Şimdi Ara

Meizu X8 incelemesi | Fiyat/performans telefonu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgi için teşekkürler biraz sessiz dinlemem gerekti gözden kaçırmışım. Gsmarena dan özelliklerini kontrol ettim orada görmeyince yok diye düşünerek yazmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mousasow76 kullanıcısına yanıt
    N11'den aldım.
  • 400 serisi cihaz dede nine telefonu olabilir ya da şöyle izah edeyim sosyal mecralarla işi olmayan kişi telefonu olabilir. Lakin artık annelerimiz de fazlasıyla kullanıyor sosyal medyaları. Herşeyi geçtim sadece bir Facebook app için bile 600 serisi ve 4gb ram şart.

• Gm9 pro varken ben buna para vermem açıkçası. Dxomark puanı amiral gemileriyle rekabet eden ve sd660 gibi 710a çok yakın bir işlemciyle gelen üstelik de ne kadar birleştirme de olsa yerli olan bir telefon 1500lirayken üstüne 400 lira verilip kamerası kötü ama biraz performans artışı olan Bi telefon almanın mantığı yok Gibi. Tabi herkesin telefonda aradığı şey başka karışamam.

• Erdi incelemelerin çok güzel ama çok pozitifsin. Yani çok nadir görüyorum Bi telefonu kötülediğini ki o da hemen arkasından bu fiyata bu oluyor ancak diyerek geçiştiriyorsun. Bi kere kamerası dandik demedin Bi telefona. Bu para buna verilmez demedin. Bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama sanki övmek için inceliyorsun.

• yucelugr kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya için 4 GB ve 600 serisi mı lazım

Aydınlanma yaşadım resmen. Sosyal medya için 2 GB ram ve yukarısı iyidir. Giriş seviyesi bile 3 GB başlandığını düşündüğümüzde gayet tatmin kar seviyede olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Üstat. O senin alışkanlığın. Ben sosyal medya appleri için her bir üst alt seviye işlemcilerin bile farklı refleks aldığına eminim. Yeterli diyorsun ama kime neye göre? Allah aşkına 2gb ram telefonun açtığı Facebook uygulaması ile 4gb cihazın açtığı Facebook hızı bir olacak mı ? Hayır ? Peki ilerleyen senelerde hangisi daha çabuk geride kalacak ? Lütfen.. yorum yaparken eldeki malı düşünerek değil de ilerleyen dünyanın nimetlerini düşünürek yorum yapalim..

• yucelugr kullanıcısına yanıt
    Cihazın ram artması performans nasıl etkiliyor onu anlamadım. Oyunda etkisi vardır tartışılır. Sosyal medyada ram o kadar önemli derseniz çok sanmam. Şuan 3 GB yeterken ilerde yetmez o konuda herkes hem fikir. Zamanında apple bile 1 GB ram yetiyor derken. İlk önce 2 GB sonra 3 ve sonra olarak 4 yaptı. Android ne kadar ram varsa yiyen bir sistem. 6 GB koy onuda yer bitirir. Uygulamalar şuan 3 GB göre yapılıyor. İleride bu sistemler artar o zaman tartışılır. Şuan piyasada 4 GB 1500 altına alinabiliyorken. 4 GB alınmasını tavsiye ederim. 3 GB güzel ama geleceğe çok sıcak değil. Apple bile 3 GB sunarken artık ram önemi arttı.

• Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    yanlış düşünüyorsunuz bence ben mi 8 kullanmama rağmen ilk defa bir telefonu tasarımsal olarak bu kadar beğendim özellikle çentik kısmı çok hoş ve mi 8 yerine bunu tercih edebilirdim dedim gm9 pro daha iyi paket olabilir ama google arayüzü ve tasarımı berbat bence sırf bu nedenlerden bile gm9pro yu almam

• bu telefonun alaninda rakibi mi8 se dir.

• Herkese Selam,

Ben telefonu aldım, yalnız bu canavara kılıf bulamıyorum ? bildiğiniz satan yer var mı ?

• 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Bence de Google arayüzü çok dandik ama bunda ne gördünüz şık olacak anlamadım aynısı işte çoğu telefonun

Sen xiaomi yi sevmeye devam ette bilmediğin konularda yorum yapma yüzde 89.6 ekran gövde oranı hangi orta segment telefonda var bu fiyata böyle premium cihaz hangi marka modelde var

Sen xiaomi yi sevmeye devam ette bilmediğin konularda yorum yapma yüzde 89.6 ekran gövde oranı hangi orta segment telefonda var bu fiyata böyle premium cihaz hangi marka modelde var

• eminim1 kullanıcısına yanıt
    Mi8 Lite, Honor 8X, huawei p smart 2019 bunların hepsi meizu x8 ile aynı tasarıma sahip, hatta piyasadaki her telefon aynı tasarıma sahip yukarda Bi çentik gerisi ekran hiçbirinin bir farkı yok. Fiyatları da aynı seviyede. Şıklık diyorsan donanıma vsye giremezsin şıklık dediğin görünüşüdür ve aynı fiyat bandında onun kadar şık görünen telefonlar var hatta huawei bence çok daha şık. İyi haftalar.

Sanada iyi haftalar kardeş

• Erdi bey , inceleme için çok teşekkürler.İnceleme içinde kullandığınız müziklerin isimlerini paylaşır mısın.

*incelemede kullanılan müzik : musicbyLUKAS x Mastrovita - Hold On

https://copyrightfreemusic.release.link/hold-on-2

telefonda izlerken program bulamamıştı , pc üzerinden izlerken buldu.Parçanın adını bulmak için telefonda kullandığım program soundhound.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okidoki64 -- 27 Mart 2019; 18:29:48 >
  • MHL desteği var mı arkadaşlar?
  • tekrar ne zaman stoklara girecektir bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.