Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olur dostum olur. Recovery surucusunun icine atacaksin dosyayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.5.4A güncellemesini yaptık ama arama ekranına girince belli bir süre sonra ekrandan atıyor yeni güncelleme gelene kadar yapmayın tavsiyem.
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    S.a arkadas oyle yaptim Flyme simgesi cikti bayagi bekledim acildi yine eski surum vrdi bir neden olmuyor sence birde internesinil uluslr arsi olan surumu yukleyebilirmiyiz l olni onda turkce var diyorlar

• alinaspetronas A kullanıcısına yanıt
    s.a arkads dil ingilizce bun l olan romu yukleye bilirmiyiz onda turkce dil varmidir

• aktan1981 A kullanıcısına yanıt
    Ben buradaki yazıyı okuyarak I romu yükledim. Telefon şimdi Türkçe. Android rom atma işlerinden anlamıyorsan hiç bulaşma, telefon kilitlenir kalır.
  • elimde bir adet bir aylık tertemiz tempered camlı kılıflı gri renk 16gb mevcut satıcam ilgilenen olursa mesaj atabilir.

• Ben Meizu M2 Note aldım Dubai'den eşime. Azerbaycan'da yaşıyorum 3 güne geldi, sorunsuz ve süper bir telefon. Almak isteyene kesinlikle tavsiyemdir. Bizdeki model U modeli. Yani çin bildiğin :)

Kendime ise Elephone P8000 aldım; yolda.

FlyMe çok güzel bir arayüz / UI.

Birde ben genelde güncellemeleri;http://reameizu.com/update-m2-note-452/ bu site üzerinden indiriyorum. Dili korkutmasın; size zaten sadece update.zip lazım. Siz kategorisine girin yeter ;)
  • meizu m2 note ile tam uyumlu siyah kaliteli kılıf vardır arkadaşlar şeffaf dandik slikonlardan değildir. Fiyat 15 lira kargo size ait.
  • Merhabalar,

Meizu m2 veya diğer adı ile meizu m2 mini 'yi almak istiyorum. Şuan Oneplus One kullanıyorum ve iş gereği 5.5" baya büyük geliyor. Telefona birşey olacak diye korkuyorum. 4.5" - 5.0" arası bir telefon almak istiyorum fazla da pahalı olmadan. Bu durumda note olmasada mini yi önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabio07

M2 Note n11 de satılmaya başlandı.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/meizu-m2-note-yaninda-kirilmaz-cam-ve-silikon-kilif-hediye-P73447810

899 TL

Büyük ihtimalle bu telefonu alacağım. 2 gün öne digital marketi arayıp sordum yarın ya da ertesi gün gelecek gümrükte dediler. N11 den alsam daha iyi olur sanırım. Şu an bir indirim çeki falan kullanabiliyor muyuz n11 de?

• quote:

Orijinalden alıntı: fabio07

M2 Note n11 de satılmaya başlandı.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/meizu-m2-note-yaninda-kirilmaz-cam-ve-silikon-kilif-hediye-P73447810

899 TL

bu nasıl iştir yav?

Ürün digital market in sitesinde yok gösteriyor ama n11 de ilanda stoktan digital market garantili m2 note satılıyor
    Nasıl iş bu anlamış değilim.

• isomania kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal ile digitalmarket ürün geldiği zaman öncelikle bayilerine dağıtıyor ondan sonra kendisi satışa çıkarıyor.
    incehesap.com da satmaya başlamış.
  • Evet zar zor telefon ile ulaştım digital markete bayilere dağıtmaya başlamışlar. kendi sitesinde pazartesiden itibaren satılacakmış.
  • zibartan kullanıcısına yanıt
    M2 mini modelinin Türkçe dil desteği yok. I romu yok aslında. Sadece Çin'de satmak için yapmışlar. Bu sorun değilse forumda alan arkadaş var. Yakında incelemesini yazacak.
  • zkurt86 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam takip edeceğim. Bildiğim kadarı ile Türkiye'nin 4G si ile de uyumlu. Dil benim için sorun değil, 4G olduktan sonra.
  • zibartan kullanıcısına yanıt
    TugraHan46 telefonu alıp başlığı açmış. Ben de ondan bahsediyordum. O daha açıklayıcı bilgi verecektir.http://forum.donanimhaber.com/m_110665171/tm.htm
  • Arkadaşlar incelemelerde hoparlör sesinin yetersiz olduğundan bahsedilmiş. Telefon çalınca duyamaz mıyım acaba? Zil sesinde durum nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Arkadaşlar incelemelerde hoparlör sesinin yetersiz olduğundan bahsedilmiş. Telefon çalınca duyamaz mıyım acaba? Zil sesinde durum nedir?

Gayet yeterli hocam. Htc desire 820 nin çift stereo hoparlöründen bir tik aşağıda.

• İlerleyen haftalarda teknoloji marketlerinde satılabilir. Ancak fiyatı daha yüksek olacaktır. N11 ve digitalmarket üzerinden alabilirsin.
    Garanti durumları aynı, sorunsuz. Ürünler kayıtlı uğraşmana gerek yok. Teknosa da m1 noteyi bulabilirsin. En azından fikir elde etmiş olursun.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.