Şimdi Ara

Meksika Origin'den BF4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan Meksika Origin'de BF4 6.49$ Almayı düşünüyorum. Ancak Meksika Origin'den alırsam bir sorun yaşar mıyım ? Bir de BF4'de serverlar dolu mu ?

• Denedim ama olmadı. Entropay ile sanal kart oluşturup almayı denedim 4 defa.Hem kartla hem de paypalla da denedim. Ancak hep hata verdi ve 1$ çekti her deneyişimde. İnşallah geri gelir o 4$'ım. Millet alıyor ben niye alamadım anlamadım.
  • bende dün hola kullanarak paypal hesabım ile satın aldım,adresi salladım. Sorun vermedi
  • Bişi olmaz alabilirsin rahatlıkla. Serverlarda gayet dolu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Sezgin_

bende dün hola kullanarak paypal hesabım ile satın aldım,adresi salladım. Sorun vermedi

Ben alamadım ya. Hem kredi kartı bilgileri girerek (Entropay sistemi ile) hem de paypalla denedim olmadı. İninal kartımı denedim Origin kabul etmedi. Kredi kartı çıkartmıştım onu bekliyorum gelince onla alabilirim inşallah.
  • tam ödeme yapacakken kart numarasını falan gireceğin zaman hola yı kapat. yoksa sorun çıkar hola da.
  • ilginç bir durum,holayı açtım daha sonra adres bilgilerini salladım paypal ile ödeme yaptım.Sorunsuz oldu, başka bir tarayıcı ile dene derim
  • Sonunda indirim bitmeden alabildim Chrome'dan denedim olmadı Moziila ile denedim direk oldu şuan iniyor oyun. Teşekkür ederim ilgilenenlere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.