Şimdi Ara

Meizu M6s [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
6.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hepsiburada Üzerinden Aldığım Cihaza Sözde Genpa Bakıyor Ama Kendilerine Bir Türlü Ulaşamadım Siteye Bize Ulaşın Kısmı Koymuşlar Ama Hiçbir İşe Yaramıyor. Genpanın Sitesinde Online Kayıt Kısmı Var Servis İçin Ama Benim Cihazımı Nedense Kabul Etmiyor Defalarca Denedim Ama Sürekli Hata Veriyor.Ayrıca Genpada Garanti Sorgulamasında Mevcut Garantili Gözüküyor. 20 Gündür Garantiye Göndermeye Çalışıyorum Ne Genpadan Yardımcı Olan Var Ne Hepsiburada Yardımcı Oluyor Ortada Kaldım Başta Garantinin Böyle Olduğunu Bilseydim Gidipte Garantisiz Kaçak İMEİ Atılmış Cihaz Alırdım 300-400 Tl Paramda Cebimde Kalmış Olurdu.Cihazı Aldığıma Pişman Değilim Ama Fazladan Para Verip Garantili Aldığıma Çok Pişmanım.
  • Talo16 kullanıcısına yanıt
    Hangi sıkıntı yüzünden genpaya gönderiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    Cihaz birden şarj almamaya başlamıştı hocam durup dururken sonradanda şarj soketi bozuldu ve şarj kablosu bozuldu arka arkaya geldi hepsi birde kendi kendine kulaklık takılmış gibi görünüyordu hoparlör ve mikrofon deaktif oluyordu.
    anladım hocam geçmiş olsun bide bu durumu facebook meizuturkiye.org grubunda paylaşın bakalım yardımcı olan çıkacakmı kimseye ulaşılmıyor falan diye

• Arkadaşlar eşime meizu m6 almıştım. Ayarlar sekmesine girememe, İnternete girme sıkıntıları başlayınca ses yükseltme+power tuşu ile format atmaya çalıştım ama telefon takılı kaldı ne yapabilirim? (fotoğrafın sol alt kısmında fastboot Mode... Yazıyor)
    Meizu M6s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panlist -- 3 Kasım 2019; 18:55:9 >
  • ben meizu m6s telefonumun ekran camını kırdım. alıp kendim değiştirebilir miyim? yada nereye yaptırmak gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: siamat

ben meizu m6s telefonumun ekran camını kırdım. alıp kendim değiştirebilir miyim? yada nereye yaptırmak gerek?
    Hocam servis büyük ihtimal kabarık bir ücret çıkarır. Facebook Meizu Türkiye grubunda daha iyi yardımcı olurlar.

• Meizu M6s cihazımda garip bir şekilde soğuk havalarda kulaklık takılı olmadığı halde takılı gibi gösteriyor resimde görüldüğü üzere.Nasıl çözerim yardım ederseniz sevirim.
    Cihazı daha önce şarj soketi durup dururken bozulduğu için garantiye göndermiştim biraz üste çıkarsanız ekim ayında yazdığımı görebilirsiniz o zamanda yazmıştım bu sorunu, sadece şarj soketi değişimi (kullanıcı hatası olmadığı halde ücreti karşılığında) ve yazılım atıp yollamışlardı.Gerçekten çıldırmak üzereyim...
    Yıl 2021 çıldırmadım buradayım :) Kulaklık soketine tüy girdiğinden dolayıymış farkedince üzüldüm....
    Meizu M6s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talo16 -- 5 Temmuz 2021; 17:16:54 >

• Süper su dan Root u kaldırmak istedim. Ancak telefon flym logosunda takılı kaldı. Ne yapmam lazım.

• Her defasında şu çok az kişinin aldığı telefonları almayı nasıl başarıyorsam artık.

Telefon son 10 gündür %50-55 arasinda kendi kendine kapanıyor. 0 batarya hatası veriyor ve şarj edip kullanmaya devam ediyorum. Donanımsal mı, yazılımsal mıdır bu?

Garantisi Ekim'de bitecek. Neler yapabilirim? Tavsiyesi olan var mıdır?
  • Hocam donanımsal gibi siz direk garantiye yollayıp batarya değişimi talep edin kafanız rahat etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Talo16

Hocam donanımsal gibi siz direk garantiye yollayıp batarya değişimi talep edin kafanız rahat etsin.
    Daha önce garantiye hiç elektronik eşya göndermediğim için soruyorum. Ben bu ürünü h.b'dan aldım. Bunu garantiye nasıl ve nereden yollayabilirim? Bir bilginiz var mı?

Telefon bu geçen sürede kablo takılı olmadan hiç çalışmamaya başladı. Hzır garanti devam ediyorken yollamak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuykil -- 16 Eylül 2020; 23:32:44 >
  • Telefona format atmak zorunda kaldım ve bu aşağıda ki sanal tuşları bir türlü gizleyemedim. Bu navigation bar'ı nasıl gizliyorduk? Menülerden hiç bir şekilde bulamadım.

Yardımcı olur musunuz?

• Bu cihazı bi ben kullanıyorum artık galiba :). Bu telefonda nasıl konum kapanıyor, bilen var mı? Çektiğim her fotoda konum çıkıyor konumu kapatmama rağmen.

Nerden tam kapanır, var mı bir ayarı yardımcı olur musunuz?

• bu devirden sonra m6s kullanan bordo berelidir

• arayanlar için meizu m6s stock rom.

http://dl-res.flymeos.com/Firmware/Flyme/s6/6.3.1.0/intl/20180313145953/15daf7e1/update.zip

• Konuyu açan olarak kullanan tek ben kaldım arkadaşlar galiba. Meizu M6s [ANA KONU] 

Telefonun kasası yamuldu ve hoparlör patladı bu iki parçayı tedarik edebilecek olan varmıdır lütfen olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talo16 -- 5 Temmuz 2021; 17:18:58 >

Hocam var hala, telefon çok kasmaya başladı üstdeki arkadaşın paylaşımını indirip kurayım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.