Şimdi Ara

MEIZU M6 NOTE ANA KONU & KULLANICILARI KULÜBÜ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
3
Favori
24.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu yeni aldım bende, bir arkadaşın bahsettiği multi touch programı ile dokunmatiği test ettiğimde bazı takılmalar bende de oluyor, normal kullanıma engel değil gibi görünüyor şu an ama telefonu yeni alanlar denedimi?
  • iyi akşamlar m6 note ikinci el olarak yeni aldım. hat 1 de sim kart görmüyorken hat 2 de ilk açılmasından 3-5 dk görüyor ondan sonra hat 2 de görmüyor. bu sorunu neden yapar çözümü nedir ? yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/meizu-m6-32-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000BFOAV

Hepsiburadada 1000 TL'ye satılıyor sizce alınır mı arkadaşlar? Xiaomi redmi 5 plus mı yoksa bu mu alınmalı?

Ekran süresi ne kadar alıyor? Özellikle uzun süredir kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim

• Merhaba arkadaşlar,
    1500 tl'ye kadar telefon bakıyorum. Oyun oynamıyor, instagram kullanmıyorum. Face, twitter, whatsapp, youtube, ingilizce geliştirme programları, bundle haber, tarayıcıda araştırma amaçlı kullanıyorum. Birkaç sorum olacak. Bu telefonu kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi? Malum dokunmatik sorunu sıklıkla bahsedilmiş. Videoları izlediğimde bir sorun göremedim. Bu noktada kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum. Ayrıca güncelleme olayı da sıkıntılı olduğu bahsediliyor. Bir diğer sorum ise telefonun garantisi nasıl, ilgililer mi?
  • O cihaz m6 sanırım redmi 5 plus daha iyi ondan ama m6 note redmi 5 plus tan daha iyi

• Dokunmatik sorunundan dolayı servise gönderen var mı? Meizu mart partilerinde sorun olduğunu kabul etmiş.

• Dostlar merhaba m6 note'u almayı düşünüyorum aklımda bir kaç soru var.Öncelikle telefonun hoparlör ve ahize ses seviyesi yeterli mi?Telefonu 1 aydan fazla kullanmış arkadaşların farkettiği göze batan sorunlar var mı?Arayüzü nasıl.Cevaplayacak arkadaslara çok teşekkürler.:)
  • Ve yakın mesafeden video çekiminde mikrofonu nasıldır acaba
  • resatt R kullanıcısına yanıt
    Şu anki sürümünüz tam olarak nedir?
  • resatt R kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok görünüyor. Güncelleme telefona geç düşüyor. Yaptığınız şekilde de yüklenmesi lazım aslında.

• Arkadaşlar cihaz hakkında kullanan arkadaşlar bir iki yorumunu esirgemezse sevinirim suan iphone 6 kullanıyorum note 5 al ve bu cihaz arasında git gel yasıyorum bu cihazın dokunmatiği arizali diyenler var doğrumu iki cihaz arasında kalıpp kararımı hangi cihazdan yana kullanmamı önerirsiniz? Önceligim kamera pil ses kalitesi birde stabil arayüz
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Mi a2 lite yi inceleyin hocam.

Migros 30 Ağustos ta 3/32 sini 1299 TL den satacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Hocam saf android ya ben zaten iphonedan yeterince sıkıldım. Mi a2 2200 tl özellikleri güzel duruyor ama bütçemi aşiyor 6x note 5 pro arasinda git gel yasıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nediyonlasen -- 28 Ağustos 2018; 19:49:54 >
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Bende m6 note çin modeli var.

Global versiyon için 10 saate yakın ekran süreleri paylaşımları var.

Ben en fazla 6.30 saat görebildim diye hatırlıyorum.

En büyük eksikliği flyme nin ram yönetimi çok kötü.

Açtığım bir uygulamaya tekrar dönmek istediğinizde çoğu zaman tekrardan başlıyor.

Telefon alacak olsam meizuyu ertelerdim şimdilik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Bende çin alacağım Sizde de dokunmatik sorunu var mı ?
  • Video uygulaması ile kendi çektiği videolar dahil bir sıkıntı yaşıyorum. Videoyu açıyorum resim gelmiyor, saniye ise yürüyor.

İleri tıkladığımda o an resmi ekranda an video oynamıyor saniye yine yürüyor.bir yardım edebilecek varmı acaba?

• Ben de aranıza katıldım. Telefon genel anlamda beklentileri karşılıyor.

• EDIT: Meizu 7.0.1.1 beta güncellemesi ile dokunmatik problemini çözdü bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.99 -- 18 Kasım 2018; 2:26:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.99

EDIT: Meizu 7.0.1.1 beta güncellemesi ile dokunmatik problemini çözdü bilginize.
    Telefona Flyme 7 yükleyip cihazı sıfırlayın.

• bu telefonu almayı düşünüyorum. ama dokunmatik sıkıntısından çekiniyorum. yazılımsal mı donanımsal mı ? bide son güncelleme ile ram yönetimi nasıl ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.