Şimdi Ara

Meizu Pro 7 Plus Kutu Açılımı ve İnceleme Tasarım Harikası Stil Sahibi Telefon (TÜRKİYE' DE İLK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
4.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık. Çok emek vermişsiniz.Ayrıntılı ve sağlam bir inceleme olmuş. Cihazı 2 gündür kullanıyorum ve premium bir cihaz olduğu konusunda hemfikiriz. Son olarakta cihazın Dh ta Anakonusu Yok. Buna çok şaşırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kelimeyle harika cihaz

Türkiye ye Meizu 16 nın gelişiyle umarım bizim şaomiciler kalite nedir anlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: YediGüzelAdam

Tek kelimeyle harika cihaz

Türkiye ye Meizu 16 nın gelişiyle umarım bizim şaomiciler kalite nedir anlar.
    Ucuz diye tutuldu hala aynı kalitede cihaz üretiyor fiyatları pahalılandı hala deli gibi satıyor malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkcası bunun farkında olan insanları görmek beni mutlu ediyor. Kaliteden ve/veya Teknoloji den anladığınız belli oluyor. Xiaomi nin yaptığı tek şey Qualcomm işlemci koymak nandından ekran paneline dış kasasından kamerasına kadar kalitesiz ürünler üretiyor Ucuz algısıyla girdi ve insanların ceplerini boşaltıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: YediGüzelAdam

Açıkcası bunun farkında olan insanları görmek beni mutlu ediyor. Kaliteden ve/veya Teknoloji den anladığınız belli oluyor. Xiaomi nin yaptığı tek şey Qualcomm işlemci koymak nandından ekran paneline dış kasasından kamerasına kadar kalitesiz ürünler üretiyor Ucuz algısıyla girdi ve insanların ceplerini boşaltıyor.
    Kamerasına kadar kalitesizmi lütfen mi 8 kamerasının incelemesine bakın ve öyle konuşun.
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu iş için para falan mı alıyorsunuz? Sizin gibiler sürekli yazarak akıl-mantık çerçevesi dışında insanların sinirlerini hoplatıyorsunuz?

Bir ÜRÜNÜ AKILLI bir insan kıyaslarken iki şeyi kıstas alır.

1. si O iki ürün Aynı Dönemin cihazımı yani aynı senenin amiral gemisi mi?
    2. si karşılaştırılan iki ürünün fiyatları birbirine yakın mı eşit fiyatlara veya yakın fiyatla mı alınıyor?

ve buna da bakarken Distrübütör Fiyatıyla Distrübütörü, Paralelle Paraleli, Kaçak ithalat çanta ticaretiyle yine kaçak ithalat(kaçakçılık) fiyatını kıyaslamak mantıklıdır.

daha birkaç hafta önce Xiaomi Mi6 vs Nokia 8 vs Xperia XZ1 dedik.(3 üde geçen senenin amiral gemileri ve 3 ü de şuan TR de aynı fiyatta satılıyor. Nokia 8 ve Xperia XZ1 distrübütör ve Xiaomi mi6 paralel olmasına ve daha kötü olmasına rağmen aynı fiyat.)

Xiaomi ciler ezilince geçen Mi8 Nokia 8 den iyi diyorlar? böyle bir mantık varmı? Ha Mi8 Nokia8 den iyi demiş ha da Mi9 mi8 den iyi demiş? Dönem farkını geçtim aradaki fiyat farkı da belli

Bir ürünün Fİyat Performans olabilmesi için kendi fiyatındaki rakiplerinden o konuda sıyrılıyor olması gerekir.

Şuan mi8 diye övdüğünüz Çift GPS li cihazda ciddi GPS sorunu var ve verdiğiniz fiyatta azımsanacak miktar değil.

xiaomi, Huawei P serisi, Meizu Pro, Oppo Find ve OnePlus tan daha iyi kameraya sahip hiçbir cihaz üretmedi. Malzeme kaliteside aynı şekilde diğer büyük çinlilerden kötü

Bahsettiğim konu bu benzerini facebookta da yaşıyoruz.

https://forum.donanimhaber.com/karsinizda-resmi-basin-gorselleriyle-meizu-16-ve-16-plus--134011155

ben mi6x redmi note 5 öneren bir insanım bütçeye göre ama Siz sanıyorsunuz ki UFFF harika Müthiş SOn teknoloji En iyi kalite falan.

Materyal Kalitesi en iyi cihazlar Apple dan ve çinlilerden çıkıyor.

• Öncelikle cep telefonu satışından neredeyse hiç kar bile yapmayan bir firmadan ücret alıpta burada hiç kimseyle tartışma yapmaya gelmedim. Yaklaşık iki senedir Xiaomi kullanan ve bu firmanın Fiyat/Performans konusunda çok iyi telefonlar ürettiğini ve kullanıcı odaklı bir firma olduğunun bilincinde olan birisiyim. Erdi beyde benimle bu konuda aynı fikirde xiaomi inceleme videolarına bakarsanız ne söylemek istediğimi anlarsınız. İkinci olarak telefonların fiyatlarını eleştirmişsiniz herhalde dövizden falan haberiniz yok sizin dolar yükseldikçe otomatikmen telefonların fiyatıda yükselmekte. Kalite konusunda da zaten ucuz maliyete yüksek performanslı telefon ürettiğini savunan bir firmayı bu yönde eleştirmeniz kendinize göre haklı olabilir ama benim için biraz abartı oldu istediğiniz söyleyebilirsiniz ancak videolarla, testlerle kamera performanslarının son yıllarda ciddi oranda iyileştiğini hatta en son çıkan mi8 modelinin huawei p20 prodan daha iyi olduğu kanıtlanmış bir durumken siz çok kötü işe yaramaz tabirinde bulunmuşsunuz bende bunun yanlış olduğunu söyledim burada tartışma konusu falan açmak değil derdim.

• Malzeme kalitesi konusundaki da söylediklerinize katılıyorum.

• Meizu pro 7 ya da plus kullanan kişiler 3-5 kişilik bir WhatsApp grubu kuralım mı

• heat2797 kullanıcısına yanıt
    hocam facebook grubumuza gelin ben cihazı çok beğenmeme rağmen sattım meizu 15 in malzeme kalitesini görmek istiyorum. sonra 16 ya mı geçerim pro8 emi bilmiyorum.

https://m.facebook.com/meizudestek/?locale2=tr_TR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    Başvurdum hocam ,hocam bağımlılık yapıyor benimde geçesim geliyor şeytan durtuyor daha yeni almama rağmen fakat daha uzun süre kullanacağım pro 7 plus her anlamda çok kaliteli cihaz

• heat2797 kullanıcısına yanıt
    firmanın her cihazı tasarım harikası ve malzemesi kalitesi muazzam 15 in cerrahi sınıf paslanmaz çelik ve alimünyum kasasını ve kamerasını merak ettiğimden geçiyorum yoksa şuana kadar pro7plus kadar stabil ve soğuk çalışan bir cihaz kullanmadım. kaplamalı olanlar daha az ısınıyor bende kristal gümüş renk vardı umarım pro 8 dede arka ekran ve daha birçok özellik eklerler üzerine meizu 16 ise bu senenin efsane cihazı olmuş

• Arkadaşlar merhaba. Bugün arkadaşa pro 7 aldık. Cihazın ikinci ekranı açılırken çalışıyor ama diğer türlü kullanamadik. Ne çift tıklama ne döndürme açılmıyor. Cihazı açıp kapatırken çalışıyor ama. Ne yapabiliriz?

• berkaykas28 B kullanıcısına yanıt
    burası pro7 konusu değil büyük ihtimalle pil ayarlarından kapattınız ve bulamıyorsunuz cihaz geldiğinde kapalı geliyor Düşük Pil Moduna bakın ve kapatın veya yalnızca ekran ayarını kapatın.

• Kullanan arkadaşlar bir değerlendirme yapsalar halen alınır mı? Özellikle batarya ve arayüzde problem var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orochiearth -- 27 Ağustos 2018; 17:25:8 >
  • orochiearth kullanıcısına yanıt
    Şuan ki diğer ürünlerin fiyatına bakılırsa o fiyata alınacak en harika ürün tavsiye edilir. Ürün hakkında gruba soru açarak sorabilirsiniz.

Sayfamız

https://www.facebook.com/pg/meizudestek/about/

Grubumuz

https://www.facebook.com/groups/2017521751656479/

• Beyler ekranı uyandırmadan parmak izi çalışmıyor. Var mı bir yolu?

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    yok. Orta tuşa basarken hızlıca algılıyor tek yapabileceğiniz bu

• YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    dostlar merhaba. bende turkiye garantili 2. el bi cihaz aralarak kullanmaya basladim. lakin ortalikta kaliteli kilif yok. bana soyle spigen kalitesinde bi kilif onerirmisiniz. simdilik ucuz biseyler buldum kullaniyorum.

• arkadaşlar şöyle kalitesinden emin olduğunuz bi kılıf öneren yokmu ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.