Şimdi Ara

Meizu Sports EP52 Manyetik Bluetooth Kulaklık - 159,90TL (Ücretsiz Kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
13.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizu Sports EP52 Manyetik Bluetooth Kulaklık

Meizu Türkiye yetkili distribütörü (GENPA) garantilidir

http://www.pdateknoloji.com/meizu-sports-ep52-manyetik-bluetooth-kulaklik_56248.html?utm_source=donanimhaber

https://www.meizu.com/tr/accessory/ep52.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alit -- 7 Nisan 2018; 15:31:15 >

• Hocam ne demek klon? Meizu markası ses keşfedilmeden önce piyasaya çıktı, bir süre sesin keşfedilmesini beklediler ve sonra ilk taş yazıt playerları fiyat/performans lideri olarak piyasaya sundular ve o zamandan beri bu işin içindeler, sürekli ürete ürete en doğrusunu buldular. Nice x2 x3 fiyatlı rakipleri çıktı ama kimse Meizu karşısında tutunamadı. Ayrıca bu markanın arkasında en az 10-15 tane marka daha var ses konusunda Hi-Fi'laşmış ve Meizu'yu bunlardan ayrı düşünmek tenhada sıkıntıya sokabilir..

Not: Bu linkteki haber kafanızı karıştırmasın, Meizu AKG'den daha prestijli bir marka olduğu için ve AKG piyasaya henüz 1940'larda filan girdiği için Meizu adı kullanılıyor haber yapılırken, clickbait yani.
  • linki resimlere mi kodladin?
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    Hata yapmışım, düzelttim
  • Bunun EP51 den farkı nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahalı

• ryalp kullanıcısına yanıt
    abartılacak fark yok. bataryası 2 saat daha fazla gidiyormuş. bir de ses kalitesinin daha yüksek olduğunu okumuştum.

• Kimbilir hangi popüler markanın klonu. Adamlarda sıfır arge, kopyala, üret, sat. Eskiden ucuzdu bari, almaya değiyordu

• Ben kullanıyorum memnunum . Android telefonda Poweramp programı ile güzel işler çıkarıyor.
  • iphone kulaklığa göre nasıldır arkadaşlar deneyebilen oldumu?
  • televizyon için kullanabiliyor muyuz?
  • CorleoneXT kullanıcısına yanıt
    ep51 için sormuştum kimse cevap vermemişti. iphone kulaklığına göre bas sesleri daha iyimi kötümü bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

ep51 için sormuştum kimse cevap vermemişti. iphone kulaklığına göre bas sesleri daha iyimi kötümü bilen varmı

Ep 51 aldık oğlana gearbest ten

75 TL'ye geldi

Memnunum diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ep 51 kullanıyorum 4 saatte şarjı tam bitiyor. Bunun ses sürücüsü 12 mm olması lazım ep 51 in 8 mm. Birde pili daha fazla gider bunun. Ses kalitesi olarak orta biraz tizler fazla gibi bu söylediklerim ep 51 için

• Anker SoundBuds Slimle karşılaştırsak ne dersiniz?
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    iphonenin hangi kulaklığına göre kalitesini soruyorsunuz?

kablolu kulaklıkla bluetooth kulaklık kalitesini kıyaslamak saçma zaten. bluetooth kulaklıklarda ses kalitesi kablolulara göre bir tık daha düşük oluyor. iphone kablolu kulaklığı bundan daha kaliteli tabi ki.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Standart kutudan çıkan kulaklık. direk söylemek gerekirse SE modelinin kutusundan çıkan kulaklık için sormuştum. Cevap için teşekkürler
  • Çok olağanüstü bir marka değil bu. AliExpress te muadilleri çok daha ucuz. Şunu almıştım gayet memnunum.

http://s.aliexpress.com/jMfYnau6

• Nedense ürünü kullanmayan bir çok kişi yorum yapmış. EarPods’dan kesinlikle daha kaliteli. Bir kere ses izolasyonu fazla olduğu için müziği daha iyi hissediyorsunuz. Şarj süresi gayet yeterli. Evde duran EarPods, lightning EarPods ve hybrid pro’yu kullanasım gelmiyor bundan sonra. Ayrıca android cihazlar için aptx desteği de var. Ürünü ilk piyasaya sürüldüğünden beri kullanıyorum gayet memnunum. Birçok “marka” kulaklığı ezer geçer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anker soundbuds lite i tavisye ederim yaklasik 10 saat civari gidiyor, wes kalitesi tatminkar, indirimlerle ae de 75 tlye maletmistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel kulaklık fakat telefonla konuşmak isteyenler almasın. Mikrofonu ağzıma yaklaştırmazsam kimse konuştuğumu anlamıyor. Ayrıca hangi kulaklık silikonunu denediysem da sağ tarafta tamamen kulağıma oturtamadım. Örneğin bir creative ep-630 gibi oturmuyor. Kulak yapısı ile de alakalı bu durum.

Ses kalitesi ve hafifliği, su geçirmezliği felan gayet hoş.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.