Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam takas eden bir arkadaş daha vardı o sizin yaptığınız tam tersiydi iki telefon hakkında da en doğru bilgiyi size o verir mesaja onuda ekliyorum
  • İlginiz için teşekküre ediyorum. Arada bir değiklik istiyorum telefonda o yüzden launcher veya tema istiyorum.

Dün kurmuştum ancak indirdiğim temalar uygulanmıyordu. Bir de telefonunun dilini değiştirip deneyeyim. Tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenyar

Arkadaslar bugun htc desire 816 cihazimi takas edip bu telefondan alacam saat 8 de simdi sizden ricam bu takasa deger mi? Kronik sorunu var mi? Aldigim gibi ne yapmam lazm ilk basta

Öncelikle htc 816 meizudan çok daha hızlı yani %30 luk bir hız söz konusu diğer yönden meizunun kamerası htc den bir tık önde daha sonra htc çok kaba bir telefon, tutuşu kötü meizu ise bu konuda daha iyi çünkü htc nin yukarı ve aşağı kısımlarında fazlalık söz konusu başka bir detay ise flyme arayüz daha hoşuma gitti. Oyun konusunda htc yi fazla test etme şansım olmadı fakat performans olarak her iki telefon da hemen hemen aynı. Son diyeceğim eğer hız senin için çok önemli değilse ( bak meizu yavaş demiyorum sadece htc den yavaş) Değiştirebilirsin fakat bana göre gereksiz bir değişim olur tabi ne istediğine bağlı eğer değişiklik olsun diyorsan olabilir. Bu arada üste para alacak mısın?

• Bugun itibariyle ben de artık m2 kullanıcısıyım. Klavyeye alışmam biraz zaman alçak galiba. Telefonu n11 üzerinden gsmal adlı kullanıcıdan 635tl ye aldım. Yaklaşık 1 gündür kullanıyorum. İlk izlenimlerim hoş. Şu bahsedilen kenarda dokunmatik problemi bende de var. Ama çok sorun değil. Çünkü kullanımına engel değil. Sandığı s4 mini, mini2, iPhone 3g-4,lumnia625, kullanan birisi olarak ürün gayet iyi. Kullanıcı telefonu performans değil. Ben sevdim. Çünkü ele alınca güzel bir duruşu var. Dolu dolu. Donanım olarak da güven veriyor. Güzel ya işte. Biraz daha kullanıp görmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada güncelleme yapcam ama olumsuz yorumlar yüzünden düşünüyorum. Güncellemenin dezavantajı nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

Önerebileceğiniz launcher var mı arkadaşlar? Son güncelleme sonrası malum temalar gitti, orijinale kaldık. Nova Launcher'ı çok beğeniyorum kısa süre onu kullandım ancak şarjını çok bitirdiğini fark ettim.

Nova bende şarj yemiyordu ama telefonu kastırıyor hocam. Geçen başka bir launcher ise internet sömürüyordu bence stabilite için alışmaya çalışın

• Temaları indirdiğim hâlde aktif edemiyorum lisans hatasi veriyor telefonun dilini de İngilizce yapmama rağmen. Bir turlu beceremedim yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman dilimini Çin'e ayarlayın.
  • Tema apk ve açıklamalar icin teşekkürler arkadaşlar

• serserim09 S kullanıcısına yanıt
    Dediginiz uygulamayi indirdim fakat giris yapamadiniz diyo. Giris yapamayincada indirdigimiz temalari uygulayamiyoruz yardimvi olursaniz sevinirim

• Bende htc Desire 816 takas ederek aranıza katıldı ama bir şeyi çözemedim.. Klavye ayarlarında bir türlü klavye de türkçe bulamadım

• sistem klavyesinde türkçe yok. swiftkey ve ya touchpal yükle türkçe kullanacaksan.
  • yakartoker20 kullanıcısına yanıt
    Flyme hesabı attınız mı hocam ona giriş yapmanız gerekiyor önce giriş yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız zaman dilimini Çine çevirip deneyin birde başka birşeyden dolayı yapmaması lazım

• Kişiselleştirme uygulamasını paylaşan Ine kardeşimizden Allah razı olsun. Büyük bir eksikliği gidermiş oldu. Epeydir beklemedeydim. Teşekkürler Ine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1968 -- 5 Ocak 2016; 0:12:08 >
  • Bu arada flyme 5 ile ilgili herhangi bir gelişme var mı arkadaşlar? Malum güncelleme beklentisi içerisindeyiz de.
  • freeman1968 F kullanıcısına yanıt
    Çin'de bir grup kullanıcı test ediyor şu an Flyme 5'i. Genel test sürümünün ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi yok.

http://bbs.flyme.cn/forum-100043-1.html Buradan takip edebilirsiniz, Panda Knight olan üyeler, şu an test edenler.
  • lne L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Ine. Forumu biraz inceledim. Gps uygulamasında sorun var, navigasyon çalışmıyor gibisinden yazmış biri. Adı üstünde beta olduğu için deneye deneye eksik gedikleri bulacaklar. Biz de takip edelim bakalım ne çıkacak sonunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zato1

Telefon geldi. Google playden whatsupp yükleyecektim. Arama ekranıda w yazar yazmas google play uygulamasını kapatıyor. Aynı şekilde ego cepte uygulamasını yükemek isteyincede oldu. Ego yazdığım anda playden çıkıyor. Telefonda daha herhangi bir yükseltme yapmadım. Var mı bu tür bir sorunla karşılaşan?
    1111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 16 Ocak 2016; 16:38:56 >
  • Arkadaşlar bu telefonu babam için alacağım ama size danışayım dedim. Malum Meizu çok kaliteli bir marka değil, bu telefon teknolojiden anlamayan birisi için uygun mudur sizce? Ekranı büyük olduğu için bunu seçtim

Ayrıca aldığımız cihazda bir sorun çıksa garanti yazılımı güncelleyip geri yollayan türden çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *siteci* -- 5 Ocak 2016; 4:08:48 >
  • Dostum şu telefonu al kaliteyi gorursun daha ktuyu aldınmı eline işte bu diyorsun, telefonu fiyatına gore hesaplarsn çok kaliteli,malzeme kalitesi gyet iyi al pişman olmazsın
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.