Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok çıkmaz biri mb gösteriyor diğeri gb. Bende cepten indiriyorum aynı şekilde birazdan kurucam...
  • Guncellemede hic bie degisiklik goremedim. Degisikler yaziyor ama cince kopyalayip translate e de yapistiramiyorum ama genek olarak hic bir degisiklik goremedim hizi akisi olarak da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yükledim ben 3g gitti mtk engineer moddan fdd seçtim düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_67 -- 23 Şubat 2016; 14:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: projectreborn

Guncellemede hic bie degisiklik goremedim. Degisikler yaziyor ama cince kopyalayip translate e de yapistiramiyorum ama genek olarak hic bir degisiklik goremedim hizi akisi olarak da

yeni ufak tefek özellikler eklenmiş , performans güncellemesi değilmiş zaten.
  • 3 aydır M2 note kullanan biri olarak, Mediatek olayına sonraki cihazımda düşünmüyorum. Snapdragon 615'te ki güç tüketim ve verim şu MT6753'te yok. Şuan fiyat/performans Xiaomi Redmi 3 ve hatta Redmi Note 3 PRO. Elimdeki M2 Note u 6 ay daha maddi sorunlardan dolayı kullanacağım ama yeni telefon alacak arkadaşlar, Türkiye'de 900 lira plastik M2 note'a verilmez, 900 liraya bir tık üstü Lenovo Vibe P1 varken, daha altına 500-600 lira civarına Redmi 3 alınabilir, kaldı ki bana M2 Note'u cazip yapan fiyatıydı 11/11 indirimi ve puanlarla 375 liraya gearbest'ten almıştım: Özetle: Snapdragon cihazlar daha az ısınıyor, sistem kaynaklarını daha az tüketip, verimli çalışıyor.
  • skyflyer S kullanıcısına yanıt
    Bende aynı tarihte aynı yöntemle farklı bir siteden aldım fiyat olarak biraz daha uyguna geldi

Şu konuda katılıyorum bu telefon 900 tl etmez kesinlikle ve zaten bende bu fiyat seviyelerine çıkanlara zaten tavsiye etmiyorum

Ben değerlendirirken aldığım fiyatı baz alırsam mükemmel telefon ama kesinlikle 750 ve üstünü vermeye değmez yurt içinde bu fiyat bantında tonla telefon var

Güncelleme önemli bişey getirmiyor

• Flyme 5 play store marketten uygulama kurdum uygulamayı daha öncekinden daha hızlı kurdu sanki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicado -- 23 Şubat 2016; 15:40:31 >
  • Betada bildirimlerin geç gelme problemi hala devam ediyor mu. sırf o yüzden 4 e geri dönmüştüm
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    evet yeni cikan betada ayni sorunlar devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

evet yeni cikan betada ayni sorunlar devam ediyor

o zaman 4 e devam teşekkürler bilgi için
  • Evet ,sd karta atılan uygulamalarda böyle oluyor.O yüzden uygulamaları sd karta atmıyorum.
    Bende Whatsapp bildirimlerinde hiçbir sorun yok en güncel sürüm dahil (5.6.2.23)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61last

Evet ,sd karta atılan uygulamalarda böyle oluyor.O yüzden uygulamaları sd karta atmıyorum.
    Bende Whatsapp bildirimlerinde hiçbir sorun yok en güncel sürüm dahil (5.6.2.23)

Emin misiniz. Whatsapp mesajın gönderilen zaman ile size gelen zamana dikkat ettiniz mi

• Tuhaf birsey oldu butun uygulamar soldan gorunmeye basladi yani sag ustte duran üç nokta ust uste olan menu imleci solda duruyor play storda ayni watsapta ayni ayarlardanmi acaba

• Geliştirici ayarlarındaki RTL düzeni açmış olabilirsiniz.
  • Siz söyledikten sonra tekrar kontrol ettim.Başka telefondan attığım mesaj anında bildirim olarak geliyor.İlk betayı ve bugün gelen güncelleme ile kullanıyorum.Başka elimden gelen birşey olursa denerim.İsterseniz sizde en son sürüme güncelleyin tekrar kontrol edin.Ben betaya güncellerken kullanıcı verilerini sil işaretlediğimi hatırlıyorum.Belki yararı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lne

Geliştirici ayarlarındaki RTL düzeni açmış olabilirsiniz.

Tesekkur ederim ordanmis

• quote:

Orijinalden alıntı: skyflyer

3 aydır M2 note kullanan biri olarak, Mediatek olayına sonraki cihazımda düşünmüyorum. Snapdragon 615'te ki güç tüketim ve verim şu MT6753'te yok. Şuan fiyat/performans Xiaomi Redmi 3 ve hatta Redmi Note 3 PRO. Elimdeki M2 Note u 6 ay daha maddi sorunlardan dolayı kullanacağım ama yeni telefon alacak arkadaşlar, Türkiye'de 900 lira plastik M2 note'a verilmez, 900 liraya bir tık üstü Lenovo Vibe P1 varken, daha altına 500-600 lira civarına Redmi 3 alınabilir, kaldı ki bana M2 Note'u cazip yapan fiyatıydı 11/11 indirimi ve puanlarla 375 liraya gearbest'ten almıştım: Özetle: Snapdragon cihazlar daha az ısınıyor, sistem kaynaklarını daha az tüketip, verimli çalışıyor.

Bu telefonda ki 6753 1.3ghz'de calisiyor dediginin aksine verim icin yapilmis minimumda 300mhz hizina dusuyor, telefonun sarji cok iyi gidiyor 616 guclu bir islemcide degil zaten, bende mtk almayacagim bir daha diyordum ama 64 bit islemcileri iyi is cikartiyor 6752'de guzel 616 olunca telefonda fiyatda sisiyor hemen nedense

• Sd650 və 652 lər gayet iyimis

• quote:

Orijinalden alıntı: 61last

Siz söyledikten sonra tekrar kontrol ettim.Başka telefondan attığım mesaj anında bildirim olarak geliyor.İlk betayı ve bugün gelen güncelleme ile kullanıyorum.Başka elimden gelen birşey olursa denerim.İsterseniz sizde en son sürüme güncelleyin tekrar kontrol edin.Ben betaya güncellerken kullanıcı verilerini sil işaretlediğimi hatırlıyorum.Belki yararı olur.

teşekkürler şuan sıkıntı yaşayan bir kaç kişi daha var ondan çekiniyorum açıkcası kurmaya.
  • Siparişini verdik bakalım.. İlk sayfadaki video beni üzdü biraz. Resmen kare kare oynatıyor.. Sağlık olsun 438 liraya aldım.. Değer umarım..
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.