Şimdi Ara

MEIZU M6 NOTE ANA KONU & KULLANICILARI KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
3
Favori
24.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eP_362

Güncelleme geldi:http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=94&type=1
    İla indirip mi kurmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nuthem N kullanıcısına yanıt
    Şimdilik evet. Telefona geç geliyor.

• Herkese merhaba :)
    Bugün Meizu m6 note siparişi verdim yalnız ilk defa kullanacağım bu markayı nasıldır merak ediyorum.Baya bir araştırdım yorumlar da tatmin etti ama çin olunca tedirginlik geçmiyor nedense :D
  • Orhan_1903 O kullanıcısına yanıt
    Beklentinizin üzerinde tatmin olacaksınız.

• Buda benim ikinci şarj sonu pil istatistiği

MEIZU M6 NOTE ANA KONU & KULLANICILARI KULÜBÜ

• AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten bende merak ettim, daha iyi fotoğraf çeken cihaz var mıdır? Bir de bu cihazın pro modunu kullanmayı denediniz mi? Pro moddaki ifadelerin (az biraz fotoğraf bilgisi) ne olduğunu biliyor musunuz?
  • M6 note elime ulaştı 3 gündür kullanıyorum düşüncelerimi yazayım ( benim gibi almak isteyip de emin olamayanlar için küçük bir rehber olur belki )
    Malzeme olarak emin değildim ama gayet şık ve sağlamlık hissini veriyor malzeme kalitesi iyi.Batarya bana 2 gün gitti oyun oynayan biri değilim çok kullanımda 1 günü rahat çıkarır gibi.Android olmasına rağmen üstüne giydirilmiş flyme sayesinde o keşmekeşlik yok Türkçe klavye desteği yok şuan umarın gelir çok sıkıntıda değil yer yer ingilizce kelimeler mevcut can sıkmıyor ama ,Flyme 6.1.4.3G ile geldi şuan son sürüm galiba yazılım desteği devam edecek mi göreceğiz.Mback Mtouch büyük kolaylık,Telefon donanım olarak zaten iyi bu fiyatlara göre,band 20 desteği ile beraber lte hızından yararlanabiliyoruz internet hızı iyi,Kamerası tek kelimeyle iyi (aşağıdaki resim 2x zoomlu gece çekimi ) benden bu kadar.

• Hangisi ? Oyun performansı ikinci planda sosyal medya ağirlikli kamera müzik pil iphone 6'dan geçiçeğimMEIZU M6 NOTE ANA KONU & KULLANICILARI KULÜBÜ
  • Orhan_1903 O kullanıcısına yanıt
    Klavyeyi ayarlardan falan iyice kurcalayan türkçe ayarı var. Bende öyle kurcalarken iken ayarladım ama şimdi hatırlamıyorum neden olduğunu.ya direk klavyeden ayarlara yada uygulamalardan

• SaintFaithless S kullanıcısına yanıt
    Pro modda iken profesyonel fotoğraf makinesi kullanır gibi birçok ayarı manuel yapmaya olanak tanıyor .

• Klavye konusunda sorun yaşayanlar, eski cihazımda kullandığım ve bu cihazımda da kullandığım swift kalvyeyi kullanabilirler çok kullanışlı bir klavye tavsiye ederim.
  • Örnek Fotoğraf

• Bu telefon 8 güncellemesi alacak mı ? Alacaksa sipariş geçeceğim hemen
  • flyme 7 sürümü alacakmış beta dağıltılmaya başlanmış muhtemelen android 8 olacak. güncelleme alacağını düşünüyorum. performans olarak çok iyi duruyor ben de yeni aldım.
  • dokunmatik biraz zayıf gibi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? yazılımsal geliyor bana bu durum.
  • Dokunmatiğe biraz alışmak lazım gibi,google play de saçma bir sorun var internet olduğu halde bağlantı yok diyor :D diğer telefonlarda da oluyor galiba bu sorun.
  • Kamerasi bence hayal kirikligi gece cekimleri ve dusuk isikta cekim vasat hatta altinda. Kamerasini actiginizda flash heo kapali gosteriyor her seferinde acmak zorunda kaliyorsunuz. Android auto kullaniyorum ve sadece sarj modunda kaliyor mtp moduna gecmiyor eski telefonlarim gecerdi bunu elle gecirip oyle calistiriyorsunuz. Ekranin ust kisminda belli belirsiz golgelenme tarzi biseyler var alt tarafta yok servis sensor golgesi olduguggunu soyledi ama bana sacma geldi... H.b dan almistim iade ettim almadilar tuketici haklarina bas vurdum bakalim iade edecegim . tavsiye edebioecegim bir telefon degil ne yazik ki... O kadar donanima yazik etmisler.

• Dokunmatige alışınca sorun kalmıyor. Kamerasi bence başarılı. Donanim iyi. Bazı ayarları yapınca çok güzel ve akıcı bir telefon oluyor. GM 5 plusdan sonra süper oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon güncelleme yaptım dokunmatik düzeldi sanki biraz forum sitesinden indirin hafıza kartına atın rar dosyası üzerine tıklayınca kurdu kendi kendine

http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=94&type=1

• gençler bi sorum olacak. 2 yıl önce bi meizu almıştım ve ekranın kenarları dokunmatiği algılamıyordu, o zamanlar diğer meizularda da aynı sorunun olduğu konuşuluyordu ama pek önemsenmiyordu. bu telefonda da bu sorun var mı? mesela klavyede en sağ ve en soldaki harflerin kenarlarına bastığınızda algılamada sorun oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.