Şimdi Ara

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.777
Cevap
39
Favori
87.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flyme 6 Stabil sürümü ne zaman yayınlanır bi bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a arkadaşlar 16 gb yurtdışı cihazimda mortal combat x oynarken damage(vuruş) rakamları gözükmüyor sebebi nedir bilen var mi ve n.o.v.a legacy oyununu indirdim fakat oyun yeşil ekranda açıldı ve oynanmayacak derecedeydi sadece bende mi var bu sıkıntı bilgilendirirseniz sevinirim

• ekranı da kırmış bulunmaktayız geçmiş olsun bana, elinde tlf nu arızalı olup ekranı sağlam olan arkadaş varsa ekranlarına talibim
  • Flyme6 kararlı sürüm çıkmadı gitti

• 6.7.4.11G beta olarak verilmiş bugün.
  • Arkadaşlar, DG Elektronik garantili aldığımız cihazlarımız için şu an garanti durumu nedir? Digitalmarket kapandı malum.
  • Meizu MX5 telefonum kapandı ve şarj olmuyor. Şarja taktığımda üst ışığı yanıp sönüyor. Acaba sebebi ne olabilir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertangund -- 15 Nisan 2017; 10:14:9 >
  • Benim telefonum da aynı durumdaydı, ekranı düşürme yüzünden gitmişti, hiç bir kırık filan da yoktu, ancak düşmeden dolayı ekrannın pin kablosu gitmişti. Yeni ekran aldım ve taktım düzeldi. Aynı şekilde ışık yanıp sönüyor, çünkü telefonu kapamak için kapama tuşuna basıyorsun, kapat veya yeniden başlatı tıklamadığından uyarı vermeye devam ediyor, pilin bitmesini önlemek için 4-5 günde bir doldurun, ekran ayarlayıp takın, ben 100 dolara getirtip taktım, ekranı çerçeveli olanlardan alın yoksa tam oturmaz, bir dokunduğunda 3 harf yazar, illet eder seni

• Kafamı karıştırdınız şimdi,aliexpres ten bakıyorum şu anda bende ama çok pahalı çıtasız olanlar 60-65$ şayet çıtalı alayım dersem 90-100$ arada 100 tl gibi bir rakam oynuyor
  • 5.1.12G kullanan var mı, memnun musunuz? Ben 5.1.10G kullanıyorum şuan, yükseltmeyi düşünüyorum.

• artyom25 kullanıcısına yanıt
    Bende 5.1.10G kullanıyorum. Bana kalırsa her güncellemeden sonra tüm veriler temizlenmeli. Buda uğraştırdığı için flyme6 yı bekliyorum. Betası çıktı stabilde eli kulağında gelir bence. Bu yüzden beklemeye değer.
  • Kıvan Ç kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 6 çıkacaksa biraz daha beklemeye değer.

• Mutlaka ama mutlaka çerçeveli alın, öbürünü kullanmak çok zor

• bende aliexpresten 92 dolara mı ne almıştım ekran. denizbank ile %20 indirimli olmuştu.. taktırdım şuan gayet iyi sensör,dokunmatik vs, hiçbir problemi olmadı..

ekranın orjinali Tr de 450-500 tl arasında satılıyor.

• Arkadaşlar bu telefondan anlayan servis var mı bildğiniz?

Karşı tarafa ses boğuk gidiyor. Sanırım düşmeden dolayı.

• mersan0 M kullanıcısına yanıt
    dün siparişini çıtasız geçtim, inşallah dediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmam yoksa yandık
  • empiss E kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi satıcıdan geçtin. Benim de ekran kırık hala araştırıyorum. Karar vermedim. Dokunmatik hala çalıştığı için acele etmiyorum. Haberleşelim sen memnun kalırsan ben de alayım.

• Çok büyük hata etmişsin dostum, 10 dolar için 80 doları kesin olarak çöpe attın. Sonucu yaz.

• En son stabil sürümde telefon rootlanıp imei girilmesinde bir sıkıntı çıkartıyor mu ?
  • Hayır, önceki sürümlerde yapılan işlemlerin aynısını uygulanıyor.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.