Şimdi Ara

Meizu M5 Note ve Meizu M5s resmi olarak Türkiye'de! İşte fiyatı:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapan Meizu, ilk resmi telefon satışına başladı. Meizu M5 Note ve Meizu M5s, Meizu Türkiye ve Genpa desteğiyle satışa sunuldu.

Ayrıca Bkz.4G’li Nokia 3310 göründü

Dünyada 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Meizu, Türkiye’de Genpa’nın distribütörlük ve teknik destek ağından yararlanacak.

Meizu M5 Note özellikleri ve fiyatı

Fiyat/performans oranıyla öne çıkan Meizu’nun 5.5 inç Full HD ekranlı M5 Note modeli gücünü Helio P10 yonga setinden alıyor. Ülkemizde 3 GB RAM’e sahip versiyonuyla satışa sunulacak ve Flyme 5.2 arayüzüyle kutudan çıkacak.

Meizu M5 Note, 1299 TL fiyat etiketiyle satılacak.

Meizu M5s özellikleri ve fiyatı

Meeizu M5s, 5.2 inç HD ekrana ve Mediatek MT6753 yonga setine sahip. 3 GB RAM ve parmak izi okuyucu bulunan telefonun 32 GB’lık dahili depolama alanı bulunuyor. Dilerseniz depolama alanını arttırabilmek mümkün.

Meizu M5s için 1099 TL satış fiyatı belirlenmiş.

• Elde kalan Eski Nesil cihazları getirmişler ilk etapta, tebrik ederiz...

• Eski bir Meizu MX4 kullanıcısı ve güncel Xiaomi kullanıcısı olarak fiyat/performans'a ek olarak malzeme kaliteside istiyorsanız Meizu çok daha tercih edilebilir bir firma.

Gerek malzeme kalitesi gerek tasarımı gerekse de Android'in stabilite konusunda çığır açmış Flyme arayüzü gerçekten mükemmel hale getiriyor Meizu telefonları. Meizu böyleyse çok daha popüler olan Xiaomi kim bilir nasıldır diyerek Mi5'e geçtim ama geçmez olaydım. Aldığım günden beri ekran sararması, aşırı ısınma, video çekerken focus haunt sorunu gibi gerçekten ciddi sayılabilecek sıkıntılarla uğraşıp duruyorum.Tamam aldığım fiyata göre çok iyi cihaz ama bu sorunlar cihazdan aldığınız keyifi çok fena baltalıyor.

En kısa sürede Meizu'ya geri geçmek istiyorum ama bu fiyatlarla olmaz. 1299 TL'ye M5 Note falan alınmaz. 150-200 dolarlık cihaz bu. Şu sızıntıları çıkan tepe model Snapdragon 845'li telefon çıksın uygun fiyatdan gelsin o zaman karar veririz Meizu Türkiye'den cihaz alınır mı diye.

• Ne yaptınız siz ya? Hem eski modelleri getir hem de fiyatları uçur.
  • Yaşasın itahalci garantili telefonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aferin m6 note fiyatına m5 note u kakalayın.

• Telefon güzel ama burdan almayın, garanti olayına da kanmayın. Çizik bulunca kullanıcı hatası diye geri yolluyorlar.bunun fiyatı 500 tl.turkiyede 800 tl ye bulunuyir. 1300 tl bunun 2.5 katı, kendiniz yaptirsanız daha ucuz :)

• Sd 625'li M6 Note varken Mtk işlemcili M5 serisini, hem de aynı fiyata getirmek büyük iş!..

https://www.gsmarena.com/meizu_m6_note-8802.php
  • Meizu candır tek kötü bootloder ve fastboot ikisi birden kitli olması en küçük hata ana kartı çöp ediyor mx4 den gm5 + geçince çok ah etmiştim.

• Bu markayı çoğunlukla bilen kullanıcı tercih edecektir. O da zaten bu fiyatlara Mtk işlemcili bir cihaz alınmayacağını bilir.

• meizu m2 note kullanmış biri olarak diyebilirim ki yazılımı hızlı ama sıkıntılı adamlar güncelleme getirerek telefonu şarj canavarı hale getirdiler sabahtan akşamı zor görüyordum,meizu m2 note ve bu telewfon aynı işlemciyi kullanıyor zaten,dün umi iron pro aldım sıfır birinden 550tl'ye donanım bu telefonu ezer geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Eski bir Meizu MX4 kullanıcısı ve güncel Xiaomi kullanıcısı olarak fiyat/performans'a ek olarak malzeme kaliteside istiyorsanız Meizu çok daha tercih edilebilir bir firma.

Gerek malzeme kalitesi gerek tasarımı gerekse de Android'in stabilite konusunda çığır açmış Flyme arayüzü gerçekten mükemmel hale getiriyor Meizu telefonları. Meizu böyleyse çok daha popüler olan Xiaomi kim bilir nasıldır diyerek Mi5'e geçtim ama geçmez olaydım. Aldığım günden beri ekran sararması, aşırı ısınma, video çekerken focus haunt sorunu gibi gerçekten ciddi sayılabilecek sıkıntılarla uğraşıp duruyorum.Tamam aldığım fiyata göre çok iyi cihaz ama bu sorunlar cihazdan aldığınız keyifi çok fena baltalıyor.

En kısa sürede Meizu'ya geri geçmek istiyorum ama bu fiyatlarla olmaz. 1299 TL'ye M5 Note falan alınmaz. 150-200 dolarlık cihaz bu. Şu sızıntıları çıkan tepe model Snapdragon 845'li telefon çıksın uygun fiyatdan gelsin o zaman karar veririz Meizu Türkiye'den cihaz alınır mı diye.

Hocam Mi6 kullaniyorum 6 aydır, Günlük kullanim performansi fazlasıyla iyi, stabilite sorunu yasamadim. Xiaomi kullaniyorsaniz, cihaza Twrp kurup Miui tabanli Custom rom kullanmaniz gerekiyor cihazdan tamamiyle verim alabilmek icin. Hem batarya performansi hemde günlük kullanim performansindan fazlasiyla memnunum. Açıkçası alirken bu denli memnun kalabileceğimi de düşünmemiştim. Malzeme kalitesi deseniz keza ondan da cok memnunum. Telefonda memmun olmadigim tek kisim 3.5mm Jack girisi olmamasiydi, onuda Xiaomi Anc Hybrid Type-C kulaklik alarak çözdüm. Alt ve orta frekanslarda Xiaomi Hybrid Pro HD den daha iyi ayrıca bu kulaklik. Tekrar telefon alacak olsaydım yine Mi6 alirdim bu memnuniyetimden sonra. Bu arada daha önceki cihazlarimida hep Custom Rom ile kullanmistim, Xiaomi ye özel değil bu Custom Rom kullanimim.

• quote:

Eski bir Meizu MX4 kullanıcısı ve güncel Xiaomi kullanıcısı olarak fiyat/performans'a ek olarak malzeme kaliteside istiyorsanız Meizu çok daha tercih edilebilir bir firma.

Birebir aynı fikirdeyim +mx5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba, şu bahsettiğiniz sızıntı için bir link varmıdır. Meizu mx4 kullanıyorum. Pil dışında çok memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu telefon android 7 güncellemesi aldı mı.
  • M5 Note da uygulamaları sd karta taşımanın bir yolu var mı? Önceki telefonum saf android olduğundan sd kartı internal olarak formatlayabilmiştim. Ama flyme buna izin vermiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.