Şimdi Ara

Meizu teknik servis(Digitalmarket) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meizu mx4 kullanıcısıyım telefonu teknik servise gönderdiğimden beri 34 gün oldu bugün yapacaz yarın yapacaz dediler ortada bir şey yok ve pazartesinden buyana arıyorum telefonları açan yok bilgisi olan varmı her şeyi toplayıp kaçtılarmı yoksa ? nereye şikayet edebiliriz bu firmayı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkamet ettiğiniz ilçede kaymakamlığındaki tüketici hakem heyeti başkanlığına şikayet edeceksiniz.
    Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki inceleyin.
    http://www.tuketici.gov.tr/index.snet?wapp=8D0EF0C5-515B-43DD-BC62-709940CA6566
  • Aynı durum bende de mevcut bugün 20 iş gününü geçirdiler halen ulaşamıyorum adamlara.

2 haftadır yok telefonları açan yok faks ları da çalışmıyor.

Güncelleme: internette turkiye.gov.tr de tüketici hakem heyetine başvuru yaptım.

Arkadaşlar Az önce Perpa yönetimi aradım o firma bizim bünyemizde değil diye bilgi verdiler işin içinde farklı işler var. (10.03.2016)

Güncelleme Perpadan taşındıklarını öğrendim. Firma mal sahibi ile sorunlu ayrılmış (mal sahibinden kasıtları muhtemelen perpadaki dükkan sahibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechnicaL -- 10 Mart 2016; 10:46:53 >
  • Telefonu geri alabildiniz mi, heyetten bir sonuç aldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gncloglu

Telefonu geri alabildiniz mi, heyetten bir sonuç aldınız mı?

Telefonun ücretini geri aldım yaklaşık 1 ay önce
  • hcmanx H kullanıcısına yanıt
    Hocam, nasıl aldınız parayı, bunların bir adresi falan var mı? Aylar önce cihazı ve faturasını tamir için gönderdim. Bir daha gelmedi. Perpa ya gittim dükkan falan yok ortada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.