Şimdi Ara

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.777
Cevap
39
Favori
87.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizuyu tebrik etmek lazım. Gül gibi cihaza ne doğru düzgün bir ek özellik sundular ne de stabilize bir yazılım sunabildiler. Bir sürü sorunu birbirimize yol göstererek güç bela yöntemlerle ekarte etmeye çalışıyoruz ve 2017 nin ortası geldi 6 ay önce duyurdukları flyme 6 nın global kararlı sürümünden ses yok. Betacıbaşı olduk. Tabi bu arada flyme6 ama Android 5.1 :)

Örneğin saçma sapan akıllı bildirim gibi şeyler çalışıyorlar ki cevaplama seçeneği olmayan (maçta gol olunca haber veren uygulamalar gibi) bildirimleri sürekli açıp içine girmediğimiz için telefon bildirim de vermiyor sesli. Adamlar daha bildirim mantığını kavrayamamış. Tek yönlü bilgi akışına uygun bir akıllı bildirim kurgulayamıyorlar tamam ama benim ayar yapmama mani olma bari. Son kullanıcı her ne olursa olsun ben bu uygulamadan sesli ve görsel uyarı almak istiyorum diyemiyor.

Forumda da 20 gün olmuş başlık ölmüş :)

Bundan sonra tekrar Xiaomi'ye geçmek lazım gelecek. Meizu isterse MX10 çıkarsın adam olmaz. Uygun yollu bir Mi6 bulursam mükemmel olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mi6 ya imei atıldığını bilsem benim de sonraki telefonum mi6 olacak büyük bir ihtimalle.

• artyom25 kullanıcısına yanıt
    Keşke Çin'den falan birine makul fiyata getirtebilsek.
    Hiçbir zaman imei problemi yaşatmıyor Xiaomi serisi. Biraz uğraştırsa da değişir, birkaç hafta içinde o konu da netleşir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: empiss

dün siparişini çıtasız geçtim, inşallah dediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmam yoksa yandık

Çıtasız olarak sipariş ettiğim ekran hafta başında geldi arkadaşlar,kargo gayet güzel paketlenmiş ve 20 gün içinde elime ulaştı, takarken çok zor oldu,
    ekran çok ince kendi takacak olanların çok dikkatli olması lazım elinizde kırılabilir. Şu anda ekranda kayma veya çözünürlükte sıkıntı yok 3 gün dür kullanıyorum ısınmada yapmadı şu anda, ilerde ne olur bilmiyorum, odaklanma sorunu da yaşamadım. hayırlısı diyorum :)
    siparişi: https://www.aliexpress.com/item/For-Meizu-MX5-LCD-Display-Touch-Screen-Tools-FHD-High-Quality-Digitizer-Assembly-Replacement-For-Meizu/32770013222.html?spm=2114.13010608.0.0.yFMo7d

• Ben de geçen hafta mx5i sattım bekledim bekledim bi türlü flyme 6 gelmedi

• Mx5 in sar degerini bilen var mi? Internette 0.750 gibi birseyler yaziyor ama hep uyduruk siteler yazmis bu rakami. Gercekliginden suphe ettim biraz.

Gecen arkadas sar degeri yuksek bunlarin falan dedi. Sar degeri yuksek telefon kullaniyor olmayalim simdi 3 kurus için.

• Şu flyme 6 gelsede konu canlansa artık. Android 8 çıkmadan 7 bize haram heralde.
  • ne gelmez bi güncellemeymiş, sanarsın android 9 a entegre ediyorlar yuhh artık.. xaomi ye geçelim bir ona bakalım bari

• bende bu yeni android sürüm güncellemesi beklentilerini anlamam, gelse ne olcak, kuş mu koduracak, yoooo, bir sürü hata, pil ömrü sorunu. stabil bir sürüm buldun mu hiç değiştirme. ben kullandığım ve alıştığım tek özellikten vaz geçmekte zorlanıyorum, millet 6 gelse, 7 gelse, geç a sürümüne, her iki haftada al yeni sürüm, o zamanda türkçe değil demi, eeeee iki iyilik ne zaman bir arada oluyor.

• arkadaşlar mzaccount.apk uygulamasını internette hiçbir yerde bulamıyorum:(

siberyardım sitesindeki linkte çalışmıyor!bu uygulamayı nerede bulabileceğim konusunda yardımcı olabilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

arkadaşlar mzaccount.apk uygulamasını internette hiçbir yerde bulamıyorum:(

siberyardım sitesindeki linkte çalışmıyor!bu uygulamayı nerede bulabileceğim konusunda yardımcı olabilecek olan var mı?

Eski versiyonu sorduğunuzu düşünüerek paylaşıyorum. Flyme 6 betaları ile çalışır mı bilmiyorum. Flyme 5 global sürümde MzAccount uygulaması eksik versiyonlarda bu sürüm işe yaramıştı. Yaklaşık bir sene önce indirip kendi arşivime eklemişim.

https://yadi.sk/d/aMsF4pS73JEvfj

İnşallah işinize yarar, sonrasında haber verirseniz paylaşımı geri çekeceğim.

• empiss E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar aynı satıcıdan bende aynı ekrandan aldım 35 gün gibi geldi. servise verdim. cihaz çalışıyor sesler geliyor ama görüntü alamadık. özel bi detay varmı montajda... Onca bekledik birde çalışmadı iice sinir oldum. kaldık takoz telefona 1 aydır.
  • detay derken arkada ki soketleri çıkartırken dikkat etmek lazım başka bir detay yok, ekranı yapıştırmadan test ettinız mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empiss -- 18 Mayıs 2017; 17:15:34 >
  • valuable kullanıcısına yanıt
    Çok tşk ederim👍İşime yaradı artık kaldırabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki başka birine de yarar dursun orada dostum, ne zararı var

• Su an flyme 6 beta kullaniyorum. Daha onceleri baglanti sorunu yoktu. 5.1.2 ile baglati sorunu basladi. Bende belki duzelir diye 6 beta yukledim ama daha da beter oldu. Bir kac kez alt surumleri deedim ama yinede baglanti sorunumu gideremedim.

Sirf sorun belki cozulur diye 20 liralik tarifemin aynisi icin 40 lira verip turkcelle gectim. Yine bir duzelme yok. Kutunun arkasindan frekanslara baktim arastirdim yinede anlayamadim sorunu.

Adam iphone benzetecegim diye androidin genetigiyle oynamis ama bi turlu toplayamiyor olayi.

Flyme altinin stabilini bekliyorum ama bir turlu vikacagi yok. Internetin gidip gelmesi acaip sinir bozucu. Trafikte bi adres yaziyosun navigasyona koyun gibi bakakaliyosun. Telefon hardware olarak on numara lafim yok ama insani katil eder. Samsung ve iphone hic sevmedigim iki marka ama mecburen yine en cok hosuma giden c9 pro duos arastirmaya basladim.

Cin markalarina cok bulasmak istemiyorum. Arkadaslar mi6 demis ama mi5 tede baglanti sorunlari okudum internette.

Baglanti sorunlarinin asilabilmesi icin o markanin resmi olarak ulkeye gelmesi lazim sanirim.

Umi Z pro diye bi telefon buldum. Mtk oldugundan imei degisebiliyor ama cesaret edemedim. Meizudan dilim yandi. Cift hatli olsun istiyorum o yuzden fazla secenegimde kalmiyor.

Neyse dostlar benim deneyimlerim boyle. Insallah meizu donanim kalitesine yakisan bir yazilimla karsimiza cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: webhaluk

Su an flyme 6 beta kullaniyorum. Daha onceleri baglanti sorunu yoktu. 5.1.2 ile baglati sorunu basladi. Bende belki duzelir diye 6 beta yukledim ama daha da beter oldu. Bir kac kez alt surumleri deedim ama yinede baglanti sorunumu gideremedim.

Sirf sorun belki cozulur diye 20 liralik tarifemin aynisi icin 40 lira verip turkcelle gectim. Yine bir duzelme yok. Kutunun arkasindan frekanslara baktim arastirdim yinede anlayamadim sorunu.

Adam iphone benzetecegim diye androidin genetigiyle oynamis ama bi turlu toplayamiyor olayi.

Flyme altinin stabilini bekliyorum ama bir turlu vikacagi yok. Internetin gidip gelmesi acaip sinir bozucu. Trafikte bi adres yaziyosun navigasyona koyun gibi bakakaliyosun. Telefon hardware olarak on numara lafim yok ama insani katil eder. Samsung ve iphone hic sevmedigim iki marka ama mecburen yine en cok hosuma giden c9 pro duos arastirmaya basladim.

Cin markalarina cok bulasmak istemiyorum. Arkadaslar mi6 demis ama mi5 tede baglanti sorunlari okudum internette.

Baglanti sorunlarinin asilabilmesi icin o markanin resmi olarak ulkeye gelmesi lazim sanirim.

Umi Z pro diye bi telefon buldum. Mtk oldugundan imei degisebiliyor ama cesaret edemedim. Meizudan dilim yandi. Cift hatli olsun istiyorum o yuzden fazla secenegimde kalmiyor.

Neyse dostlar benim deneyimlerim boyle. Insallah meizu donanim kalitesine yakisan bir yazilimla karsimiza cikar

kardeşim merhaba, bende eski bir mx5 kullanıcısıyım, şimdi de mx6 kullanıyorum. Avea ile hiç bir çekim problemi yaşamadım. Acaba telefonunun anteninde yada sair bir yerinde problem olabilirmi?

• telefonda bir donanım sorunu var gibi, bu söylediğiniz hiç bir sorunla karşılaşmadım

• merhaba arkadaşlar...telefonumu aldığım günden bu yana güncellemiştim.dün telefon üzerinden güncellemme bildirimi geldi. güncelle dedim... uygulamalar optimize ediliyor diyor .daha sonra sistem başlatılıyor diyor ve orada kalıyor açılmıyor telefon....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordic

quote:

Orijinalden alıntı: webhaluk

Su an flyme 6 beta kullaniyorum. Daha onceleri baglanti sorunu yoktu. 5.1.2 ile baglati sorunu basladi. Bende belki duzelir diye 6 beta yukledim ama daha da beter oldu. Bir kac kez alt surumleri deedim ama yinede baglanti sorunumu gideremedim.

kardeşim merhaba, bende eski bir mx5 kullanıcısıyım, şimdi de mx6 kullanıyorum. Avea ile hiç bir çekim problemi yaşamadım. Acaba telefonunun anteninde yada sair bir yerinde problem olabilirmi?

Asagidaki bantlarda calisiyor. Lte modunda 20. Bantta calismasi gerekiyormus Turkiye icin.

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.