Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Melo'nun affedilmesi ile ilgili çıkan her haberde soluğu burada alan rakip taraftarlar

46
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Melo'nun affedilmesi ile ilgili çıkan her haberde soluğu burada alan rakip taraftarlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5597 Mesaj
      10 Nisan 2012 18:21:04
      tükürdüğünü yalamak
      10 Nisan 2012 18:41:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

tükürdüğünü yalamak

neye göre kime göre?
      |
      |
      10 Nisan 2012 18:43:48
      quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: baltazar1903

quote:

Volkan bir tarafıyla top tutuyor, Fenerbahçe'nin etik değerlerine yakışıyor. Emre boğaz kesme işareti yapıyor, teknik direktörüne oyuna müdahale etsene diyor, devre arasında da hocasıyla kavga ediyor, Fenerbahçe'nin etik değerlerine yakışıyor. Başkanlarıyla ilgili hiç konuşmuyorum bile.

Beşiktaş'ın hocası, kendi oyuncusunun arkasından atıp tutuyor; Beşiktaş'ın etik değerlerine yakışıyor. Oyuncusunu göndermeyi göze alamayan kulüp, teknik direktörünü gönderiyor; Beşiktaş'ın etik değerlerine yakışıyor.

O yüzden Galatasaray'a yakışan nedir, yakışmayan nedir söylemek size düşmez. Ortada bu konuları örnek alabileceğiniz tek kulüp bizken, oturun öğrenin bazı şeyleri.

Üsküdar'da inelim biz.
      nouma'yı da kat örneklere ha şu melo taraftara hareket çeken değil miydi? duruşa bak.

Nouma hareketi niye yapmis, Melo neden yapmis ? Hayir iki olay birbirinin yakinindan gecemez de gene de bir dusun istersen.

doğru ya pardon taraftar laf etti mi her hareketi yapmakta özgür. doğru. zeki, çevik. ah... ah... (gerisi yok)

Beşiktaş TÜRKİYE'DİR!

BaltazaR

• Yarbay
      3713 Mesaj
      10 Nisan 2012 18:46:40
      Fatih Terim'de playoff korkusu var, cezalar kaldırıldı demişti millet bana saldırmıştı eee noldu şimdi?
      |
      |
      10 Nisan 2012 19:07:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

tükürdüğünü yalamak

forum.donanimhaber.com/m_51116525/tm.htm
      nick'ini görünce aklıma bu geldi
      |
      |
      4717 Mesaj
      10 Nisan 2012 19:25:13
      quote:

quote:

quote:

quote:

Volkan bir tarafıyla top tutuyor, Fenerbahçe'nin etik değerlerine yakışıyor. Emre boğaz kesme işareti yapıyor, teknik direktörüne oyuna müdahale etsene diyor, devre arasında da hocasıyla kavga ediyor, Fenerbahçe'nin etik değerlerine yakışıyor. Başkanlarıyla ilgili hiç konuşmuyorum bile.

Beşiktaş'ın hocası, kendi oyuncusunun arkasından atıp tutuyor; Beşiktaş'ın etik değerlerine yakışıyor. Oyuncusunu göndermeyi göze alamayan kulüp, teknik direktörünü gönderiyor; Beşiktaş'ın etik değerlerine yakışıyor.

O yüzden Galatasaray'a yakışan nedir, yakışmayan nedir söylemek size düşmez. Ortada bu konuları örnek alabileceğiniz tek kulüp bizken, oturun öğrenin bazı şeyleri.

Üsküdar'da inelim biz.
      nouma'yı da kat örneklere ha şu melo taraftara hareket çeken değil miydi? duruşa bak.

Nouma hareketi niye yapmis, Melo neden yapmis ? Hayir iki olay birbirinin yakinindan gecemez de gene de bir dusun istersen.

doğru ya pardon taraftar laf etti mi her hareketi yapmakta özgür. doğru. zeki, çevik. ah... ah... (gerisi yok)

Sen iki olayı birbirine benzetiyorsun ben de ona göre cevap veriyorum. Yoksa Melo o hareketi yapmakta serbest ya da normal bir şey demiyorum. Nouma kendi stadınızda durdukyere yaptı o hareketi, Melo'yu ise tahrik ettiler. İki hareketi zaten bir tutabiliyorsan zaten diyecek bir şey yok. Sizin küfretmeniz normal, Eboue'ye ortada hiç bir şey yokken cisim atmanız normal; Melo'nun hareketi yanlış di mi ?

Nereden sataşacağınızı şaşırıyorsunuz bazen. İlk önce bi dönün bakın kendinize, sonra konuşun.

• Yüzbaşı
      371 Mesaj
      10 Nisan 2012 20:45:06
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Üsküdar'da inelim biz.

Sen iki olayı birbirine benzetiyorsun ben de ona göre cevap veriyorum. Yoksa Melo o hareketi yapmakta serbest ya da normal bir şey demiyorum. Nouma kendi stadınızda durdukyere yaptı o hareketi, Melo'yu ise tahrik ettiler. İki hareketi zaten bir tutabiliyorsan zaten diyecek bir şey yok. Sizin küfretmeniz normal, Eboue'ye ortada hiç bir şey yokken cisim atmanız normal; Melo'nun hareketi yanlış di mi ?

Nereden sataşacağınızı şaşırıyorsunuz bazen. İlk önce bi dönün bakın kendinize, sonra konuşun.

2 olayda kötü hareket kimin yaptırdığı önemli değil ki o zamanlar aynı tahriği basın yapıyordu Beşiktaşlı taraftarlara ve futbolculara. çünkü beşiktaş açık ara şampiyonluğa gidiyordu ve engellemek için ellerinden geleni yapıyorlardı. herhalde sen ozamanları bilmiyorsun. neyse kötü hareketin az kötüsü çok kötüsü yok. savunmanız bile yanlış ya neyse.
      |
      |

Beşiktaş TÜRKİYE'DİR!

BaltazaR

Reklamlar
sohbet
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Ankara Web Tasarım
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,167
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.