Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

MEİZU TÜRKİYE YOLUNDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.036
Cevap
44
Favori
39.259
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Meizu >> MEİZU TÜRKİYE YOLUNDA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      389 Mesaj
      09 Aralık 2014 15:43:17
      Arkadaşlar kesinlikle bekleyelim.
      Tüm telefonlar 1 ay içinde düşüyor zaten.
      DH almazsa düşme hızı artacaktır.
      Merak etmeyin satılmayınca malı toplayıp gitmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      31 Mesaj
      09 Aralık 2014 15:59:39
      quote:

Orijinalden alıntı: crazyslamdunker

Arkadaşlar kesinlikle bekleyelim.
      Tüm telefonlar 1 ay içinde düşüyor zaten.
      DH almazsa düşme hızı artacaktır.
      Merak etmeyin satılmayınca malı toplayıp gitmezler.

zaten Çin telefonlarına ilgisi olan bi şekilde DH'i bulup burada toplaşıyor, güdümlü mü hareket etsek ne

***Referansımdır ki and olsun; Allah (c.c.) karşısına çıkacağım gün Kirâmen Kâtibîn yanımda getirdikleri...***
      Yaslan göğsüme sevdiğim,benim gönlüm gök gibidir,açık deniz gibidir.Pas tutmaz benim içim yeryüzü gibidir,toprak gibidir...
    • Yüzbaşı
      267 Mesaj
      09 Aralık 2014 16:14:38
      quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Çok haklısınız hocam hemen çıktığı gibi almamak lazım g3 32 gb 1350 tl, z2 1350 tl, g2 32 gb 1060 tl ye kadar düştü. Çekle banka kampanyalarıyla daha ucuza alan da var. Mx4 32 gb a 1100 lira verilir mi ciddi ciddi düşünmek lazım. Kağıt üstünde telefon çok iyi ama servis, yazılım desteği önemli konular bekleyip görmek lazım

Kesinlikle

|
      |

• Yüzbaşı
      389 Mesaj
      09 Aralık 2014 18:12:54

şimdi şöyle bişey var ne olur ne olmaz yedek parça bulunmaz falan.
      bence beklemek en iyisi, zaten DH'ten olmayanların telefondan haberi yok.
      |
      |
      natureltiqqy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      31 Mesaj
      09 Aralık 2014 18:47:05
      quote:

Orijinalden alıntı: crazyslamdunker

şimdi şöyle bişey var ne olur ne olmaz yedek parça bulunmaz falan.
      bence beklemek en iyisi, zaten DH'ten olmayanların telefondan haberi yok.

Şubata kadar bekleyelim o zaman(yine erken mi?), meizu almak isteyen herkes sabretsin, toplu hareket edelim.
      |
      |

***Referansımdır ki and olsun; Allah (c.c.) karşısına çıkacağım gün Kirâmen Kâtibîn yanımda getirdikleri...***
      Yaslan göğsüme sevdiğim,benim gönlüm gök gibidir,açık deniz gibidir.Pas tutmaz benim içim yeryüzü gibidir,toprak gibidir...
    • Yarbay
      10739 Mesaj
      09 Aralık 2014 20:25:40
      Bilen arkadaşlar mx4'ün 16 yada 32Gb modelinin Çin'deki gerçek resmî fiyatını yazabilir mi? Birşey deneyeceğim.

Not : Resmî satış fiyatını istiyorum. Burada satış yapmaya çalışan kişilerin satın aldıkları hatta orada yedikleri yemek ve diğer masrafları da ekledikleri fiyatları değil.

Bu arada fiyatları belli olmuş deniyor ama ortada ben fiyat göremiyorum. Sorun bende mi yoksa daha sonra ben demiştim diyebilmek adına hazırlıklar mı yapılıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

MiMix2 6/256GB Black Miui Global Kararlı v9.6.1.0 ODEMIFD / MiNote2 4/64GB Black MIUI v9 Global Beta
      MiPad2 64GB MIUI v8 MultiRom / MiBox3 International AndroidTV v8.0 / Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Mi A1 4/64GB Gold / Mi5 Prime 3/64GB Black / RedMi Note 4X 3/32GB Black / Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
      Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi+3G
      Amazfit Pace / LG G Watch R (Out of service)
    • Yarbay
      2992 Mesaj
      09 Aralık 2014 21:11:41
      quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Bilen arkadaşlar mx4'ün 16 yada 32Gb modelinin Çin'deki gerçek resmî fiyatını yazabilir mi? Birşey deneyeceğim.

Not : Resmî satış fiyatını istiyorum. Burada satış yapmaya çalışan kişilerin satın aldıkları hatta orada yedikleri yemek ve diğer masrafları da ekledikleri fiyatları değil.

Bu arada fiyatları belli olmuş deniyor ama ortada ben fiyat göremiyorum. Sorun bende mi yoksa daha sonra ben demiştim diyebilmek adına hazırlıklar mı yapılıyor?

Hocam lansmandaki fiyatlar şunlardı firma tarafından söylenen

Çin yerel fiyatı
      16Gb 292 dolar
      32Gb 325 dolar
      64Gb 395 dolar

Firma tarafından söylenen uluslararası fiyatları (lansmanda değil sonra ortaya çıkmıştır bu fiyat)
      16Gb 449 dolar
      32Gb 489 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 9 Aralık 2014; 21:15:48 >
      |
      |

Meizu M3 Mini - Meizu M3 Note - Meizu M5 Note - Meizu X - Meizu Pro 6 Plus - Meizu M6 - Meizu M6 Note

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      09 Aralık 2014 21:45:38
      Zenfone 5 düşünüyordum ama biraz bekleyeyim
      |
      |

• Çavuş
      64 Mesaj
      10 Aralık 2014 17:56:50 Konu Sahibi
      https://www.facebook.com/meizutr?notif_t=fbpage_fan_invite buda MEİZU TÜRKİYE face sayfası sayfayı beğenirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi despec42 -- 10 Aralık 2014; 18:00:34 >

• Teğmen
      153 Mesaj
      10 Aralık 2014 23:09:58
      Beğendik.sayfayı paylastik.

htc one/sony z1
    • Onbaşı
      31 Mesaj
      10 Aralık 2014 23:34:36
      quote:

Orijinalden alıntı: despec42

https://www.facebook.com/meizutr?notif_t=fbpage_fan_invite buda MEİZU TÜRKİYE face sayfası sayfayı beğenirseniz sevinirim

hocam söylentiler doğru mu çıkıyor, siz telefonu ithal edecek kişilerden biri misiniz?
      |
      |

• Çavuş
      64 Mesaj
      10 Aralık 2014 23:45:55 Konu Sahibi
      Yok ben disbiritör degilim ama toptan bayisiyim

• Çavuş
      64 Mesaj
      10 Aralık 2014 23:48:42 Konu Sahibi

Teşekür ederim

|
      |
      y_buruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      31 Mesaj
      11 Aralık 2014 00:12:05
      quote:

hayırlı olsun hocam şimdiden. satışlar ne zaman başlayacak artık bi çıtlatsanız ya
      |
      |

• Onbaşı
      31 Mesaj
      11 Aralık 2014 00:22:28
      quote:

hocam meizu yanı zopo,iuni gibi firmaların da toptan bayisi mi olacaksınız yoksa?

• Çavuş
      64 Mesaj
      11 Aralık 2014 11:31:44 Konu Sahibi

aynen öyle
      |
      |
      natureltiqqy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1944 Mesaj
      11 Aralık 2014 12:46:03

Zopo yu getiren digitalmarket iuni ve meizu yu da mı getirecek kesin mi bu bilgi

|
      |
      despec42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GOadvance uzak durun. Vukuatları buradahttps://forum.donanimhaber.com/m_120353088//tm.htm#120449145
    • Yüzbaşı
      255 Mesaj
      11 Aralık 2014 14:24:07
      arkadaşlar anlaşılan telefonlar yakında geliyor. kılıf konusunda ne düşünüyorsunuz. aliexpress.ten şimdiden sipariş geçmek gerek sanki ancak gelir zaten.

dün bi göz gezdirdim nillkin tpu transparent var koruma konusunda ortalama gibi. nillkin frosted var şık ve yanında 1 adet film de veriyor ancak koruma sadece çizilme ve lekelere karşı olur düşme de hiçbir yararı olmaz gibi. (link veremiyorum işyerinden açmıyor alışveriş sitelerini malesef)

başka kılıfları inceleyen arkadaşlar var mı?
      |
      |
    • Onbaşı
      31 Mesaj
      11 Aralık 2014 14:50:19
      quote:

aynen öyle

hayırlı olsun hocam o halde.Satış fiyatlarını söylediniz, satış tarihi hakkında da bir bilgi verseniz artık
      |
      |

• Çavuş
      64 Mesaj
      11 Aralık 2014 15:02:47 Konu Sahibi
      evet arkadaş zopo, yu getiren firma yani digitalmarket. ayrıca thl uini vivo xiaomi ile gorusmeleri suruyor cinde yeni bir yapilanmaya giddiler sirket kurup cinden dunyaya bu markalari toptan parakende satacaklar.ve 2015 de bir firmayla anlaşıp onu turkiyede üretme planları var.şu notuda söylüyüm ben yakalşık altı aydır zopo nun toptan ve parekende sini yyapıyorum ne servisinde ne cihazlarda hiç bir sıkıntı çıkmadı servisi soruyorlar serviste en ufak bi proplemim olmadı.

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.