Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tema için apk kuranlar hata alıyorsunuz tema yuklerken bunun için saati ve dili çine ayarlayın istediğiniz temayı indirin tamam deyin arka poley deyin bekleyecek sonra tema programından cıkacak arka plan değişecek ama ikonlar aynı kalacak şimdi gidip dili tekrar türkçe yapın ve çıkın işte ikonlarda değişti
  • Flyme 5 beta başlaması umut verici

Şuan flyme 4 android 5 üzerine kurulu ama android 5 namına hiçbirşey yok

Material tasarım kilit bildirim ekranı arka plandaki uygulamaları temizleme gibi yenilikler gelmemiş

eğerki başka firmaların yaptığı gibi yapmaz mx5 gibi cihazlardaki flyme 5 i verirse dediğim özellikler gelmiş olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Flyme 5 beta başlaması umut verici

Şuan flyme 4 android 5 üzerine kurulu ama android 5 namına hiçbirşey yok

Material tasarım kilit bildirim ekranı arka plandaki uygulamaları temizleme gibi yenilikler gelmemiş

eğerki başka firmaların yaptığı gibi yapmaz mx5 gibi cihazlardaki flyme 5 i verirse dediğim özellikler gelmiş olacak

arka planda ki uygulamaları temizleme ne demek hocam.
  • geri tuşunun ordan yukarı kaydırınca eski açtığımız uygulamaları kapatıyoruz

android 5 ile sanırım bu kapatma işlemi kart destesi şeklinde oldu

flyme 5 yazınca youtube mx5 üzerinde görürsünüz
  • Dünden beri cihaz elimde en sevdiğim yönü google gereksiz uygulamasının olmaması.. Birde uygulamaları alfabetik sıraya göre dizde çok iyi olacak, tarayıcısı inanılmaz hızlı geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

geri tuşunun ordan yukarı kaydırınca eski açtığımız uygulamaları kapatıyoruz

android 5 ile sanırım bu kapatma işlemi kart destesi şeklinde oldu

flyme 5 yazınca youtube mx5 üzerinde görürsünüz

gördüm ama o şekil olmasındansa iphone stili olması daha iyi olacaktır. yan yana açılan şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenyar

Dünden beri cihaz elimde en sevdiğim yönü google gereksiz uygulamasının olmaması.. Birde uygulamaları alfabetik sıraya göre dizde çok iyi olacak, tarayıcısı inanılmaz hızlı geldi bana

tarayıcısı hızlı güzel ama canavar gibi veri harcıyor.
  • Sorun değil 20gb internet paketim var :)

• serserim09 S kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam saati çine alinca duzeldi

• Antutu testinde 32057 puan.nasıl sizce ?

• kilit ekranında orta tuşa 2 defa basılırsa müzik çalar açılıyor

tekrar 1 kere basılırsa kapanıyor, pratik bir özellik olmuş

meizu metal modelinede kullanmaya başladım, iki cihazıda yan yana getirince fark çok ekran , kasa , işlemci

• Arkadaşlar Gittigidiyordan gri rengini cuma günü sipariş vermiştim (satıcı : gold-bilgisayar). Bugün gri rengini tedarik edemeyeceklerini beyaz rengini hemen gönderebileceklerini söylediler. 699 TL ye aldım ama 580 TL ' ye mal ettim. Sırf renk için kavga etmeye değer mi? N11'de de gri rengi kalmamış (699 TL ye satan incehesap'ta). Sizce ne yapmalıyım? İptal durumunda kullandığım hediye çekinin geri yüklenip yüklenmeyeceğini canlı yardımda bağlandığım müşteri hizmetleri de bilmiyor. Beyaz rengi plastik görünümü veriyordu o yüzden özellikle gri rengini aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aranızda ürünü golddan alan var mı, ben ürünü gittigidiyor üzerinden golddan aldım ayın 1inde sipariş verdim ama hala kargoya verilmedi. sizinki kaç günde verildi kargoya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkansimsek

arkadaşlar aranızda ürünü golddan alan var mı, ben ürünü gittigidiyor üzerinden golddan aldım ayın 1inde sipariş verdim ama hala kargoya verilmedi. sizinki kaç günde verildi kargoya

Aynı anda yazmışız :) Aynı mağduriyeti yaşıyorum. Beyaz rengi önerdiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertkansimsek M kullanıcısına yanıt
    Aynı gün kargolandı ertesi günde teslim aldım.
  • alperenugur kullanıcısına yanıt
    Hocam metali nereden aldınız ?

Birde kısaca karşılaştırma yaparsanız bariz eksik veya artı yönlerini söyler misiniz ?
  • webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    Zevkler ve renkler tartışılmaz ancak sizinde dediğiniz gibi beyaz fazla plastik havası barındırıyor ama kılıfla kullanırım zamanla alışırım diyorsanız tercih edin.

Sizin yerinize kendimi koyarak cevaplarsam da şahsen ben beyazı almazdım
  • webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    Bence bu kafaya takacak kavga edecek bi konu değil gri yoksa beyaz alırım nolcak yani,griyi başka malzemeden beyazı başkadan yapmadılar ya..takılmayın böyle şeylere..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sizle aynı zamanda n11den aldım. Gsmal kullanısından 635 tel. Kargo gayet hızlıydı. Telefon sorunsuz. Renk gri. Almak isteyen olursa öneririm

• *siteci* kullanıcısına yanıt
    Bence değil hocam,kullanımı zor çünkü babanız için.Benim size önerim Lg Magna olur,kullanımı kolay ve gayet iyi cihaz.N11den çek ile bir tanıdığa 500 liraya almıştık

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.