Şimdi Ara

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.777
Cevap
39
Favori
87.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koc11

ALINTIDIR :Chamelephon uygulamasını google playden indirin ve telefona kurun iki imeide kolaylıkla değiştirebilirsiniz ben G sürüm kullanıyorum bu yolla değiştirdim. cihazınızın rootlu olması gerekir. flyme 5 te root anlatmına şurdan ulaşabilirsinizhttp://www.siberyardim....li-videolu-anlatim.html
    ardından programı indirin root izni verin imei yazıp onaylayın açıp kapatın olay tamamdır.

Chamelephone yi ilk paylasan bendim forumda ama kullanamiyorum tel oukitel k4000 root nasil atarim pc ye baglamadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliexpresten bu telefonu aldığınız güvenilir bi satıcı var mi arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

quote:

Orijinalden alıntı: koc11

ALINTIDIR :Chamelephon uygulamasını google playden indirin ve telefona kurun iki imeide kolaylıkla değiştirebilirsiniz ben G sürüm kullanıyorum bu yolla değiştirdim. cihazınızın rootlu olması gerekir. flyme 5 te root anlatmına şurdan ulaşabilirsinizhttp://www.siberyardim....li-videolu-anlatim.html
    ardından programı indirin root izni verin imei yazıp onaylayın açıp kapatın olay tamamdır.

Chamelephone yi ilk paylasan bendim forumda ama kullanamiyorum tel oukitel k4000 root nasil atarim pc ye baglamadan

Yokmu bilgisi olan yardim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşıl 15 gündür kullanıyorum iki şey dikkatimi çekti ilki tema bölümünü bulamadım tema seçemiyormuyuz?
    İkincisi rehberde kayıt yaoarken sim karta kayıt yapılamıyor bir google vrya flyme hesabına kayıt yaptırıyor ismi direkt sim kart kayıt yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: paker

Yaklaşıl 15 gündür kullanıyorum iki şey dikkatimi çekti ilki tema bölümünü bulamadım tema seçemiyormuyuz?
    İkincisi rehberde kayıt yaoarken sim karta kayıt yapılamıyor bir google vrya flyme hesabına kayıt yaptırıyor ismi direkt sim kart kayıt yok.

Tema bölümünün olmadığı doğru ama sim karta kayıt yapılabiliyor. Rehber>Ayarlar>Contacts Management>SIM cart Contacts yolunu izleyerek Sim kart menüsüne ulaşabilir ve Sim karta kayıt yapabilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba. Bu telefona merak saldım. Lg g4 var bende acaba takas yapsam mı ne dersiniz. Türkiye 32 gb modeli ama 4.5 g desteği yokmuş sanırım. Tavsiyeleriniz nedir. Takas yapsam mı

• Birde letv pro x800 var onlada takas teklif ettiler. Ondada parmak izi yok ama antutu testinde çok iyi

• mantikmuhendisi M kullanıcısına yanıt
    Telefonda 4g desteği var. Olmadığını da kim söyledi. Eğer telefonun diğer özelliklerini beğendiysen takası düşünebilirsin. Telefon gerçekten çok iyi. LeTv'ye gelince; bu telefonun Türkiyede garantili satışı yok Çinden kaçak olarak geliyor Mx5 en azından Türkiye garantili.
  • mx5 test sürümünü kurmuştum parmak izi çalışmıyor diye 5.1.3g rom u kurdum .şimdi clear data yaptığımda önceden A rom a gecer di şimdi G romda kalıyor fakat imei değişkliği yaptığımda ekran kararıyor sadece ekran üstünde ki bildirim çubuğu simgeleri ışığı belli oluyor.chamelephone ve değişik imei programları denedim hepsinde aynı oluyor.
  • Bende parmak izi calisiyor ama bir türlü devreye sokamiyorum ekran kilidi olarak. Ne yapmalıyım?

• Alet yeni geldi çinden :) en son sürümyüklü geldi imei değiştirme olayını chemptonmudur nedir onnla yaptım :D antutu test yaptık :D kamerası ahım şahım değil ama beni götürür :D şimdi nova 3 indiriyorum bakalım nasıl oyun performansı var :D bide bana aliexpress'den bi ekran koruyucu önerirmisiniz arkadaşlar kullanan memnun kalan Ekran koruyucu kırılmaz cam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hsynnml -- 7 Mart 2016; 14:56:36 >
  • Arkadaşlar cihazı takas ettim ve bende meizu mx5 sahibi oldum. Öğlenden beri bende ve çok hoşuma gitti cihaz. Sürümü 4.5.4.1 sizce bu telefona yapmam gereken bişey var mı. Cevap verenlere teşekkürler

• mantikmuhendisi M kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda şuan aynı sürümde şuan için en stabili bu android 6.0 gelene kadar güncellemek pek mantıklı değil gibi yapacağın pek birşey yok hocam istersen bir flyme hesabı oluşturup telefona root yetkisi verebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mantikmuhendisi

Arkadaşlar merhaba. Bu telefona merak saldım. Lg g4 var bende acaba takas yapsam mı ne dersiniz. Türkiye 32 gb modeli ama 4.5 g desteği yokmuş sanırım. Tavsiyeleriniz nedir. Takas yapsam mı

benim arkadaşta lg g4 var. mx5 ile yanyana koyup baktım. mx5 daha ince. ekran oranı da kasaya göre daha büyük. fiziksel tuş olması da bir artısı. çok net mx5 tercih edilmeli
  • Arkadaşlar Meizu'ya mesaj attım ve son sürümde Türkçe menünün çoğu kısmının İngilizce olduğunu bildirdim. Benden ekran görüntüsü göndermemi istediler. Ben de ekran birkaç görüntüsü alarak firmaya gönderdim. Ayrıca Theme uygulamasının bu sürümde de olmasını istediğimizi de bildirdim. Gelişmelerden sizleri haberdar ederim. Ancak sizce yazılımsal olarak düzeltilebilecek başka neler var. Bana bildirirseniz ben de firmaya bildireyim. İlgilenecek gibi görünüyorlar.

Edit: Ekran görüntlerini gönderdikten sonra hızlı bir geri dönüş yaptılar aşağıya gönderilen mesajı olduğu gibi aktarıyorum.

Thank you for writing to us.
    We really appreciate your kind feedback and it will be passed to our developers and taken into serious consideration. Hopefully we can make an improvement soon.
    Sorry again for the inconvenience caused.

Have a good day.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalnız_Akıncı -- 8 Mart 2016; 10:58:10 >

• Facebook whatsapp gibi uygulamalarda bildirim geldiği zaman üzerlerinde rakam çıkmasını istiyorum ama bir turlu basaramadim bunun yazılımla düzeleceğini düşünüyorum bu konuda da bilgi verebilirsiniz belki yardımcı olacaklardır.

• Telefonumu dün yeni sürüme güncelledim. Dediğiniz gibi türkçe %80 e düştü. ama birçok özellik gelmiş. daha çok sevdim bu sürümü. yalnız şarjı biraz fazla yiyor gibime geldi. aynı sorunu yaşayan var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mantikmuhendisi

Telefonumu dün yeni sürüme güncelledim. Dediğiniz gibi türkçe %80 e düştü. ama birçok özellik gelmiş. daha çok sevdim bu sürümü. yalnız şarjı biraz fazla yiyor gibime geldi. aynı sorunu yaşayan var mıdır

Hocam yenilik olarak ne gibi bariz özellikler eklenmiş birde türkçe çokmuz az anlaşılmiycak gibimi?

• Merhaba arkadaşlar konuyu uzun zamandır takip ediyorum bende meizu mx5 almaya karar verdim nerden alabillirim gold teknosa bimeks gibi mağzalara gelicekmi bide ?
  • paker kullanıcısına yanıt
    Dostum öncelikle arama arayüzü değişmiş çok güzel olmuş. Ayarlar menüsü eskisi gibi yarım değil tam. Normal Android telefonlar gibi. Durum çubuğu ve kısayollarda değişmiş. Ekran ışığı direk ayarlanabiliyor. Masaüstü uygulamalar sayısı artmış. Eski sürümdeki gibi takılmalar olmuyor gayet hızlanms. Ama türkçe biraz dağılmış. Yani ayarlar menüsünde ing si olmayan zorlanabilir ama bana pek farketmedi ezberlemişim yerlerini. Bence güncelleyin. Bu arada bunu getiren firma bahariye mobile aracılığı ile satıyor. Direk ordan alın.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.