Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Telefon resimleri Sony C4 ile çektim. Kedi fotosunu denemek için Meizu ile çektim. ( bilgisayara indirip bakın )

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 ★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 ★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017

Telefonu bugün teslim aldım. Gri renk mağazalarda hiç görmedim ama gri aldım. Tahmin ettiğim gibi diğer renklere göre daha çok yakışmış. Kullanımı gayet basit. Kamerası da bu seviyedeki ve fiyattaki bir telefon için gayet yeterli. Yeni alan arkadaşlara ufak hatırlatma; güncelleme işlemi ingilizce iken aktif oldu. Dil Türkçe iken çalışmadı bilgilerinize...

Piranha Grande'ye elveda dedim :) Telefon hala sorunsuz, anneme hediye edeceğim.

hayırlı olsun hocam sonunda gelmiş cihazınız güle güle kullanın c4 ile kıyasladığınızda yorumunuz nasıl

Sony c4 daha komplike bir cihaz. Meizu daha sade ve kullanışlı diyebiliriz. Kamera olarak Sony c4 ün çekimleri çok iyi, eşime almıştım fotoğraf çekmeyi seviyor gayet memnun. Meizu yu ben kullanacağım şimdilik bir sıkıntı yok. Tema desteği güncelleme ile gitti, onu tekrar getirseler iyi olabilir. Özellikle ikon görüntüleri ve klasöre tıklayınca arka plan ile karışması biraz sıkıntı. Onun dışında genel kullanımı internet, telefon görüşmesi , kamerası gayet iyi. Bu arada iki telefon arasındaki en bariz fark 400 TL :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 2 Ocak 2016; 18:20:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ays Ays Beybi

Bende telefonu bugun teslim aldim .Dusundugumden hizli geldi ve begedim.
    Fakat soyle bir sorun var.Google playe giriyorum arama butonuna basip tam uygulama adini yazacakken program kendini kapatiyor anasayfaya donuyor.Boyle bir sorun yasayan oldu mu?

Henuz hatti takmadim ilk izlenimim gayet guzel bir tel.Tek tus olayina alisamam diyordum ancak cok begendim

Tüm güncellemeleri yapın hocam özellikle google play güncellemesi çıkıcak onu yaptıktan sonra düzelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun pil yüzdesi 30 lara geldiğinde birden 10 lara düşüp kapandı neden olur acaba ???

• Yeni rekor geldi arkadaşlar daha yüzde 10 var.

%90 wifi %10 3g açık ekran parlaklığı otomatik.

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017

• yakartoker20 kullanıcısına yanıt
    Bence emniyet uygulamasındaki izinler bölümünden arka planda çalışmasını istediğiniz uygulamaları seçin diğerlerini kapatın. Diğer türlü sanki arka planda pil tüketiyorum hem ram de rahatlıyor. Tahminimce ondandır, pili çabuk tükenen tüm arkadaşların bence yapması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakartoker20

Arkadaşlar telefonun pil yüzdesi 30 lara geldiğinde birden 10 lara düşüp kapandı neden olur acaba ???

Telefonu yeni mi aldınız. Telefon 3. Tam şarjdan sonra kalibre oluyor. Eğer doğru ise cihazınızın bataryası problemli değişmesi lazım. Burda bi çok arkadaş % 1 oluncaya kadar kullanıyoruz telefonu. Size önerim cihazınızı sıfırlayın. Sitesinden yeni güncellemeyi indirin kurulumu öyle yapın % 100 olana kadar şarj edip deneyin. Sorun devam ederse servise gösterin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bicado

Bence emniyet uygulamasındaki izinler bölümünden arka planda çalışmasını istediğiniz uygulamaları seçin diğerlerini kapatın. Diğer türlü sanki arka planda pil tüketiyorum hem ram de rahatlıyor. Tahminimce ondandır, pili çabuk tükenen tüm arkadaşların bence yapması lazım.

Bence durum farklı ne kadar ram kullansada % 30 dan 10 düşüp kapanması ya sistemsel bir hata ya da donanımsal hocam

• 3. şarjda 2 günü buldu telefon tamamen boşaltıp kapalı şarj ediyorum,hatta şu anda %30 daha şarj var wifi hep açık arada 3g açık dengeli mode mode kullanıyorum,parlaklık yarıda otomatik parlaklık işaretli şekilde,şarj baya iyi gidecek gibi duruyor,hep çin telefonları kullanıyorum flyme aslında çok güzel ama biraz yavan güncelleştirme verseler bari telefona
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

3. şarjda 2 günü buldu telefon tamamen boşaltıp kapalı şarj ediyorum,hatta şu anda %30 daha şarj var wifi hep açık arada 3g açık dengeli mode mode kullanıyorum,parlaklık yarıda otomatik parlaklık işaretli şekilde,şarj baya iyi gidecek gibi duruyor,hep çin telefonları kullanıyorum flyme aslında çok güzel ama biraz yavan güncelleştirme verseler bari telefona

Bu piller için tamamen bitmesi iyi bir şey değil. Mümkün mertebe % 20 altına düşmemesi lazım aslında. Tamamen bitirmek 6 aydan 6 aya öneriliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bicado

Bence durum farklı ne kadar ram kullansada % 30 dan 10 düşüp kapanması ya sistemsel bir hata ya da donanımsal hocam

Aynı şey bende de oldu ilk başta sabah kalktığımda şarj %30 azalmıştı. Sonrasında izinleri ayarladım sanki toparladı cihaz. Belki kullandıkça kendine gelmiştir doğrudur ama bence izinler şarjı etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicado -- 2 Ocak 2016; 20:10:56 >

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    toplamda ne kadar ekran suresi aliyorsunuz, sureleriniz diger arkadaslar gibi 6,7 ise batarya normaldir sorun kalibrasyonla alakali olabilir

Yok surelerde kisa ise batarya sorunlu

Soylendigi gibi lityum pillerde 15..20 altina dusmek pil omrunu ciddi derecede kisaltir

• quote:

quote:

3. şarjda 2 günü buldu telefon tamamen boşaltıp kapalı şarj ediyorum,hatta şu anda %30 daha şarj var wifi hep açık arada 3g açık dengeli mode mode kullanıyorum,parlaklık yarıda otomatik parlaklık işaretli şekilde,şarj baya iyi gidecek gibi duruyor,hep çin telefonları kullanıyorum flyme aslında çok güzel ama biraz yavan güncelleştirme verseler bari telefona

Bu piller için tamamen bitmesi iyi bir şey değil. Mümkün mertebe % 20 altına düşmemesi lazım aslında. Tamamen bitirmek 6 aydan 6 aya öneriliyor

ben her zaman yeni aldığım bir üründe ilk 3-4 şarjı doldur boşalt şeklinde yaparım,ve cihaz kapalıyken şar yaparı,bataraya sağlığı konusunda diyorsanız o zaman açık şarj etmekde pek mantıklı değil

• quote:

quote:

quote:

ben her zaman yeni aldığım bir üründe ilk 3-4 şarjı doldur boşalt şeklinde yaparım,ve cihaz kapalıyken şar yaparı,bataraya sağlığı konusunda diyorsanız o zaman açık şarj etmekde pek mantıklı değil

Daha hızlı şarj etmek için uçak moduna almanız yeterli. Açık şarj etmek normal olanı zaten. Sonuçta ulaşılabilir olmak lazım ne zaman ne olacağı belli olmaz.

• serserim09 S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dediğiniz gibi öncelkle ürünü kusurlu mal olduğu için iade etmeyi deniyicem. Peki eğer iade etme durumu olmayan bir ürün olsaydı bu tip sorunu root yaparak halledebilrmiydim.
    root dediniz şey sanırım işletim sistemi yüklemek oluyor. bunu yapmak için telefonu Ses arttırma ve power düğmesiyle download menüsüne açmamız yeterlimidir? çünkü bu bozuk telefonla sadece bunları yapabiliyorum. ve uptade tuşuna bassamda işe yaramıyor... teleofanda bu tuşları basınca sizin belirttiğiniz ekran çıkması yeterlimidir eğer yazılım atarsak düzeliyormu. yoksa donanimsal bir arızamı var...
  • Sonunda türkçe romu yüklemeyi başardım. Yardımcı olan arkadaşlardan Allah razı olsun. Bu arada ben google kişilerin rehbere aktaramiyorum. Sizdede durum aynımı

• quote:

bu fotoğrafta benden olsun

Güzel çekmiş ve güzel bir yer neresi burası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

quote:

bu fotoğrafta benden olsun

Güzel çekmiş ve güzel bir yer neresi burası.

İstanbul eyüp tarafları hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: performans1

merhaba arkadaşlar telefona i li rom yuklemeye çalısırken brick oldu acılıs ekranında takılı kalıyor hangi surumu indirerek ve nasıl yapabilirim bilen birisi acıklayabilirmi. bu arada ne yaptıysam i li rom yukleyemiyorum a yukluydı en son

Öncelikle cihazı nereden aldın eğer yurt dışı yani çin ise sürümüz a dır ki zaten i rom yüklemeye çalışmışsınız a sürümü indirin telefonu recovery modda çalıştırın (power ve yukarı tuşuna aynı anda basın meizu yazısı geldiğinde çekin) pc ye bağlayın karşınızda sürücü çıkacak a romunu içine atıp update yapın.
  • Bugün satın aldığım meizu m2 sürekli kendini kapatıp açıyor. ilk açılış ekranınnda türkçe seçip sonrada wireless seçeneğini pas geçtim. ilk başta açıldı uzun süre açık kaldı. ikinci açılışta sürekli resetliyor. root yaparsam sorun halolurmu. nasıl yapılıyor.?. yardımcı olurmusunuz.
  • Alınan ürünün ilk 30 gün içerisinde arızalanması durumunda birebir değişim yada ücret iadesi seçme hakkınız var bence iade etmek en güzeli

İkincisi bilgisayara 4.5.3İ romu indirip, telefonu recovery moda alın, clean data işaretli olsun
    Telefonu bilgisayara takın
    Recovery isimli disk olarak görecektir telefonu
    İndirdiğiniz update. zip isimli rom dosyasını
    Recovery isimli telefona atın
    Telefondan install deyin
    Biraz uzun sürebilir 10 dk kadar
    Açılırsa devam
    Bu telefona orjinal sıfır rom yükleme

ROot için telefonun açılıp Flyme üyeliği almanız lazım, diğer root işlerine şimdilik girmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperenugur -- 3 Ocak 2016; 2:13:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.