Şimdi Ara

Meizu M3 Note Kullananlar (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
5
Favori
19.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu indirip direk tele yuklicezmi nasil kurulum yapiliyor acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • global sürümü kuran var mı? varsa nasıl oldu telefon hataları düzeldi mi? ve nasıl kuracağız, sistem güncellemesinde sürümünüz güncel diyor.
  • Eger tel globalse dosyayı indirip tel hafızasına Atıp üzerine tıklayıp kur diyin, eğer global olan değilse ki muhtemelen çoğu öyle o zaman id değiştireceksiniz oda önceki sayfalarda yazılı.

• Global olup olmadıgını nasıl anlıcaz peki

• Merhaba cihazi hepsibiradadan almak mantiklimi 2/16 ve aliexpressden ne alinabilir %100 geçicek imei sorunsuz ??

• arafataras A kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen bu beceriyle ekranı ve çerçeveyi ikiye böl bir telefondan iki telefon çıkar 3 inç ve 2.5 inç sen yaparsın

• _vbt _ kullanıcısına yanıt
    Onun imesini pc de değiştiriyorsun mobile uncle amk ve pc versiyonu indir telefonu rootla apk telefona kur uygulamayı aç imei backup yap dahili hafıza mobile uncle klasöründe backup imei dosya oluşacak onu pcye aktar mobile uncle pc programını çalıştır dosyayı göster ve istediğin onbes hane rakamı gir sonra dosyayı telefona dahili hafıza mobile uncle klasörüne aldığın yere gerip bırak uygulamayı çalıştır imei restore bas. Telefonu yeniden başlat imei tamir olucak

• arafataras A kullanıcısına yanıt
    Kardeş maşallah merak ettiğim konu bu bilgileri nasıl öğreniyorsun okuyarak mı kurcalayarak mı yoksa bir arkadaş mı öğretiyor..root işlerine meraklıyım ama xposed olayları filan hiç bilmiyorum

• Merhaba arkadaslar ben m3 note aldim ustunde 5.2.2.3G diye bir surum var bunu nasil ota alan bir surumle degistirebilirim bur de imei atmak istiyorum

• Arkadaşlar aşağıda Başakşehir yazıyor en son kargo hareketi burası Gümrük imiş galiba 1 haftadır
    hareket yok sizce gümrüğe mi takılmıştır ?

http://i.hizliresim.com/nEXl1B.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 7 Kasım 2016; 11:36:7 >
  • Item held by Customs Others

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 8 Kasım 2016; 21:39:10 >
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Henuz gumrukte takilmamis

• dys kullanıcısına yanıt
    Valla global olup olmadığını anlamadım ama bı demeyım dedım oldu oda sukur.. Sımdı global oldugunu anladıö cıhazım :) Bu surumun oncekınden ne darkı var bılgıaı olan varmı

• Merhaba arkadaşlar benimde birkaç sorum olacak aynı sorular gerçi benim hattım vodafone illa turkcell e geçmem mi gerekiyor, çok sıkıntı yaşar miyim vodafone da. Sürüm flyme 5.2.2.3g
    Model 681c yazıyor. Sürüm global mi daha bakamadım nasıl anlarım global olduğunu bilmiyorum.

• canyash kullanıcısına yanıt
    Kendim pc operatörü yum kurcalıyor

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    Global

• quote:

Orijinalden alıntı: arafataras

Global

rom global mış ama telefon global değil dedi arkadaşta böyle birşey de varmış.
  • Arkadaşlar telefonun performansını işlemci ayarları ile arttırmanın bir yolu var mı? Pil deki ayarı değiştirdim gözle görülür birşey olmadı telefonda kendi programları deil de opera Chrome twitter gibi app lerde bir tutukluk var sanki yağ gibi gitmiyor belki Android 5.1le ilgidir bilemedim.

• Forumda epey sessizlik var,herkes sattı telefonu herhalde,iki resim koydum arkadaşlar hangi romu yükleyebilirim ki
    bu telefona,meizu bu yazılım olayı çok karışıkmış lg g3 üm var,d855 modeli gördük mü yapıştırıyorduk romu.

Meizu M3 Note Kullananlar Meizu M3 Note Kullananlar

• Flymeos Tan 5.1.11.0g versiyon downloadu kaldırmışlar, yazdıkları şey aynen şöyle bazı bug lardan dolayı kaldırdık düzeltip yükleyeceğiz

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.