Şimdi Ara

Melik Duyarın ingilizce megahafıza setlerini kullananlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
4
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Melik Duyarın ingilizce grammer megahafıza setlerini kullananız yardımını bekliyorum..
    bu seti almayı düşünüyorum fakat internette mega hafıza ingilizce grammer setinin en ufak bir videosunu göremedim.
    Melik Duyarın ingilizce kelime ezberleme setinin videoları var vede çok dikkatimi çekti..

VİDEO İZLEMEK İÇİN TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOMUR458 -- 4 Nisan 2013; 11:29:50 >

• arkadaşlar hiç aranızda kullanan yok ??
  • Ben internetten indirmiştim mega hafıza setini.İngilizce kelime ezberlemek gerçekten kolay oluyordu,günde 20kelime öğreniyordum ama boş zamanım olmadığından bırakmak zorunda kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rue des Etoiles

Ben internetten indirmiştim mega hafıza setini.İngilizce kelime ezberlemek gerçekten kolay oluyordu,günde 20kelime öğreniyordum ama boş zamanım olmadığından bırakmak zorunda kaldım.

hocam nerden bulabilirim linkler hep kırık yardımcı olabilirmisin .??
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOMUR458

quote:

Ben internetten indirmiştim mega hafıza setini.İngilizce kelime ezberlemek gerçekten kolay oluyordu,günde 20kelime öğreniyordum ama boş zamanım olmadığından bırakmak zorunda kaldım.

hocam nerden bulabilirim linkler hep kırık yardımcı olabilirmisin .??

İndireli çok olmuştu biraz daha araştır istersen mutlaka vardır sağlam link.sette kolay yoldan matematik işlemleri gibi şeyler de var,bulamazsan sadece ingilizceyle alakalı olan bölümü yüklerim belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Günde 20 kelime fazla değil dostum,Eğer ingilizceye 0 dan başlamışsan en basite indirgenmiş kelimeleri ezberlerken günde rahat 70-80 tane öğrenmen lazım,Tabi seviyen yüksek oldukça gereken kelime bilgisi azalacak ve gittikçe daha az kelime öğreneceksin ama günde 20 kelime için para vermeye değmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.