Şimdi Ara

Meizu M6s elimizde: Samsung'un 6 çekirdekli işlemcisi onda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizu M6s elimizde: Samsung'un 6 çekirdekli işlemcisi onda

Meizu'nun ülkemiz pazarına yeni yeni giren akıllı telefon modeli M6s elimize ulaştı. Bu telefonun en dikkat çekici özelliği, Samsung'un 6 çekirdekli Exynos 5 7872 işlemcisini kullanan ilk telefon olması. Bu işlemci sınıfında ilk defa Cortex-A73 çekirdek tasarımı da kullanıyor ve 1.2GHz'de çalışan GPU ile geliyor. Detaylar videomuzda. 

Telefonun güncel satın alma fiyatını merak edenler buraya tıklayabilir.  

• Bence meizunun ara modelleri alınmaz

• Mi A1 alırım daha iyi. Meizu 15'in artık gelmesi lazım. Meizu 16'ı çıkıyor.

• meizu e3 modelini getirmemekle buyuk hata yapiyor getirse yok saticak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maalesef cihaz globale çıkmadı.
  • Güzel telefon bence, alan üzülmez.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    bikiyorun uzuldugum noktada bu zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EE kullanan yok mu bu icadı?
  • Telefonu kullanıyorum..anakonusu yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canyash kullanıcısına yanıt
    Bende kullanıcısıyım fakat telefonun yurt dışında da Türkiye de de pek ilgi gördüğü yok sanırım kendi konusunu hiçbir yerde bulamadım.
  • Silkolet kullanıcısına yanıt
    800 tl ye aldım..bu paraya göre iyi telefon..temmuz 7 de almış genpa garantili bana sattı..bir uygulama yükleyince uygulamayı açınca izin ver ve reddet çıkınca izin ver kısmına basmıyor mu yoksa basıyor mu..bende izin vermiyor

• canyash kullanıcısına yanıt
    Bende basıyor bir sıkıntı yok hatta FlymeOS 7 yüklü olarak kullanıyorum yüz tanıma filan ışığın iyi olduğu ortamlarda gayet hızlı çalışıyor. Telefonla ilgili tek sıkıntım ekran koruyucu ve kılıf bulmada oldu. Aldığım ekran koruyucu küçük geliyor yada yanları ekrana oturmuyor.
  • Silkolet kullanıcısına yanıt
    Tek bende mi var bu sıkıntı anlamadım..video atayım isterseniz..yüz tanıma mı geliyor flyme 7 ile..flyme 7 bekliyorum bende belki bir umut bu sorun çözülür

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Tek bende mi var bu sıkıntı anlamadım..video atayım isterseniz..yüz tanıma mı geliyor flyme 7 ile..flyme 7 bekliyorum bende belki bir umut bu sorun çözülür
    Flyme 6.3.1.0G güncellemesi ile bu sorun çözüldü. Güncelleyiniz:http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=100&type=1
    Bu sürümü yükledim zaten..yine aynı..video yükledim buraya olmadı sanırım.. İlk format atınca uygulama yükleyince izin veriyor..sonra birden değişiyor..yüklediğim bir uygulama mi engelliyor ama saçma bence

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Bu sürümü yükledim zaten..yine aynı..video yükledim buraya olmadı sanırım.. İlk format atınca uygulama yükleyince izin veriyor..sonra birden değişiyor..yüklediğim bir uygulama mi engelliyor ama saçma bence
    Temiz kurulum mu yaptınız? Bu hafta Flyme 7 gelmesi bekleniyor, bir de onu deneyin.
    Temiz hatta tertemiz kurulum yaparım her zaman..önce telefonu ayarlardan sıfırlarım bütün verileri silerim.sonra Update.zıp romu telefona atıp ses aç güç tuşuna basarak rom yüklerim.telefon açılınca tekrar ayarlardan fabrika ayarları ve veri sil yapıp uygulama yüklemeye başlarım.. İlk yüklediğim uygulamalarda izin veriyor sıkıntı yok..sonra birden izin vermemeye başlıyor..donanımsal sıkıntı olsa hiç izin vermez..yüklediğim bir uygulama mı engel koyuyor nasıl koyuyor nasıl bulurum onu bilmiyorum..

Ya bu siteye video nasıl yüklenir..bilgisayardan bile olmadı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.