Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.929
Cevap
80
Favori
389.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flyme 6.7.3.3G beta 'dan Flyme 5.1.12.0G sürümüne nasıl dönebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkismail

quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Beta sürümü de güzel, hata aksaklık yok, her yeri Türkçe. Sadece tema indiremedim. Google Play de kolayca halloldu. Ama oyunlarla hiç alakam yok bunu da belirteyim

Şarj nasıl?

Flyme 6.7.3.3G beta şarj kötü, ekran süresi 2,30 saat ve %30 da kapanıyor telefon. Flyme 5.1.12.0G e geri dönmeye çalışacağım.
  • Tarayıcıdan tam ekran izleyince videolar karanlık oluyor, var mı bi çaresi

• cryphos kullanıcısına yanıt
    Telefonu ilk aldığınızda kurulu olan versiyona dönün sonra istesiği iz versiyonu yüklersiniz. 6.?.?.? Versiyonlarda global olupta stabil olan en son sürüm kullanan var mı? Bende geçeyim artık. Hangi sürüm olduğunu belirtirseniz indirip kurayıp.
    Da da xiong marka batarya yu burdaki tavsiye üzerine bende aliexpress ten satın aldım. Uyum sorunu yok yeni taktım yüzde 55 dolu geldi bitmesini bekliyorum. Bir ay önce üretilmiş batarya ve 14 günde elime ulaştı. Turkey post ile gönderin i seçmiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum, %50 şarj da iken ve sonrası...

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma

3:30 saati internette geçti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besthawk -- 31 Temmuz 2017; 0:4:39 >

• Reaktans kullanıcısına yanıt
    blitzwolf qoick 3 şarj cihazı alın aliexpresde var tavsiye edilir
  • Beyler yardıma ihtiyacım var. 5.1.12.0G sürümündeyim 4.0.4.2l kurmak istedim fakat firmware corrupt hatası veriyor. Biraz forumu araştırdım cihaz modeli m461 ise  sürüm kurun demişler bunun üzerine 4.2.8.2A kurmayı denedim yine Firmware corrupt hatası verdi. Nasıl sürüm düşecem bilen biri üşenmesin söylesin bi zahmet

• flyme 6 beta kullanıyordum kararlı sürüm gelmiş iyide olmuş telefon çok stabil çalışıyor
  • flyme 6.1.0.0G sürümünü kurdum, görsel olarak güzel... Arayüzü ve geçişler gayet iyi, - ve + larını kullandıkça görücez. 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: besthawk

flyme 6.1.0.0G sürümünü kurdum, görsel olarak güzel... Arayüzü ve geçişler gayet iyi, - ve + larını kullandıkça görücez. 😀

Şarj durumu hakkında bilgi verir misiniz, şarj %30 da iken birden kapanıyor mu, ben beta yı yüklemiştim ve 2,5 saat ekran süresi alıyordum. 5.1.12.0G sürümüne geri döndüm, ama ekran süresi yine 2,5 saat civarında. Batarya da sıkıntı olabilir diye düşündüm.
    Batarya konusunda ne önerirsiniz.
    Bence de bataryan problemli

• quote:

Orijinalden alıntı: cryphos

quote:

Orijinalden alıntı: besthawk

flyme 6.1.0.0G sürümünü kurdum, görsel olarak güzel... Arayüzü ve geçişler gayet iyi, - ve + larını kullandıkça görücez. 😀

Şarj durumu hakkında bilgi verir misiniz, şarj %30 da iken birden kapanıyor mu, ben beta yı yüklemiştim ve 2,5 saat ekran süresi alıyordum. 5.1.12.0G sürümüne geri döndüm, ama ekran süresi yine 2,5 saat civarında. Batarya da sıkıntı olabilir diye düşündüm.
    Batarya konusunda ne önerirsiniz.

bataryanızı kontrol edin ben beta kullanıyordum öyle problemim yoktu şarj süresi için internet açık wifi tam bir gün gidiyor

• Arkadaşlar telefonun ahizesi bozuldu.

Karşıya sesim gidiyor ama karşıdan bana ses falan gelmiyor.

Kulaklık kullanırsam sorun yok ama.

Ahizeyi nasıl temizlerim.

Kulaklık sesini arttırmanın yolu var mı ? Ayar falan.

Kulak konfigurasyonundan olmuo kulaklığın ses açma düğmesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaybo55 -- 11 Ağustos 2017; 7:40:53 >
  • gaybo55 G kullanıcısına yanıt
    Arka kapak açılınca mikrofon ve kulaklık gibi aygıtların ayakları kapak üzerindeki bakır bölümlere temas ediyor. Ayakları bir kontrol et temas sorunu varsa dikkatli şekilde düzeltmeye çalış. Belki sorunun düzelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6 sürümünü yükledim, yüklemez olaydım, eski sürüme nasıl geri dönebilirim

Kardeşim benimki %0 a kadar sıkıntı yok, tahmin ettiğin gibi o bataryadan kaynaklı... 2.30 saatte kapanıyorsa zaten problem bataryadadır. Sağlıklı bir batarya 4.30 - 5.00 saat ekran görüntüsü veriyor.

• Flyme 6 oldu ama android hala 5.1 o ne zaman güncelleme alacak bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besthawk -- 15 Ağustos 2017; 23:56:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

6 sürümünü yükledim, yüklemez olaydım, eski sürüme nasıl geri dönebilirim

6 sürümünden neden memnun değilsiniz deneyimlerinizi paylaşır mısınız. Ben beta yı kurmuştum genel olarak güzel gelmişti, tek saçma gelen yan dosya paylaşma ekranındaki uygulamaların sırasını değiştiremiyordunuz, 5 sürümünde bu değiştirilebiliyor. 5 sürümüne geri dönmek için telefonun ana dizinine 5.1.12.0G için update.zip dosyasını indirip üzerine tıklarsanız 5 sürümünü yükleyecektir, tabi önce yedeklerinizi alın. Dosya adı mutlaka update.zip olmalı, dosya adını değiştirmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.