Şimdi Ara

Meizu MX4 teknik yardım-destek ana konusu[LOLLİPOP BETA GÜNCELLENDİ!][LOLLİPOP BETA FLYME 4.5.3.1A OTA] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
902
Cevap
14
Favori
28.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    16gb a version mx4 um var.
    İ version yukleyim derken.donup cöktü.
    Bilgisayarsiz tel icinden method denedim.
    Şimdi nasıl kurtara bilirim.

Flyme Recovery moda girilebiliniyor.fasboot yazısıda cıkartılabiliniyor.
    Fakat ana dizinde update dosyam yok.malesef download klasorunde.görmüyor.
    O sebenle birsey yapamadim.
    Usb taktim onu görmüyor .
    Bilgisayara bagladim hicbir tepki vermiyor.neden görmez.hardbirik mi simdi bu ama recovery acılıyor.
    adb baglantı olmuyor.
    acaba usb debug mode kapalı iken mi çöktü cihaz.bu durumda cihaza baglantı imkanı yokmu.

Acaba fastboot acılabilinirmi.ordan update yi fastboot komutlariyla ana dizine kopyalamak mümküm olurmu.

Yada flash toolla custom recovery atip kurtarabilirmiyiz.oda cihzi görürse tabi.
    cm12.1 için cwm recovery outo instal denedim.adb gaglantı yok.

Lütfen acil yardım lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalgözü1903 -- 16 Kasım 2015; 18:45:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalgözü1903

Slm
    16gb a version mx4 um var.
    İ version yukleyim derken.donup cöktü.
    Bilgisayarsiz tel icinden method denedim.
    Şimdi nasıl kurtara bilirim.

Flyme Recovery moda girilebiliniyor.fasboot yazısıda cıkartılabiliniyor.
    Fakat ana dizinde update dosyam yok.malesef download klasorunde.görmüyor.
    O sebenle birsey yapamadim.
    Usb taktim onu görmüyor .
    Bilgisayara bagladim hicbir tepki vermiyor.neden görmez.hardbirik mi simdi bu ama recovery acılıyor.
    adb baglantı olmuyor.
    acaba usb debug mode kapalı iken mi çöktü cihaz.bu durumda cihaza baglantı imkanı yokmu.

Acaba fastboot acılabilinirmi.ordan update yi fastboot komutlariyla ana dizine kopyalamak mümküm olurmu.

Yada flash toolla custom recovery atip kurtarabilirmiyiz.oda cihzi görürse tabi.
    cm12.1 için cwm recovery outo instal denedim.adb gaglantı yok.

Lütfen acil yardım lazım.
    teknik servisi var mı bu markanın ?

• slm
    getiren bir firma var ama onlardan kimse memnum değil diye biliyorum.teknik hizmetleri konusunda tam bir bilgim yok.

valla ben cihazı çökerttim.
    yardım edecebilecek yokmu.
    ben bursadayım bursada olan varsa yardımcı olabilecek ,ödemesini yaparım bursadan teknik servis varmı forumda.

yukarda yazdım.recovery mode açılabiliyor ama cihaz logoda kalıyor.

usb den yükleme destegi yokmu bu cihazın zaten hafıza kartı destek yok.

acil yardım.
  • Daha evvel yazıldı bu başlıkta sizin sorunun cevabı, usb den bağlanıp halledebiliyorsunuz, geriye doğru mesajları kontrol edin bulursunuz.
  • kartalgözü1903 K kullanıcısına yanıt
    telefon kapalıyken ses açma ve güç tuşlarına aynı anda basılı tut açılınca bırak 2 seçenek olan bi ekran gelecek . orası açıkken usb yi bağla bilgisayara bilgisayar reovery bölümünü görecek ROM u update.zip olacak şekilde oraya at. aktarım tamamlanınca kabloyu çıkar ekrandaki 2 seçeneği işaretleyip tamam de böyle çözülr
  • Arkadaşlar Mx4 Proda Son Sürüm Kullanıyorum ve Kişiselleştirme Uygulaması Yok . Kitkat Son Sürüme Dönüş Yaptım Onda Vardı Ama Galeri Problemliydi . Lolipop Son Sürüme Kişiselleştirme Kuramıyor muyuz ? Burda ki APK'yi Kuruyorum Ama Açılmıyor . Saati ve Dilide Değiştirip Denedim Yine Aynı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersan0

Daha evvel yazıldı bu başlıkta sizin sorunun cevabı, usb den bağlanıp halledebiliyorsunuz, geriye doğru mesajları kontrol edin bulursunuz.

Arkadaşlar Bir Üstte Yazdığım Problemin Bir Çözümü Var mı Acil Yardım Lazım
  • En son hangi sürüm yüklü ise onu at yoksa recovery modda görmüyor 1 gb lık bir bellek açıyor onada en son kurulu olan sürümü at
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

Herşeyin orjinali güzeldir diye düşünüyorum bende rom isteyen yükler isteyen fabrika hali ile devam eder gerginlik olmasına gerek yok :)
    S.a Benim Şöyle Bir Sorunum Var Yardımcı Olabilecek varmı acaba ? Telefonum Meizu note m1 Çift hatlı Yalnızca Sim 2 çalışıyor sim1 devre dışı Başka Bir telefonum Oda aynı şekil sürüm değiştirrken Bu duruma Geldi Ne yaptıysam Olmadı. Problemi Nedir Acaba Yardımcı Olabilecek varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cctolga01

teknik servisi var mı bu markanın ?

bursadayım... pc den stock rom yükleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiner_67 -- 28 Aralık 2015; 10:32:03 >
  • Arkadaşlar merhaba
    Bende meizu mx4 cihaz aldım çin versiyonu ikinci el
    Benim sorunum şu aldığım arkadaş daha önce flyme hesabı açmış benim hesabımla giriş yapamıyorum aldığım arkadaşın hesabını bilmiyorum kendiside hatırlamıyor. Flyme 4.5.3a versiyon kurulu %80 türkçe bu versiyonu kurduktan sonra bildirimlerde sorun yaşamaya başladım cihazda donma ve kasılma başladı. Benim size sorum cihazı rootlayacam ama izni açmak için hesaba giriş yapmam lazım bu hesabı nasıl kaldırcam cihazdan veya yeni hesabı nasıl ekleyecem lütfen yardım edin fazlasıyla canımı sıkmaya başladı
  • gochmen kullanıcısına yanıt
    hocam yapılacak hiçbir şey yok maalesef, eski hesapla giriş yapmadan yeni hesabı eklemek yada root yapmak mümkün değil.Tavsiyem iade yoluna gidin yahut satın aldığınız kişi hesabı hatırlamaya çalışsın.Bu arada donmak kasmak root ile pek giderilemeyecek sorunlar.farklı yazılım özellikle i yazılımı yüklemeyi deneyin.
  • caner5 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar telefonum kendiliğinden kapandı açmaya çalıştım açılmıyor, şarja taktım şarj etmiyor,pcye bağladım yine tepki yok bilgisayar görmüyor ve ekran gelmiyor herhangi bir ekran gelse birşeyler yapıcam ama güç tuşuna basıyorum hiçbir tepki yok, ses kısma tuşu+güç tuşuna basarak açmayı denedim aynı şekilde ses açma tuşu+güç tuşuna basarak açmayı denedim hiçbir şekilde tık yok birden bire ortada hiçbirşey yokken cihaz kapandı birdaha açılmadı ne yapabilirim ? teknik servis nerelerde var ? ürünüm garantisiz sizce yaparlar mı ? yardım istiyorum arkadaşlar.

Telefonum meizu m1 note.
  • Hocam a versiyona ı versiyon yazılım yükleyebiliyormuyum? Arkadaş soyledim bulmaya çalışıyor oda şifreyi bakalım beklicez o zaman teşekkür ederim hocam.
  • @gochmen versiyonlar arası sıkıntısız geçiş yapabilirsiniz hocam.

@ccc123 perpada digitalmarketin satış ayrıca da servisi var diye biliyorum. Gidip en azından fiyat alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

@gochmen versiyonlar arası sıkıntısız geçiş yapabilirsiniz hocam.

@ccc123 perpada digitalmarketin satış ayrıca da servisi var diye biliyorum. Gidip en azından fiyat alabilirsiniz.
    lollipop için xposed apk sı lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat010

bunlari bir dene
    https://drive.google.com/file/d/0B4JpRMZvEb3sSENmREs1dklHYzA/view?pref=2&pli=1
    burdanda bakabilirsin
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3034811

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

quote:

Orijinalden alıntı: murat010

bunlari bir dene
    https://drive.google.com/file/d/0B4JpRMZvEb3sSENmREs1dklHYzA/view?pref=2&pli=1
    burdanda bakabilirsin
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3034811

Alıntıları Göster
    teşekkürler indiriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Ben teşekkür ederim hocam. Sorunlarınız için buradayız
    cok zor durumdayım flyme güncelleme yaptım ama flyme simgesı telefndan kaybolmuyor sıstem açılmıyor hard reset de denedım şifre istiyor lütfen yardım edın
  • ogunzafer O kullanıcısına yanıt
    olmuyor şifre istiyor telefon restart yazıyor başka bısı yok şifre de kabul etmıyor ynı şifreyı yazmıyor
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.