Şimdi Ara

Meizu M3 Note Kullananlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
5
Favori
19.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsunda onlar paralel ithal ediyorlar. Distribitor garantisi değil yani. Fabrika çıkış bi sıkıntısı yoksa hiç bir şekilde garantisinden yararlanamiyorsun. Başıma geldi ondan söylüyorum. Ama imei kayıtlı olduğu için kaybolsada anında bulabiliyorsun. Meizunun öyle güzel bi özelliği var.
    Anlatmaya çalıştığım dortyuz besyuz lira fazla Ödemiş oldun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar meizu forumda bi yazı okudum 5.1.3.4G firmware dün yayınlanacakmis. Ama güncellemede bi virüs olduğu için belli olmayan ileri bi tarihe ertelemisler.
    Ama a versiyon aldı başını gidiyor bu daha ilk güncelleme bile yayınlanmadı. Bu global versiyonda gerçekten bi sorun varki dört aydır güncelleme yok. Bakalım ne zaman çözülecek.

• arafataras A kullanıcısına yanıt
    Meizu Türkiye ye resmi distribütörle gelmiyor zaten Türkiyedeki tüm meizu xiaomi gibi cihazlar paralel ithalat ürünü. Kaya iletişim, webtekno vb. de aynı şeyi söylüyor. Artı arkasında hepsiburada gibi bir firma var bunun güveni diğerlerinden daha fazla. Normal bir satıcıdan almadım hepsiburadanın kendi satıcısı olduğu ürünü aldım.

İnş. yanlış düşünmüyorumdur.
  • arafataras A kullanıcısına yanıt
    güncelleme almayacaksa ve dediğiniz gibi sorunlar varsa iptal mi etsem acaba siparişi. yerine zenfone max mı alsam acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevzat tülemen -- 31 Ağustos 2016; 21:11:24 >
  • Teşekkür edeim hocam ama bende engineer modda cds infirmation yok. Telefon rootlu. Fakat görünmüyor Acaba flyme sürümünden mi? Bende 5.1.3.2g var sizdeki sürüm neydi?
  • Ya bu telefon yazılımda çok sıkıntılı 4000 bin amperlik şarj sıkıntı kameralar sıkıntı ekran parlaklık az düzeltilmesi gerek..

• Eemyaah1 E kullanıcısına yanıt
    siz ürünü nereden aldınız? ve sıkıntılarını net bir şekilde açıklar mısınız? siparişi İptal edeyim mi sizce?
  • Telefon çok iyi sadece yazılım hatası var ben garantili aldım kadıköyden sorun yok

• justboy J kullanıcısına yanıt
    Bendeki 5.1.3.2G aynı
    Ama bende cds information radio information var. Sizde yoksa mobile uncle ile halledeceksin. İmei yedek alacaksın yedeği açıp yeni imei yazıp değişiklik yaptığın yedeği mobile uncle geri yukleyeceksin. O kadar. Yedeği değiştirmek için mobile uncle pc versiyonunda değişiklik yapıyorsun yoksa başka türlü olmuyor. Yedek aldığın zaman telefonun hafızasına imei.bak diye dosya oluşuyor. Onu pcde düzenleyip. Telefonda geri yüklüyorsun. Kusura bakma bu kadar anlatabildim. Ama youtubede yordamlar var. Araştır. Öğrenirsin.

• Arkadaşlar m2 note kullanıyorum..kullandığım telefonun kamerası kötü bir de online oyun oynarken mesela 8 Ball pool oynuyorum bağlantı kopuyor..telefon 4g veya 3g de olduğu zaman bağlantı kopunca bir daha bağlantı gelmiyor ve oyundan atıyor ama 2g de kopunca biraz sonra tekrar geliyor..yani 2g de oyun oynamak zorunda kalıyoruz..hattım avea..bu sıkıntılar m3 de var mı

• kılıf ve ekran koruyucu tavsiyeniz var mı?
  • Beyler bu güncelleme ne Zaman çıkıcak soğudum vallahi

• Güncelleme konusunda bende beklemedeyim.
    Hu gün yine meizu foruma baktım hiç olumlu yazılar görmedim belki hiç güncelleme gelmeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: arafataras

Güncelleme konusunda bende beklemedeyim.
    Hu gün yine meizu foruma baktım hiç olumlu yazılar görmedim belki hiç güncelleme gelmeyebilir.

cihaza guncelleme gelmeyecekse elden cikartilmali diye dusunuyorum,bu teldeki tek ve en buyuk eksiklik cekim/kopma problemidir,insanin basini belaya sokar resmen,sanirim teknik bir eksiklik var bu guncelemenin gelemememesi bu sebebten...

• Kamera boktan çekim boktan ekran çok kısık

• quote:

Orijinalden alıntı: dys

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=739028&st=4580#entry52219752

Burada ki modem dosyasını bir yere yükleyip link atarsan çok makbule geçer.

ben yardımcı olayım hocam

kolay gelsin

https://www.sendspace.com/file/f8vc7h

• WARbird kullanıcısına yanıt
    Hocam eline koluna sağlık,çok tşk ederim.
  • Ne güncellemesi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: dys

Hocam eline koluna sağlık,çok tşk ederim.

hocam test sonuclarinizi bekliyoruz :)

• villaturk V kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni çıkan romların modem dosyalarını yükleyip sorunu çözenler var,sorun modem yazılımı ile alakalı,ne yaparsak yapalım boş,
    http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=739028&st=6000#entry52884978
    bu linkte modem dosyası ve o dosyayı telefona koymak için script var,zaman yok deneyemedim ben daha.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.