Şimdi Ara

Melih Gökçek: Hayır diyorsunuz ama başkanlığada böyle alışacaksınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Melih Gökçek: Hayır diyorsunuz ama başkanlığada böyle alışacaksınız

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabında yapılan tüm icraatlara 'hayır' diyenleri eleştirerek "Nasıl bunlara karşı çıkıp sonra alıştıysanız, Başkanlığa da İnşaallah böyle alışacaksınız" dedi.

"HAYIR DİYORSUNUZ AMA ÇOK SEVECEKSİNİZ"

Paylaşımındaki fotoğrafına yazı yazan Melih Gökçek, "Boğaz köprüsüne, 3. köprüye. Marmaray'a, hızlı trene, milli silahlara, Avrasya tüneline hayır dediniz! Ama şuan kullanıyorsunuz, hayatınız kolaylaştı ve sevdiniz! İşte Başkanlık da böyle bir şey. Her zamanki gibi yine hayır diyorsunuz ama çok seveceksiniz." notunu düştü. Melih Gökçek'in paylaşımı, yayınlandıktan saniyeler sonra çok sayıda yorum ve retweet aldı.
     Melih Gökçek: Hayır diyorsunuz ama başkanlığada böyle alışacaksınız

quote:

-http://m.internethaber.com/amp/gokcekin-olay-olan-paylasimi-hayir-diyorsunuz-ama-cok-seveceksiniz-1754569h.htm

• Sağlam oturtmuş lafı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam alışırız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana alışmış I. Melih bu bünye başkanlığa nasıl alışmasın?

• Köprün var>>İşsizlik almış başına gitmiş.Dolar uçmuş.Ekonomi çok kötü.Üretim yok,sanayi,teknoloji,bilim yok.Çark dönmüyor.
    Marmarayın var>>Ülkenin dört bir yanında bombalar patlıyor.
    Hızlı trenin var>>Ülkeye 3 milyonun üzerinde,damdan düşer gibi arap alınmış,etnik sorun,terör ithal edilmiş.
    Tünelin var>>Eğitim yerlerde sürünüyor.
    Çok büyük toplumsal sorunların var,ülke yıkan türden sorunlar.Alışmaktan söz ediyorsak,bunlara da alışır insan.Ülke ölmüş,bitmiş,ağlayanı yok,ama sen hala köprü,marmaray,hızlı tren,beton,çimento,harç diyorsun.Siz bu toplumsal sorunları marmarayla,yolla,tünelle mi çözeceksiniz.İç hastalıktan geberecek ölmeyi bekleyen bir adamı vakkodan giydirsen neye yarar.Sizin inşaat goygoyunuz da aynı buna benziyor.Ama doğru başkanlık gelince,büyülü bir değnek gibi tüm bu sorunlar da çözülecek değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 15 Şubat 2017; 18:24:31 >

• ben en son sandıkta hayır dediğimde yıl 2010'du

pişman olmadım ama evet diyen herkes pişmanız kandırıldık dedi

2017'ye geldik ben yine hayır diyorum

pişman olur muyum bilmem ama siz evet diyerek kesin kandırılırsınız

• Erdogan 3.kopru ye karsiydi intihar diyordu

• Sayin melih Gokçek Feto nun kucagindan inmiyordunuz. Her isteklerine Evet diyordunuz. ne oldu? Buyuk konusmayacaksin. Anya ile Konyayi yakinda sana dosterecekler
  • şimdi ben de öyle bir laf oturturdum öyle bir kapak cümlesi yazardım ki, ama buraya yazamıyoruz malesef. çünkü yazsam hem ban yerim hem durduk yere mahkemelik olurum.

düşündiğümüz söylemek istediğimiz şeyler 1000 ise buraya ancak 1 ini yazıyorum. çünkü ülkede noral şekilde işleyen adalet mekanizması yok, adalet güçlüden yana.
  • 3. köprü

hayatı kolaylaştırdı !

he hee

tabi tabi

ayrıca

göreceğiz referandumda ne çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 15 Şubat 2017; 18:49:51 >
  • Bu millete müstahaktır. Köprüymüş. Sorsana çalışıp sidik zoruyla evi geçindirmekten gezmeye fırsat bulabiliyormusunuz diye. Daha Marmarayı kullanmak nasip oldu mu, şöyle Kadıköy'e gidip çoluk çocuk gelecek hesabı düşünmeden bi yemek yiyip bi yerde oturabiliyormusunuz diye!! Millet işsiz, yoksul.. Bunlar habire yol yapıp işletmeye devrediyor.. Adaletin batsın dünya..

• Bunlar iyice atarlı giderli konuşmaya başladığına göre Hayır öne geçti galiba...

Yine ülkenin başına gelecek var..
  • ComingWind kullanıcısına yanıt
    Kafalar pırıl pırıl olduğu sürece müstehak adam taa karstan istanbuldaki deliğe seviniyor.. Kendi memleketinde çivi çakılmamış.istanbuldaki köprüye seviniyor..kafalar böyle oldukça ben çok görmüyorum.

• Biz yetişkin bir "insanlar" topluluğu olarak hayır diyoruz. Teşekkürler Melih
  • FETÖ'nün şeysi şey yapmış, çok da şey yapmamak lazım!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.