Şimdi Ara

Meizu Note 9 modelinin fiyatı ve Geekbench testi ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meizu’nun yeni orta sınıf modeli Note 9, yarın Çin’de düzenlenecek etkinlik ile birlikte tanıtılacak. Tanıtıma bu kadar kısa bir süre kalmışken cihazın fiyatı ve Geekbench testi ortaya çıktı. Böylece cihaz hakkında neredeyse tüm bilgileri öğrenmiş olduk.

Meizu Note 9 Geekbench testi

Meizu Note 9, 4 GB ve 6 GB RAM’li iki versiyona sahip. Sızan Geekbench testi 6 GB RAM’li modeli gösteriyor. Android 9 Pie işletim sistemi ile gelen cihazın yonga seti Snapdragon 675 olarak gözüktü. Bu da daha önceki sızıntıları yeniden doğruluyor. Tek çekirdekte 2404 puan alan telefon, çoklu çekirdekte 6027 puan almayı başarmış. Meizu Note 9’un bilinen diğer özellikleri ise 6.2 inç Full HD+ IPS ekran, 4000 mAh batarya, 18 W mCharge hızlı şarj ve 48 MP arka kamera olarak sıralanabiliyor.

Meizu Note 9 fiyatı

Meizu Note 9’un bir mağaza içerisinde çekilmiş fotoğrafları yardımıyla fiyatları da öğrenildi. Bu fotoğrafa göre cihazın başlangıç fiyatı 253 dolar olacak. 6 GB RAM’li daha üst model ise 283 dolar olarak gözüküyor. Renk seçenekleri Siyah, Gümüş ve Mavi şeklinde. İlk olarak Çin’de satışına başlayacak.

Ayrıca Bkz.Honor 20'nin teknik özellikleri, görüntüsü ve fiyatı ortaya çıktı

Meizu Note 9 ile birlikte Note 9 Lite isimli daha uygun fiyatlı bir modelin de tanıtılması bekleniyor. Ancak bu model hakkında herhangi bir fiyat bilgisi mevcut değil. İki cihaz arasındaki temel farklar işlemci ve kamera noktasında olacak. Örneğin Note 9 Lite’de Snapdragon 660 yonga seti tercihini göreceğiz.

• meizu'da reklam yok, flyme arayüzü en iyilerden zaten, kendi uygulamaları da çok sade ve kullanışlı, şu anda lg v30 kullanıyorum çok memnunum ama meizu'nun arayüzü ve kendi uygulamaları lg'den daha iyi diyebilirim, meizu'nun kasa kalitesi ve donanımı zaten kalitedir xiomi'den pahalı olması normal...
  • Bu fiyatla çıkarsan şansını kaybedersin gider Xiaomi alırım.

• galiba samsung üretimi 48mp çekemeyen bir 48mp sensörü vardı bu telefonun, keşke sony sensör olaydı..
  • Merhaba,
    Evet, beklenti Samsung ISOCELL GM1 sensörü kullanması yönünde. Ancak net bir bilgi mevcut değil. Yani az da olsa Sony IMX586 ile gelme ihtimali var. Yarın öğreniriz artık :)
    İyi günler.

• Xiaomi note 7 pro almak daha mantıklı gibi sanki ama incelemeler ve kullanıcı yorumlarını beklemek gerekli.

• Değerli arkadaşlar bu çinli telefonlarda galaride menude vs vs reklam çıktığı söyleniyor bilenlerin kullananların yorumlarını rica edebilir miyim? Tam meizu x8 le, mi 8 lite araştırıyordum feci şekilde tiksindim doğru ise.

• Amd64x2 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi için öyle yorumlar bende okudum ama meizu için bilmiyorum. Dandik çinli markalar işte ne beklersin.

Meizu note 9 özellikleri iyi ama fiyatı 4/64 için 250 dolar ise xiaomi 40-50 dolar ucuza aynı donanımı satıyor. Tabi tr için konuşursak aradaki farkı evofone veririz meizu ile aynı fiyattan gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek çekirdek performansı baya iyileşmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amd64x2

Değerli arkadaşlar bu çinli telefonlarda galaride menude vs vs reklam çıktığı söyleniyor bilenlerin kullananların yorumlarını rica edebilir miyim? Tam meizu x8 le, mi 8 lite araştırıyordum feci şekilde tiksindim doğru ise.

Kişiselleştirilmiş reklamlar gibi bir ayar var, onu kapatınca reklamlar kayboluyor. Hoş bir şey değil ama çözümü çok basit aslında...

• addidas_85 kullanıcısına yanıt
    Hocam teknoseyirde bir incelemede azalıyor ama kesinlikle tamamen kapatılmıyor dediler. Aslına bakılırsa kendimizi buna hazırlasak iyi olur, bir kaç yıla bütün markalar bu işe girerse hiç şaşırmam, hatta cihazlar tıpkı uygulamalar gibi reklamlı reklamsız olarak bile satılabilir(umarım böyle bir şey olmaz).

Yalnız bu sitede onlarca çinli telefon incelemesi izledim hiç bir editör böyle bir durumdan bahsetmedi, bilipte söylemiyorlarsa kelime bulamıyorum, var ve bilmiyorlarsa o daha fecaat.
  • Amd64x2 kullanıcısına yanıt
    mi ler için doğrudur ama reklamları ayralardan kapatma özelliği de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amd64x2

Hocam teknoseyirde bir incelemede azalıyor ama kesinlikle tamamen kapatılmıyor dediler. Aslına bakılırsa kendimizi buna hazırlasak iyi olur, bir kaç yıla bütün markalar bu işe girerse hiç şaşırmam, hatta cihazlar tıpkı uygulamalar gibi reklamlı reklamsız olarak bile satılabilir(umarım böyle bir şey olmaz).

Yalnız bu sitede onlarca çinli telefon incelemesi izledim hiç bir editör böyle bir durumdan bahsetmedi, bilipte söylemiyorlarsa kelime bulamıyorum, var ve bilmiyorlarsa o daha fecaat.
    meizu'da reklam yok, flyme arayüzü en iyilerden zaten, kendi uygulamaları da çok sade ve kullanışlı, şu anda lg v30 kullanıyorum çok memnunum ama meizu'nun arayüzü ve kendi uygulamaları lg'den daha iyi diyebilirim, meizu'nun kasa kalitesi ve donanımı zaten kalitedir xiomi'den pahalı olması normal...

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

mi ler için doğrudur ama reklamları ayralardan kapatma özelliği de var
    Kapatma özelliği yok hocam. Azaltma var.daha az reklam göster gibisinden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.