Şimdi Ara

Mekanik klavye secimi konusunda yardim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oncelikle selamin aleykum herkese. Ben 20 ocak civari Allah nasip ederse klavye almayi dusunuyorum fakat piyasada okadar cok kaliteli klavye var ki kafam karisti. Benim aklimda olanlar razer blackwidow chroma, steelseries apex m800, logitech g910 orion spectrum ve corsair k70 rgb rapidfire bunlardan en cok razer blackwidow chroma ve corsair k70 rgb rapidfire arasinda kaldim. Daha once hic mekanik klavye kullanmadim. Aralarindan en konforlu en hizli tepki veren en iyi isiklandirmasi olan hangisi yardimci olur musunuz bunlar disinda da klavye onerebilirsiniz mesajlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler.

• Nedenleri ile soylerseniz daha cok yardimci olmus olursunuz
  • razer kullananlar genelde birsure sonra malzeme kalitesinden sikayetci oluyorlar.Corsair secimi daha iyi olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle Corsair K70 RGB tavsiye ederim.

Razer Blackwidow Ultimate Stealth Edition kullanıcısıydım. Corsair K70'i aldığım gün Blackwidow'u kutusuna kaldırdım ve yüzüne bakmadım, bakmayacağım. Corsair K70 mükemmel bir klavye. Zaten Hi-End Gaming Keyboard diye geçiyor.

Umarım en kısa sürede sahip olabilirsin.

Sağlıcakla kal.
  • JoiWoo kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim yorumun icin
  • Shosy kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ediyorum aklimda hic suphe kalmadi. Bir sorum daha olucak kulaklik ve mouse olarak razer kraken 7.1 chroma ile razer deathaddeer elite almayi dusunuyorum bunlar hakkinda hic kotu yorum duymadim alcagim paraya deger mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert Yönlü -- 7 Ocak 2017; 21:9:57 >
  • Mert Yönlü M kullanıcısına yanıt
    Razer Deathadder Chroma zaten mouse olarak tavsiye edeceğim ilk model. Kulaklık olarak ise Razer Kraken 7.1 için ben de kötü bir yorum duymadım hiç. Bir de HyperX Cloud ve Corsair Void i incele derim. Ama Kraken kötü değil bence.

Sevgiler.
  • Razer bna hep şatafat olarak gelmiştir zaten kullanici geri donuseri sıkıntılı.Mause olarakLogitech G502 Proteus Spectrum secimi daha iyi bir secim olabilir.Suanda amazonda 56€ ve gayet kaliteli mause.Kukaklık olarak bende çok muallaktayım.Ama bence razer alma :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kulaklik olarak kraken i arastirdim hic bir kotu tarafini gormedim ses ve mikrafon kalitesi gercekten cok iyi gozukuyor fakat tek sikintisi kulak agritiyo problemi gibi gozukuyor onu da arastirdim kulakligin biraz esnemesi lazim yani 1-2 haftadan sonra agri kalmiyomus zaten kutu acilimi videolarinda kullanim talimatinda kullanmadan once esnetin diye bi uyarisi varmis. Yorumun icin tesekkur ederim kraken 7.1 chroma ve deathadder elite chroma yi almayi kesinlestirdim yardimin icin tesekkur ederim saglicakla kal
    Her firmada oldugu gibi razer in de iyi ve kotu urunleri var. Klavyesini almak pek icime sinmiyodu zaten bu konuda bana yardim ettiginiz icin tesekur ederim corsair k70 rgb rapidfire yi kesinlikle aliyorum. Kulaklik ve mause olarak kraken 7.1 chroma ile deathadder elite gayet guzel ve kaliteli duruyor. Hic bir yerde kotu yorumunu da duymadim. Kulaklik olarak tercihim kesinlikle bu olacak, mause olarak ise deathadder elite yi sectim cunku ellerim biraz buyuk oldugundan parmak ucu kullanima uygun mouseler elime oturmuyor. Deathadder de ise avuc ici destekli oldugu icin wlime guzel oturacagini dusunuyorum. Sadece tasarimindan degil urunun ozellikleri de muazzam. Yorumun icin tesekkur ediyorum. Ekipman secmeye karar verdigimde karsima bayagi bir urun cikti ve karar vermesi oldukca zor. Bana yardim ettiginiz icin cok tesekkur ederim Allah a emanet olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert Yönlü -- 8 Ocak 2017; 15:36:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert Yönlü

Her firmada oldugu gibi razer in de iyi ve kotu urunleri var. Klavyesini almak pek icime sinmiyodu zaten bu konuda bana yardim ettiginiz icin tesekur ederim corsair k70 rgb rapidfire yi kesinlikle aliyorum. Kulaklik ve mause olarak kraken 7.1 chroma ile deathadder elite gayet guzel ve kaliteli duruyor. Hic bir yerde kotu yorumunu da duymadim. Kulaklik olarak tercihim kesinlikle bu olacak, mause olarak ise deathadder elite yi sectim cunku ellerim biraz buyuk oldugundan parmak ucu kullanima uygun mouseler elime oturmuyor. Deathadder de ise avuc ici destekli oldugu icin wlime guzel oturacagini dusunuyorum. Sadece tasarimindan degil urunun ozellikleri de muazzam. Yorumun icin tesekkur ediyorum. Ekipman secmeye karar verdigimde karsima bayagi bir urun cikti ve karar vermesi oldukca zor. Bana yardim ettiginiz icin cok tesekkur ederim Allah a emanet olun

Umarım iyi günlerde keyifle kullanabilirsin. Logitech birazcık oyuncak gibi geliyor bana açıkçası.Ürünlerinde ciddiyet göremiyorum. Razer ve Corsair gerçekten çok kaliteli ürünler üretiyor.

• Dedigin gibi g502 buyuk bir el icin kucuk kaliyor.Kulaklık icin kullanimi cok konforsuz ve padlarin cabuk eskidigiyle alakali sikayetler oldukca fazla ama ses kalitesi başarılı tabiki.Uzun süre bilgisayar basinda vakit gecirdigim icin konfor cok onemli hale geliyor benim icin.Secim tabiki size kalmiş.Şimdiden hayirli olsun güle güle kullanin :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen oyle logitech samsung razer ve corsair iphone gibi cok tesekkur ediyorum kendinize iyi bakin.
    Tekrar cok tesekkur ederim desteginiz icin kendinize iyi bakin
  • Ben coğunu kullandım zevkler değişiyor mesela şimdi corsair k70 blueden memnunum ama arada brown switch mi alsaydım diyorum

Mekanik klavye konuma göz atabilirsin : https://forum.donanimhaber.com/corsair-k70-mx-blue-logitech-g710-razer-blackwidow-2013-kisa-inceleme--109874448#109874448
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Konuna goz attim ve bir kez daha dogru bir tercih yaptigimi farkettim. Peki corsair in rapidfire versiyonu hakkinda ne dusunuyorsun? Ve klavyenin turkce Q bir klavye olmamasi zorluk cikariyor mu? Bende alinca mutlaka sunu mu alsaydim diye dusunucegimi biliyorum ama piyasadaki en hizli klavye oldugu icin ve diger ozellikleri ni de sayarsak pisman olacagimi pek sanmiyorum. Yorumun icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert Yönlü -- 9 Ocak 2017; 19:51:34 >
  • Mert Yönlü M kullanıcısına yanıt
    Rapidfire denemedim o yüzden bilmiyorum ne desem yalan olur ama silver switch baya merak ediyorum bende.
  • Corsair veya Logitech
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    2-3 hafta icinde alacagim bi aksilik olmazsa. Urunu biraz deneyip buraya dusuncelerimi yazarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert Yönlü -- 10 Ocak 2017; 1:22:25 >
  • ferit34 kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle corsair. Logitech biraz ciddiyetsiz geliyo bana ama bu benim kisisel gorusum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.