Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni aldim cihazı.Hotmaili denemedim ama telefonun dilini ingilizce yapinca update programinda guncelleme cikiyor.46 mb gibi biseydi galiba.Ben henuz yuklemedim ama.Yuklemeye karar verirseniz yedekleme alip yapabilirsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme yapmadan önce neler yapılmalı arkadaşlar temiz kurulum için? Veri kaybı yaşamadan?
  • zemajestik Z kullanıcısına yanıt
    4.5.4.1 den bahsediyorsak onun i versiyonu çıktı mı?
  • Arkadaşlar whatsapp email msj gibi uygulamalarda gelen messjlar neden kendi ikonlarının üzerinde rakamsal gözükmüyor sadece üst bildirim çubuğunda var gelen mesajlar bşr ayarı varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

4.5.4.1 den bahsediyorsak onun i versiyonu çıktı mı?

hic birsey anlamadim

i ve a versiyonları var yazılımların. a versiyon Çin'e özel i uluslararası diye biliyorum.
  • yardımcı olcak bilgi vercek birisi varmı aceba
  • aslinda Q versiyonu bile var a u c ve india versiyonlarida mevcut i ulualararasi lakin india versiyonu da i yaziliyor

Evet ve senin telefonunda i versiyon varsa ve sen üzerine a versiyon olan güncelleme kurmaya çalıştıysan hata alabilirsin.
  • hayir i versiyon degil ,a versiyon gecen gune kadar u versiyon yada q versiyonu rahat yukleyebiliyordum bi anda noldulysa inmiyor bu guncelleme firmvare corrupt hatasi veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sozcan09

Arkadaşlar whatsapp email msj gibi uygulamalarda gelen messjlar neden kendi ikonlarının üzerinde rakamsal gözükmüyor sadece üst bildirim çubuğunda var gelen mesajlar bşr ayarı varmı

Yardımcı olacak kimse yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: TugraHan46

quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

ben guncellemeleri yukluyorum ama hata veriyor firmvare corrupt zaten zipli dosya iniyor adini tekrar yaziyorum yine aynisi ne yapabilirim??undefined

hocam sıfır rom indir sitesinden recovery'den yükle sıkıntı varsa

tugra hocam bilgisayar tanımıyor telefonu ne yapabilirim biraz googlede sonuç aradım ama telefonun driver cd si gerek falan diyor biraz da karışık gibi ama bu teknoliji öğreneceğim bu konularda biraz acemiyim ne yapmam gerekiyor
  • Yeni güncelleme 4.5.4.1I

• şu rehberde kapanma sorununu çözen var mı arkadaşlar.
  • Bende 4gündür kullanıyorum telefonu bibkaç sorum var ama cvp veren yok anladığım ve bildiğim kadar yelefon hakkında bana soru sorabilirsiniz

• sozcan09 S kullanıcısına yanıt
    Hotmail i şimdi denedim. Giriş yaparken protokol kısmını exchange yapıp tekrar girmeyi deneyiniz.
    Benimde size bir sorum var, en son güncellemeyi yüklediniz mi?

• şimdi yüklüyorum peki whatsapp,email.mesaj,cevapsız çağrı gibi gelen bildirimler neden kendi ikonları üzerinde sayısal olarak belirmiyor sadece üstte bildirim çubuğunda var gelen bildirimler benmi ayarını bilmiyorum yada böyle birşey meizuda mı yok
  • Telefon dilini ingilizce yapıp güncellemeyi yükledikten sonra tema uygulaması kaldırıldı.
  • sozcan09 S kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ile ilgili düşüncelerinizi merakla bekliyorum. Dediğiniz durum bende de aynı. Bildirimler uygulamanın üzerimde gözükmüyor.

• Başka bir değişiklik var mı karşılaştığınız, tavsiye eder misiniz?

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.