Şimdi Ara

Mekanik Olmayan TKL Klavye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mekanik olmayan, kablolu, TKL(Numpad takımı olmayan) klavye tavsiye edebilir misiniz? 100 TL'nin üzerine fazla çıkmayı düşünmüyorum, bu yüzden mekanik alternatifleri değerlendiremiyorum.

Arka aydınlatma olup olmaması önemli değil.

Teşekkürler

• Öncelikle Logitech K380 öneririm farklı seçenekler olarak da;
    Logitech MK240
    Trust Nado
  • mttzn kullanıcısına yanıt
    Kablolu klavye arıyorum aslında, kablosuz klavye kullanmayı çok tercih etmiyorum.
    Gerek tuşlardaki gecikme, gerek oyunun ortasına pil bitebilme durumu... :)

Aradığım klavye bir de bu tarz aslında:

• 100 tl'ye zaten mekanik klavye alamazsın.Benim sana önerim 75/85 tl fiyatıyla logitech g 103
  • Kingston HyperX FPS Pro 330TL
    Razer BlackWidow Tournament Edition Stealth 2014 412TL
    Logitech G Pro 399TL

300TL Altı

Trust GXT 870 243TL
    James Donkey 619 209TL
    Everest Rampage Raptor KB-R17 238TL
    Motospeed K87S 243TL
    Motospeed CK101 208TL
    Redragon Usas 257TL
    Lingbao Jiguanshi 170TL

100TL Altı

Everest KB-GX6 52TL
    Tigoes K87 45TL

daha vardır da benim bulabildiklerim bunlar.
  • James Donkey 619'u bugün aldım.Kesinlikle hayran kaldım.Siyah switch'li aldım.Düşünenlere tavsiye edilir.
  • G103 çok iri bir klavye, tercih etmiyorum. Mekanik beklentim yok, hatta olmasın daha iyi. :) Ama sizin önerdiğiniz JD 619 çiçek gibiymiş, beğendim onu. Düşünebilirim.:)
    Teşekkürler.
    Al bu mesajı, sabit konu yap. O derece. :) Çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhendisyen

G103 çok iri bir klavye, tercih etmiyorum. Mekanik beklentim yok, hatta olmasın daha iyi. :) Ama sizin önerdiğiniz JD 619 çiçek gibiymiş, beğendim onu. Düşünebilirim.:)
    Teşekkürler.

rica ederim.Hemen ödemeyi yap derim

• Rica ederim :) Bir kısmını tavsiye etmem ama dediğim gibi piyasada olan ürünler bu şekilde. Kişisel olarak Red switch Motospeed K87S kullanıyorum ama Çin'den zamanında 150TL gibi bir fiyata almıştım.
    Mekanik olmayan klavyelerde marka olarak sadece Tigoes ve Everest olması aslında bu TKL klavyelerdeki eksikliği gösteriyor.
    100-150 TL bandında aslında mekanik olmayan bilindik bir marka falan olsa, güzel olurmuş. :)

Çok tercih edilmiyor sanırım TKL klavyeler. :)

Halbuki tasarım olarak da ne kadar güzel görünüyorlar:

• Aynen öyle. Tam varken kimse yarım almak istemiyorum teorik olarak. Kişisel olarak Motospeed K87S kullandım halada elimde mevcut istersen Çin pazarından bir bak 87 tuşlu klavye. Oradaki seçenekler sanki daha bol.
    Tigoes K87 siparişi verdim, çok kıytırık bir şeyse Motospeed de bakarım sonrasında. :)
  • Tigoes K87 biraz önce elime ulaştı ve epey güzel bir görüntüsü olduğunu söyleyebilirim. Tam aradığım gibi bir klavye çıktı. 40 TL olmasına rağmen Ghosting vs gibi bir sorunla da karşılaşmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.