Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: besthawk

Kardeşim benimki %0 a kadar sıkıntı yok, tahmin ettiğin gibi o bataryadan kaynaklı... 2.30 saatte kapanıyorsa zaten problem bataryadadır. Sağlıklı bir batarya 4.30 - 5.00 saat ekran görüntüsü veriyor.

Bataryayı değiştirmem gerekli o zaman, Türkiye' de satılan bataryalar pek performans vermiyor sanırım, Aliexpres^den önerebileceğiniz bir batarya var mı?
  • 5.1.12.0 g sürümünden flyme 4'e düşerken sürekli firmware corrupt hatası alıyordum . Ben forum üyelerinden yardım istedimsede cevap yazan olmadı Çözümü sonunda bütün sürümleri tek tek deneyerek buldum , flyme 5'ten 4'e düşmek için 4.5.7l sürümünü yükleyerek düşmeyi başardım , ben haftalarca firmware corrupt hatası için uğraştım siz uğraşmayın , Çözüm yolu buymuş.
  • cryphos kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=127435534

Daha önce paylaşmıştım, ben memnunum... Bir kaç sayfa geriye doğru incelersen göreceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sürüm berbat, hiçbir uygulama düzgün çalışmıyor, facebook sürekli ana ekrana atıyor, uygulamalarda fazla kasıyor, temizlik, optimize programı falan hikaye, ne zaman temizlik yapsam bilmem kaç mb gereksiz dosya silindi diyor, oyunlarda da fazla kasıyor.

Yazılım konusunda meizu berbat, bir daha almam, donanım falanda hikaye, üzerindeki donanıma göre performans berbat

• Bende memnun değilim, face mesenger bile kasıyor. İlk kez böyle bişe gördüm çoğu uygulamadan atıyor

Beta çok iyi beta kal da stabil sürüme geçme. Betada ben sıkıntı yaşamadım ki

• Arkadaşlar sanırım aliexpress den alan arkadaşlar aşağıdaki 2 bataryayı tercih etmiş,
    NOHON Pil MX4 BT40 3100 mAh
    Da Da Xiong Meizu MX4 BT40 3650 mAh

Bu bataryaları kullanan arkadaşlar aldıkları ekran süreleri (wifi-4.5g-oyun vs.), ısınma durumu, kullandıkları sürüm ve şarj olma sürelerini paylaşabilirmi.
    +1

İki sekme arasında gidip geliyorum sürekli NOHON da feedback çokken Da da xiong da bi nebze daha fazla mah gösterilmiş ve fiyatı daha ucuz. Kafam karıştı açıkçası
  • flyme 6.1.0.0G sürümünü kurdum fakat google play için app storedan ındırdıgım google uygulamsında google firmework hatalı diyor ve kurmuyor yardım edebilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdemirs8

flyme 6.1.0.0G sürümünü kurdum fakat google play için app storedan ındırdıgım google uygulamsında google firmework hatalı diyor ve kurmuyor yardım edebilecek var mı

Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyin, yüklerken telefonun dilini ingilizce yapıp wifi kapatıp, mobil üzerinden yükleyin, bende bu şekilde düzelmişti.
    Bir kaç sayfa geride gördüm denedim dün gece oldu cevap için teşekkürler bende bunu yazmak için gelmiştim siz benden önce davrandıniz

• yan yatık ücgen tuş yok güncellemeden sonra uygulamaların olduğu sayfaya donuş nasıl. mesela google dayım foruma inceliyorum ortadaki yuvarlaga bastıgımda 1 kere geçmiş sayfaya gidiyor 2 kere basarsam fotografa geçiş yapıyor ancak intrnet sayfasını kapatırsam uygulamlar sayfasına döne biliyorum birkaç kez aşagıdan yukarıkaydırınca oldu ama devamlı olmuyor sizler nasıl yapıyorsunuz.güncellemeden once asapıdan yukarıya kaydırınca açık uygulamalar çıkıyor onlar arası geçş yapabiliyordum ? (mx4)
  • Şarj yüzde 55-60 doluyken telefon kapanmaya başladı açtığımda yüzde 5 e düşmüş oluyor sizce bataryanın ömrü mü bitti yoksa yazılımsal bir problem mi var arkadaşlar

• Arkadaşlar Flyme 6 da ekran kilidini desen yapma ayarı yok sizde de aynı mı?
  • fuleCo kullanıcısına yanıt
    Batarya kaynaklı durum. Aynısı bendede oluyordu değiştim şimdi sıkıntı yok gibi

Da da xiong isimli batarya yı aldım. Normal kullanımda günü çıkarır oldu. Çok fazla bir şey beklemeyin. Batarya tam oturuyor. Montaj vs sorunu yok. Şarj süreside eskisi gibi fark hisstemedim. Nohon da olabilir bu da aralarında fazla fark olacağını zannetmiyorum. 8. Ayda almıştım 6.ay üretimi batarya geldi. 10 günde elime geçti. Ekran süresi vs bilgilendiremeyeceğim. Telefonu eşim kullanıyor şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: turkismail

Da da xiong isimli batarya yı aldım. Normal kullanımda günü çıkarır oldu. Çok fazla bir şey beklemeyin. Batarya tam oturuyor. Montaj vs sorunu yok. Şarj süreside eskisi gibi fark hisstemedim. Nohon da olabilir bu da aralarında fazla fark olacağını zannetmiyorum. 8. Ayda almıştım 6.ay üretimi batarya geldi. 10 günde elime geçti. Ekran süresi vs bilgilendiremeyeceğim. Telefonu eşim kullanıyor şu an

Aliexpress üzerinden mi aldınız, ben daha önce yurt dışından sipariş vermedim, sipariş için dikkat etmem gereken hususlar üzerinde yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Seçtiğiniz batarya yı bilmiyorum ama sorun çıkacağını da sanmam. Aynı batarya değişik isimlerle satılıyor. Turkey post varsa seçenek olarak mutlaka seçin. O yoksa china registered shipping olanı seçin. Bu ikisi hızlı ve garantili.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Aliexpress oldukça güvenli ama yine de sanal kart kullanmanızı tavsiye ederim. Online sitelerden alışveriş yapar gibi yapın.

Bu arada şu anda yeni üye olanlara 4 dolar kupon hediye ediyor yalnız mobilden değil normal siteden kullandırıyor. Değerlerdirirseniz oldukça uyguna alırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.