Şimdi Ara

★★★Meizu Metal - Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü★★★ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.462
Cevap
9
Favori
30.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki bana mesaj gelmedi acaba buga mi girdi 120 gün sonra kapanır mı ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    o işte bug olmazçat diye kapatırlar mesaja bakma gün hesabına bak sen...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SX520 ve metal karşılaştırma
    ★★★Meizu Metal - Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü★★★★★★Meizu Metal - Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü★★★

• Hangisi hangi cihaz?

• 1. Resim SX520 diğeri ise metal.

• Meizunun renkleri biraz daha canlı gibi geldi yalnız her ikiside güzel bence.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Yinede fazla performanslı. Grafik birimini de azıcık kıssınlar . Çok yiyor telefon. Bende imei yapmadan update yapmıştım. Eski roma temiz kurulum yapıp imeileri attım. Bundan sonra update yapa yapa gideceğim . bena mesaj geldi haziranda kapanacakmış imei.

• YasinCC kullanıcısına yanıt
    Bu telefon çektiği fotolar diğer telefonlar gibi değil. Diğer tellerin çektiği resimlere yaplaştıkça pütürlenip kumlanıyorlar. Bu telefonun çektiği resimleri yaklaştırınca sadece bulanıklaşıyor. Sanki çektikten sonra filtre uyguluyor.

• Bir tane de benden
    ★★★Meizu Metal - Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü★★★

• İmeil atmak için hangi surume geri döndünüz hocam?

• rap0666 R kullanıcısına yanıt
    5.1.2 galiba

• Ben telefondan memnunum. Ekran kalitesi kasa yapısı çok hoşuma gidiyor ancak gönlüm mx5 yada pro5 deyip duruyor. Ben bu telefonla uzun süre giderim fiyatina göre verdigi kalite çok iyi. Zaten yeni SOC'lar gelmeden bir farklilikda görülmeyecek gibi.

• Teşekkürler

• YasinCC kullanıcısına yanıt
    Telefona diyecek yok. Çok güzel telefon ama benim için iki eksiği var: bazen bir günü tamamlayamıyorum bir de şu hızlı şarj olayı olsaydı çok iyi olurdu. Satıp başka bir tane alayım diyorum, bu kadar kaliteli başka tel yok gibi. Alabileceğim tek tel Mx5, onun batarya performansı bundan düşük. Powerbank la bu yılı idare edeceğim, seneye daha iyisini alırım.
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    Redmi note 3 pro düşünebilirsiniz

• black_67 kullanıcısına yanıt
    Donanım olarak çok iyi bir telefon ama note serisinin tasarımını sevmiyorum. Yeni telefon almak isteyenler mutlaka note 3 pro ya bakmalı. Meizu boyle bir telefon yapsaydı hemen alırdım. ''Metal PRO''
  • Redmiye oldum olası gıcık kapmisimdir 2 ayda bir model çıkarıyor aldığını elinde edilmesine fırsat vermeden eskimis oluyor buda insanın cNini sıkıyor gerek yok onu alana kadar bekleyin haziranda oneplus gelecek veya bekleyin letv meizu zte huawei nin yeni modelleri gelecek onları alın hiç değilse amiral gemisi tadını ucuza yaşamış olursunuz ve kullanırken mutlu olursunuz

• Arkadaşlar açtığınız konudaki tüm mesajları okudum ve aklım iyice karıştı Meizu Metal ve Meizu MX5 arasında kaldım. Uygun fiyatlı tedarik edebileceğim tanıdık var ve iki cihaz arasında yaklaşık olarak 150 liralık fark var. Her iki telefonu da kullanan yada bilgisi olan varsa görüşlerini yazabilir mi?
    Gönlüm Metal'den yana ama sanki kronik hatalar varmış gibi bir algı oluştu bende. Isınma, şarj sorunları gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DownClock01 -- 14 Şubat 2016; 15:36:08 >
  • Arkadaşlar telefonum yeni geldi. Bolca İngilizce ve Çince uygulama mevcut.Bunu %100 olmasa da Türkçe yama vs. nasıl halledebiliriz?
    ROM vs. var mı?
    Veya ne tür ayarlar yapmak gerek?

Bir de güzel kılıf tavsiye edecek olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi note'un bu telefondan pek farkı yok. Hatta ekranı daha kötü
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.