Şimdi Ara

MEKANİK SAAT NASIL KURULUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLAR GEARBEST DEN ALDIĞIM TEVİSE MARKA SAAT GELDİ FAKAT BU MEAKNİK SAATLER NASIL KURULUR HÇ ANLAMIŞ DEĞİLİM İLERİ DOGRU ÇEVİRDİM ÇALIŞMIYOR GERİ YAPTIM ÇALIŞMIYOR ÇALIŞSA DAHİ 2 DK SÜRÜYOR MEKANİK SAAT NASIL KURULUR

• Bunu buraya yazmadan bulamadınmı şaşırdım açıkcası . Kurma kolunu kendine çek kur ve tekrar ileri bastır .
  • Bu saatler artık ayar kolundan kurulmuyor. Seiko5 diye tabir edilen saatler gibi sallandıkça kendisini kuruyor. Hareketten. Sallayıp çalıştırınca 2 dk sonra duruyorsa kendini yeterince kuramadığından. Adam akıllı sallanıp ve kolda taşınarak sallanmaya devam edecek potansiyelde olması lazım. Yani kolda taşırken haricen sallamaya gerek yok, o kendisini buluyor. AMa mesela 1 saat çalıştırmak için küçük bi sallama yetmeyebilir.
  • karafetva K kullanıcısına yanıt
    Reis kurmalı tam.14 saat gidiyor sallamana felan gerek kalmadan fakat şimdiki sorun saaat aşağı dönünce duruyor

Link attım bakın

https://youtu.be/PRgLY4OELPQ

Gearbeste Ticket attım.bakalim ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk akla gelen saatin kalbi denilen devamlı dönen pandül kısmından bir arıza.
    Kurulan zembereğin de bağlantısı kesiliyor olabilir. Pek akla yatmıyor bu ihtimal ama olabilir.
    eVVEla hayırlı olsun demek istiyoruz ama size dert olmuş. Dünya malına kafayı takmayın. inşALlah düzelir.
  • Çözüm bulabildiniz mi? Aynı sorunu ben de yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.