gs lilerden azda olsa akıllı adam cıkıyor tarzında bir cümle kuruyorsun ve ben kurdugun cümlü hakkında tartısıyorum senle .

boşver şunları ya kendilerini nimetten sayıyorlar tek akıllı onlar hep haklı onlar kaale almamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

boşver şunları ya kendilerini nimetten sayıyorlar tek akıllı onlar hep haklı onlar kaale almamak lazım.

Benim anlamadıgım her genelleme yapıp hem kendını bu kadar akıllı göstermek nasıl bir iştir

• Basının tam da istediğini yapan GSlı renktaşlarımın sayısı bayağı artmış. Hayret normalde basının tezgahlarına en fazla dikkat eden biz değil miydik?

Melo'yu dudaklarını büzdü diye bitirmek istiyorlar bari şu tezgaha gelmeyin.
  • Ceza gelmese bile, Fatih Hoca çoktan vermiştir cezayı.
  • şaka gibi gerçekten, melo arkasını dönmüş gidiyor, oğüzhan denen arkasından küfür ediyor, melo da yaklaşıp bir şeyler diyor, Oğuzhan da kurşun yemiş gibi sağa sola savrulup rol kesiyor, işin daha garibi de bunu bizim taraftar yiyor. çok açık bir şekilde beşiktaşlı futbolculara melo ile didişin talimatı verilmiş, başarıyla yerine getirildi fakat 10 kişi kaldıktan sonra top bile göremeden yenildiler. 1 maç bile cezayı kabul etmemeli yönetim, tamamen uydurma bir kart.
    canlı yayında hiçbir şey görmememe rağmen oğuzhan ın berbat oyunculuğundan dolayı tükürük falan olmadığından emindim, ağır çekim görüntülerde zaten hiçbir şey yok. hala yok 1 değil 2 değil, yok terim cezayı kesmiştir bilmem ne. inanılır gibi değil yani.
  • Burak kendini yere atınca, üzerinden aylar geçmesine rağmen onu emek hırsızı diye anacak, sonra da müthiş bir oyunculuk yeteneğiyle Oğuzhan herkesi aldatınca emek hırsızı olmayacak. Sonra da gel, burada objektif yorum tartış... Peh...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.