Şimdi Ara

★★★Meizu Metal - Ana Konu - Kullanıcılar Kulübü★★★ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.462
Cevap
9
Favori
30.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben en fazla 5 buçuk saat alabiliyorum oda telefonu sürekli açık tutunca sizin şuan kullandığınız gibi ki 5.5 saat gerçekten yeterli bi süre ama işte telefon beklemede bi şekilde bataryayı sömürüyor ve telefondan soğutuyor insanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rap0666 R kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım gerçekten beni çok güldürüyorsun bu ne marka fanatikliğidir ya adam 2 telefonuda kullanmış karşılaştırıyor neyse. power save modda kulanıp 6 saat ekran süresi bende almayı biliyorum lakin gel görki takılmalar oluyor ve ben rahatsız oluyorum bu yüzden balance yada gerekirse performans modunda kullanıyorum. Dediğim gibi bu telefonu 2 gün kullanırsın ama aldığın süre en fazla 3 saat gibi bişey olur

• Ben hiç oyun oynamıyorum, sadece internet face whatsapp kullanıyorum, günün yarısı wifi yarısı da veri ile internete bağlanıyorum. Kullanmadığımda interneti kesiyorum arkaplan uygulamarını sürekli kapatıyorum. Powersave modda kullanıp en düşük parlaklıkla kullandığım halde akşam saat 10 da %10 sarj ya kalıyor ya kalmıyor. Nasıl iki gün gidiyor bu telefon? İki gün bekletsen bile %70 sarj ya kalır ya kalmaz. Özellikle full internet kullanan birine bu cihaz bir gün yetmez. Kimse taş atmıyor. Durduğu yerde bataryayı yiyor telefon. Gerçek bu.

• ceza456 kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamadığım için takılma yaşamıyorum. Hatta bu hız bile fazlaca yeterli. Daha düşük bir mod olsa onu kullanırım. Bu yüzden 6 saat ekran süresi alabiliyorum. Zaten belirttim düşük modda kullandığımı. 5 saat kesin alır dedim. Neyi beğenmedin kardeşim?

• Marka fanatikliğiymiş. Ben kötü yönlerini de belirttim iyi yönlerini de. Hatta farklı marka telefonu alması daha mantıklı dedim. Nerenizle okuyorsunuz yorumları? Bana diyorsun ama sen bu telefon 4.5g destekler de dersin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 11 Şubat 2016; 9:23:31 >
  • Arkadaşlar telefonun full şarj olma süresi sizde ne kadar. Bende 1 saatte yaklaşık %60 civarı doluyor sonra yavaşlıyor hatta %90 dan sonrası sanki şarj olmuyor gibi yavaş. 3 saatte ancak doluyo. Sizde de böyle mi yoksa benim cihaz mı sıkıntılı
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    Sende güldürdün be aga dikkat edersen orda seni savunmusum ve cevap verilen kisi sen değilsin orda

• storm3358 kullanıcısına yanıt
    Benimde aynen oyle 2 3 saat arası sarj oluyor ve bazen 95 den sonra sarj almıyor

• Demekki sorun benim cihazda değil
  • ceza456 kullanıcısına yanıt
    Beni etiketlemişsin ne yapayım

• storm3358 kullanıcısına yanıt
    Telefonu ilk aldığımda 2 saat 20 dk da sarj oluyordu. Güncellemeden sonra hem sarj zor dolmaya başladı hem de şarj cihazı yanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 11 Şubat 2016; 13:24:55 >
  • bu arada sizin şarj cihazlarınız çok ısınıyor mu? Benimkine el değmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 11 Şubat 2016; 13:23:53 >
  • Güncellemeyi nasıl yaptınız benimkinde 5.1.2 OY güncel diyor.
  • ...

• avea hattiyla sadece internet hizinda problem yasayan varmi.telefon full cekiyor. 3g de H+ yaziyor ama net cok yavas. problemin sebebini bilen varmi?

• Bugün telefonu farklı bir sarj cihazı ile denedim aynı şekilde şarj cihazı resmen alev aldı. Daha önce hiçbir şekilde bu şarj cihazının bu kadar ısındığını görmedim. %90 dan sonrası da dolmuyor. Galiba yazılımla alakalı. 5.1.2.0Y roma geri dönüyorum. Bu rom sorunlu, bataryadan olacağız.

• MeizuMetall M kullanıcısına yanıt
    Internet sorunsuz speed test yapıp bakarmisin yine çok mu düşük çıkıyor

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Iyi aksamlar.Ilk iki sonuc programin kendi buldugu istasyona gore sonuc. Aon ikisi de benim turk telekom(avea) u secerek yaptigim test sonucu. Testte sikinti yok gibi ancak tarayici ve sosyal.medya yi kullanirken durum cubugunda download degerine bakiyorum 5-10 kb arasi oluyor. Mesela tarayica google da arama yapinca aradigim cok uzun surede geliyor ve siteler cok yavas aciliyor. Buna ek olarak instagram da ana sayfada son gelen resmi yukledikten sonra programi kapatip tekrar actip yenileme yaptigimda yeni resimler olmamasina ragmen 10 sn gibi bir surede kontrol u sagliyor ve kesfet kismina gectigimde resimler 15-20 sn ye yakin.bir surede yukleniyor. Bir kac kez disari da iken cok ser sekilde internet kullanabildim fakat cihazi aldigimdan beri yaklasik iki haftadir internet hizi konusunda hic randuman alamadim. Ayni sorunu yasayip cozen yada sorunun nedenini bilen yazarsa memnun olurum.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    resim.
  • MeizuMetall M kullanıcısına yanıt
    Başka operatör denemenizi tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.