Şimdi Ara

MEİZU X8 ANA KONU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
13
Favori
56.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İphoneX nal topluyor Gcam gece modunda .
    Komsumda var yan yana cektik, Cok fark oldugunu söyleyebilirim
    Gcam linki Meizu forumdan onceki sayfalarda kopyaladim arkadaşlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam animasyon hızını kaçta kullanıyosunuz acaba en alttakini ? Tek bende mi sorun var merak ediyorum.

• FurkanTrkmn96 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,Animasyon hizi bende hep kapalidir.
    Bu arada Cift Tiklama ve Bildirim Rozetlerinin çalışmasıni istiyorsaniz Microsoft Launcher kurun.Kendisininkinden cok daha iyi

• X8 kamerasinda tam manuel mod varmidir? İso, deklansor hizini kontrol edebilecegimiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mysterious79

kamera tarafında herhangi bir yazılımsal can sıkan noktaları var mı hocam xiaomiye göre? kapanma haricinde durduk yere donma takılma kasma ya da wifi hücresel bağlantılarda anormallikler var mı günlük kullanımda? ek olarak cihazı ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Kamera oldukça tatminkar bir sorunla karşılaşmadım. Ama genel menüde kasma ve takılma var dokunmatik te algılama a sorunu var. Bazen donuyor ama birkaç saniye. Esas problem mesela xiaomi sürekli hata güncellemesi yapıyor ayrıca androit güncellemesinde çok hızlı veriyor. Ama meizu dan tık yok. Herkez fly me 8 i bekliyor. Bakalım şapkadan ne çıkacak. WiFi veya hücresel yayında bir sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golge1710 -- 28 Ağustos 2019; 17:52:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Harun

X8 kamerasinda tam manuel mod varmidir? İso, deklansor hizini kontrol edebilecegimiz?
    Var

• quote:

Orijinalden alıntı: golge1710

Var

Alıntıları Göster
    su anda a2 lite kullanıyorum. manuel modda sadece beyaz dengesı ve ıso kontrolu var. Bana iso, deklansor hızı, beyaz dengesi gibi tum ayarların oldugu, fiyat olarakta uygun telefon gerekıyor. Bu ayarların hepsı x8 de varsa sanırım f/p olarak en uygunu olacak.
  • Arkadaşlar telefon için ekran koruyucu arıyorum malum çok kolay çiziliyor.Sanırım x8 ekranına birebir oturan ekran koruyucu yok veya ben bulamadım. Alıp memnun kaldığınız ürün varsa paylaşır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackalone -- 29 Ağustos 2019; 4:2:41 >
  • tekrar meizu'ya geri döndüm x8 alarak,sormak istediğim birşey var en son gelen güncelleme ile kamerada iyileştirme olmuşmu arkadaşlar,gcam kurmadan olmaz bu telefona ama kendi kamerasında iyileştirme olmuştur umarım,sürekli güncelleme alan telefonlara bir bakın dert hep mi a2 lite vardı sattım android one tam bir bela mesela,meizu m2 note kullandım 2 yıl hala çalışıyor kızım kullanıyor,meizu'ya alışan adam vazgeçmez kolay kolay
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    7.3 de gece Modu geldi.Ama Xiaomi'lerdeki gibi çok efektif değil. Gcam ile cihaz muhteşem bir kamera performansına kavuşuyor.
    Hem Mi8se hemde Redmi Note7'den iyi kamerası. İkisinide birebir kullanmış biri olarak söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

7.3 de gece Modu geldi.Ama Xiaomi'lerdeki gibi çok efektif değil. Gcam ile cihaz muhteşem bir kamera performansına kavuşuyor.
    Hem Mi8se hemde Redmi Note7'den iyi kamerası. İkisinide birebir kullanmış biri olarak söylüyorum.
    evet gece modu pek bir işe yaradığı söylenemez,telefon bu fiyata alternatifsiz tek eksiği yazılım güncellemesi adam gibi stabil yazılım gelsin bir dahada gelmesin önemi yok,bende sokunmatik bir ara sıkıntı çıkardı ve kapandı ama yinede mi a2 litedan gecen biri olarak bu sorunlara rağmen telefon 10 numara

• Selam arkadaşlar telefon alcam kaç gündür inceleme yapıyorum sayfanında bir kısmını okudum,internetteki videolarda meizu nun güncelleme almadığı vs yazıyor android 9 güncellemesi geldimi acaba,Honor 10 lite, xiaomi note 7,Honor 8X , Meizu X8 modelleri arasında kaldım,note 7 ve Honor 8X diğer ikisine göre pahalı gerçi kullanma amacım Yarışmalara katılmak amacı ile kanarya üretimi yapıyorum kuşların resimleri ve videolarını çekmek ve arada oyun oynamak,sizin tavsiye görüşlerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.
  • KORKMAZ60 kullanıcısına yanıt
    Meizu Android yükseltmesi vermez, telefon Android kaç ile çıkmışsa öyle kalır. Ama bu hiç güncelleme almaz manasına gelmiyor, Flyme arayüzü güncellemelerini 3-4 yıl alıyorlar.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam önerin nedir
  • KORKMAZ60 kullanıcısına yanıt
    Meizu bir değişilik olmaz ise Android güncellesi vermiyor.
    Ama arayüz güncellemesinde son android güncellemelerinin özellik olarak fazlasını barındırıyor.
    Güvenlik güncellemelerinde sorun yok. Bende Nisan 2019 Güvenlik güncellemesi var.
    Kamera sınıfının üzerinde bir performansa sahip ( Gcam ile)
    Ses tatminkar.Ekran parlaklılığı ve canlılığı Mi8se'den geçmeme rağmen aratmadı( Mi8se Amoled)
    Kasa kalitesi ve işcilik çok iyi .
    Arayüz olarak sıkıntıları var(Özelleştirmeler olarak)
    Microsoft Launcher ile bir Miui kalitesine denk.
    Şuan sıkıntım yok memnunum. Alternatif olarak Sadece V30+ öneririm onunda fiyatı belli. Bu fiyata kaçırmayın diye düşünüyorum.
    Ayrıca Çekim kalitesi şuana kadar kullandığım en iyi cihaz diyebilirim. Evin 2 kat altındaki otoparkta konuşabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Meizu bir değişilik olmaz ise Android güncellesi vermiyor.
    Ama arayüz güncellemesinde son android güncellemelerinin özellik olarak fazlasını barındırıyor.
    Güvenlik güncellemelerinde sorun yok. Bende Nisan 2019 Güvenlik güncellemesi var.
    Kamera sınıfının üzerinde bir performansa sahip ( Gcam ile)
    Ses tatminkar.Ekran parlaklılığı ve canlılığı Mi8se'den geçmeme rağmen aratmadı( Mi8se Amoled)
    Kasa kalitesi ve işcilik çok iyi .
    Arayüz olarak sıkıntıları var(Özelleştirmeler olarak)
    Microsoft Launcher ile bir Miui kalitesine denk.
    Şuan sıkıntım yok memnunum. Alternatif olarak Sadece V30+ öneririm onunda fiyatı belli. Bu fiyata kaçırmayın diye düşünüyorum.
    Ayrıca Çekim kalitesi şuana kadar kullandığım en iyi cihaz diyebilirim. Evin 2 kat altındaki otoparkta konuşabiliyorum.
    Hocam bataryadan memnun musunuz ekran süreleriniz nasıl?Telefon akıcılık olarak sd710 un hakkını vermiyor diyen yorumlar gördüm bu konuda ne düşünüyorsunuz?3.sorumda şu müsadenizle,vücut sar değeri yüksek.Bunun bir yan etkisini gördünüz mü?

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Batarya'dan memnunum. Çift Hat TT kullanıyorum. wifi ve Mobil veri açık şuan 5:30, 6 saat civarı ekran süresi alıyorum 24,25 saat açık kalma süresi ile. >Bekleme azaldığında 7 saatleri görüyor
    Oyun oynamıyorum ama Performans konusunda bir sıkıntı yaşamadım Muadil Mi8se, Lg v30+ ve Mi6 ile karşılaştırma yaparsam.
    Ayrıca kaç kişi SD 710'nun hakkını vermiyor dedi bilemiyorum ama hakkını fazlasıyla veriyor diyenler çoğunlukta ( HB yorumlarını okursanız)
    Sar değerlerinin kanser yapar diye bir değerlendirme bulamadım adam akıllı, Baş değeri düşük, Vücuduma da fazla yaklaştırmıyorum boş zamanlarda
    Mi8,Mi9 düşündüğüm zamanlar Vücut ve Baş değerlerinin bundan çok daha fazla olduğunu görmüştüm ( Amiral Gemileri ile Mukayese edersek)
    Bu fiyata SD710'lu cihazların kaçaklarının bile zor bulunduğu günümüzde, Cihazın Fiyat performans olarak nimet olduğunu düşünüyorum.
    Eksiklerini de daha önceki mesajlarımda yazdım. Geriye doğru biraz okursanız faydalı olabilir.

• Flyme 8 daily beta surumu internete dustu.

Flyme 8 cok daha akici olacak belli oldu. Daily surumu bile cok akici. Flyme 7de tuslari gizleyip, ekran haraketleri ile ana menuye donmek, gezinmek iskence idi 8 ile yag gibi olmus. Ustelik bu yukledigim daily 8. Final surumunden cok umutluyum. Quick Look menu diye hoa bir suprizde gelmis.

Yuklemek isteyenler icin linkhttps://download.meizu.com/Firmware/Flyme/M1852/8.9.9.4/cn_daily/20190828024442/52b2cd04/update.zip

Meizu internal fligranini yoketmek icin root yapip guncelleyici uygulamasini dondurmak yada kaldirmak gerekiyor.

Yuklerken tum verileriniz siliniyor ve ses+ve powet tusu ile girdiginiz recovery menusunden yukleniyor. indirip ana klasore zip dosyasini koymaniz yeterli. Tecrubeli kullanicilarin yuklemesini oneririm.

birazda resim koyalim.
    MEİZU X8 ANA KONU

MEİZU X8 ANA KONU

MEİZU X8 ANA KONU

MEİZU X8 ANA KONU

MEİZU X8 ANA KONU

MEİZU X8 ANA KONU

MEİZU X8 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 5 Eylül 2019; 23:25:28 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.