Şimdi Ara

Meizu M3 Mini Ana Konu[GLOBAL ROM GELDİ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
6
Favori
11.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su an m3 mini kullaniyorum bir problemim var yardimci olursanız sevinirim wifi ve Bluetooth ayni anda calistiginda wifi da bariz bir yavaslama oluyor ayni problemi yasayan ve cozumunu bilen varsa yardimlarinizi bekliyorum bu arada m3s ve m3e guzel duruyor sizce hangisi tercih edilmeli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavrucoder

Su an m3 mini kullaniyorum bir problemim var yardimci olursanız sevinirim wifi ve Bluetooth ayni anda calistiginda wifi da bariz bir yavaslama oluyor ayni problemi yasayan ve cozumunu bilen varsa yardimlarinizi bekliyorum bu arada m3s ve m3e guzel duruyor sizce hangisi tercih edilmeli ?

Dediğiniz gibi baktım test yaptım sorun yok hız ne ise o bluetooth açıkken yada kapalı iken. Meizu m3e daha iyi cihazda arada ciddi fiyat farkı var ikiaide güzel cihaz ihtigaca göre tecih edilmeli.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Meizu M3 Mini Ana Konu[GLOBAL ROM GELDİ] Meizu M3 Mini Ana Konu[GLOBAL ROM GELDİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 23 Ağustos 2016; 15:11:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Su an m3 mini kullaniyorum bir problemim var yardimci olursanız sevinirim wifi ve Bluetooth ayni anda calistiginda wifi da bariz bir yavaslama oluyor ayni problemi yasayan ve cozumunu bilen varsa yardimlarinizi bekliyorum bu arada m3s ve m3e guzel duruyor sizce hangisi tercih edilmeli ?

Dediğiniz gibi baktım test yaptım sorun yok hız ne ise o bluetooth açıkken yada kapalı iken. Meizu m3e daha iyi cihazda arada ciddi fiyat farkı var ikiaide güzel cihaz ihtigaca göre tecih edilmeli.

Meizu M3 Mini Ana Konu[GLOBAL ROM GELDİ] Meizu M3 Mini Ana Konu[GLOBAL ROM GELDİ]

öncelikle test için teşekkür ederim bendeki sorun tam olarak şu şekilde oluyor bluetooth kulaklık var ona bağlı müzik dinliyorum aynı zamanda wifi açık app store dan bir uygulama kurmam icap ediyor işte o an wi fi bağlanıtısı aşırı derecede yavaşlıyor yani hem wifi hem bluetooth kullanıldığında sadece app store de yapsa problem değil tarayıcı ya da internet kullanan bir uygulamada aşırı yavaşlama oluyor acaba yazılımsal bir problemmi yoksa benim cihazda bir sıkıntımı var anlamadım bu arada cihazımın yazılımı stok hali ilk yazılım buna bir güncelleme geldimi bilmiyorum geldiyse nasıl kuracağım teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

öncelikle test için teşekkür ederim bendeki sorun tam olarak şu şekilde oluyor bluetooth kulaklık var ona bağlı müzik dinliyorum aynı zamanda wifi açık app store dan bir uygulama kurmam icap ediyor işte o an wi fi bağlanıtısı aşırı derecede yavaşlıyor yani hem wifi hem bluetooth kullanıldığında sadece app store de yapsa problem değil tarayıcı ya da internet kullanan bir uygulamada aşırı yavaşlama oluyor acaba yazılımsal bir problemmi yoksa benim cihazda bir sıkıntımı var anlamadım bu arada cihazımın yazılımı stok hali ilk yazılım buna bir güncelleme geldimi bilmiyorum geldiyse nasıl kuracağım teşekkürler.

Antenlerle ilgili bir olay oalabilir malum gönderdiği sinyal miktarı belli o sinyalle iki şey sıkıntırır isek bant genişliği düşer.

Nor:bilgiden değil mantık çerçevesi ile cevap verdim

• Kırılmaz cam filmi alıp kullanan var mı?Çinden aldım ekrana küçükk geldi bir dünya boşluk var.

Alan nereden aldı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

Kırılmaz cam filmi alıp kullanan var mı?Çinden aldım ekrana küçükk geldi bir dünya boşluk var.

Alan nereden aldı acaba?

ben aldım kaplamalı cam aldım taktığınız an cihazda temperli cam yok imajı çiziyor ekran ile bir gibi görünüyor. tek sıkıntısını gördüm fazla parlıyor güneş altında.

http://tr.aliexpress.com/item/3D-Full-Cover-Color-Screen-Protector-Tempered-Glass-For-Meizu-M3-Note-Metal-Pro-5-Blue/32691250862.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

teşekkürler hocam. m3s in romu olmuyor mu sizinkini. özellikleri birebir aynı bildiğim kadarıyla

oluyorda kurulumu ruslar çözmüş ruslarıda anlayabilen yok

O rusları güzel çözücem ben bakalım :)
    m2 mini ye international rom atma ile aynı yöntem gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

teşekkürler hocam. m3s in romu olmuyor mu sizinkini. özellikleri birebir aynı bildiğim kadarıyla

oluyorda kurulumu ruslar çözmüş ruslarıda anlayabilen yok

O rusları güzel çözücem ben bakalım :)
    m2 mini ye international rom atma ile aynı yöntem gibi geldi bana.

O hoş geldin hocam sizde mi m3 aldınız? Şu işi çözseniz çok makbule geçer bir şeyler deneyim dedim cihazı brick edecektim az daha bir babayiğit çıksada çözse diye bekliyordum bende :D

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Bi arkadaşım aldı bayadır kullanıyo. Bi el atıcam yakın zamanda.
    Daha önce m2 mini m2 note filan baya global rom atmıştım, buda aynı sisteme benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

Bi arkadaşım aldı bayadır kullanıyo. Bi el atıcam yakın zamanda.
    Daha önce m2 mini m2 note filan baya global rom atmıştım, buda aynı sisteme benziyor.

Bekliyorum güzel haberlerinizi :)

• hocam mobil veride telefon indirme yapmıyor sizce nededi nedir m3s var bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihadtknbs

hocam mobil veride telefon indirme yapmıyor sizce nededi nedir m3s var bende

güvenlik menüsünden veri alanından mobil veride uygulamaların çalışmasına izin verin :)
     Meizu M3 Mini Ana Konu[GLOBAL ROM GELDİ] hocam bulamadım dediginiz ayari
    Bunlar var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihadtknbs

Meizu M3 Mini Ana Konu[GLOBAL ROM GELDİ] hocam bulamadım dediginiz ayari
    Bunlar var

Yok mu güvenlik uygulaması

Hocam cok sagolun ilk basta yanlis yere bakmisim dediginiz gibi oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende bu telefonu almak istiyorum. Önerir misiniz.
    Satmak isteyen var mı aranızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager147 -- 22 Eylül 2016; 14:05:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyager147

Arkadaşlar bende bu telefonu almak istiyorum. Önerir misiniz.
    Satmak isteyen var mı aranızda.

İlk sayfada değerlendiridm cihazı bence alınabilir gayet uygun bir cihaz.

• m3s romu cihazı brick ediyor anasayfadaki yazınızı değişirin isterseniz öyle kaldı telefon o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: mharman21

m3s romu cihazı brick ediyor anasayfadaki yazınızı değişirin isterseniz öyle kaldı telefon o yüzden

Hocam sizin hatanızdan brick olmuş olabilir videodaki rus arkadaş gördüğünüz gibi kullanıyor videosu mevcut 4pda da port m3s kullanan pek çok kişiyi görebilirsiniz konuya rusça kurulumunun linkini atmıştım siz nasıl yaptınız ki?

flashfire ile attım bakalım nasıl kurtaracaz herşeyi kısıtlı meizunun

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.