Şimdi Ara

Meizu MX 5 Ön Tuş Sorunu Bakarmısınız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Çin sürümü mx 5 telefonuma forumdan öğrendiğim kadarıyla uluslararası Flyme OS 4.5.4.1 versiyonunu yükledim fakat ekranın önünde bulunan tuşa basılı tuttuğumda ekran kapanmıyor.ayarlardan erişebilirlik geliştirici seçenekler vs heryere baktım bulamadım bilen varsa yardımcı olursa çok sevnirim mx5 için çok önemli bir özellik bilenler halimden anlar :)) şimdiden teşekkürler

• kimsenin bilgisi yokmu :(
  • Erişebilirlik ayarlarında ''ev tuşu eylemi'' yada ingilizce olarak(5.1'de Türkçe olmadığı için ben ingilizce kullanıyorum şu anda) ''Hold The Home Key'' seçeneği var(4.5.4.1'de, yani 5.0'da da bu ayar erişebilirlik kısmındaydı hatırladığım kadarıyla), ona gir ve ''Activate Smart Voice'''yi ''Turn Off The Screen'' yap...
  • malesef o ayar mevcut değil defalarca baktım ama yok teşekkürler yinede :(
    başka fikri olan varmı acaba
  • veremlex V kullanıcısına yanıt
    bende 4.5.2 2a sürümü var. ayarlarını tıkladığımda 4. sırada 'hold the home button ' seçeneği var. oradan yaptım

• O sürümde var evet ama bende yok işte malesef :(( Flyme OS 4.5.4.1I sürümü yüklü Meizu MX 5 Ön Tuş Sorunu Bakarmısınız
  • sorun devam etmektedir fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • günceldir malesef
  • :(
  • malesef sorun devam ediyor
  • merhaba aynı sorun bendede var mx4 pro yu son sürüme yükselttim.home tuşu ekran kapatmıyor sayfada verilen ayar kısmında bu seçenekler yok daha önce vardı çözüm buldunuzmu paylaşırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun suredir meizu kullanan biri olarak soyleyebilirim ki, meizu bu tip sorunlari ilk guncellemede duzeltirdi. sizinkini neden duzeltmedi bilemedim. bence eski surume ya da en guncel beta surume gecip yapabilirsiniz. (pro 5 imi ozledim, ekrani alma zamani geldi :)

• Son güncellemeden sonra ana ekran tuşuna çok hafif dokunduğumda bir önceki ekrana geri dönmüyor. Sert bastığımda ana ekrana dönme ise çalışıyor. Tek tıkla önceki menüye dönme pasif hale geldi yani. Yardım rica ediyorum bilgisi olan varsa arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunistanbul

Son güncellemeden sonra ana ekran tuşuna çok hafif dokunduğumda bir önceki ekrana geri dönmüyor. Sert bastığımda ana ekrana dönme ise çalışıyor. Tek tıkla önceki menüye dönme pasif hale geldi yani. Yardım rica ediyorum bilgisi olan varsa arkadaşlar.

Ayni sorun bende de var ama tam tersi
    Geri geliyor ama uzun basinca home a donmuyor
    İsin ilginc yani kolaymoda gecersen duzeliyor
    Ve guncellemeden sonra oldu bu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.