Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşlemci hızını nasıl artırdınız kilit kapalıyken..?
  • performans1 P kullanıcısına yanıt
    Telefon garantisizmi, size üzerinde hangi sürümle geldi,

Eğer İ rom yüklenerek gönderilmişse (sistem img.) yoluyla mı yüklenmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle telefonu orjinal haline çevirmeli A sürüm yuklemelisin

ALINTIDIR

ROM YÜKLEMEDE SORUN YAŞAYANLAR İÇİN SIFIRDAN ROM NASIL YÜKLENİR( STOCK ROM )

http://www.flyme.cn/firmware.html bu adresten cihazınıza uygun romu indirebilirsiniz. Bu adresteki romların sonunda A, U, Q gibi ifadeler yer alır. Bunlar çin için üretilen telefonlara uyumlu romlardır. Türkçe dil desteği olmayabilir.
    http://www.flyme.cn/en/firmware.html

Yukarıdaki adreslerden cihazınıza uygun Romu indirin

-Cihazı kapatın
    -Ses açma ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun bir süre bekledikten sonra bırakın
    -Telefonda recovery ekranı gelecektir. Ekranda clear datayı seçin
    -Telefonu bilgisayara bağlayın. Bilgisayarda RECOVERY adında bir disk görünecek, sanki usb bellek takmış gibi düşünün. İçine indirdiğiniz rom dosyasını atın. Dosyanın ismi mutlaka Update.zip olsun
    -Starta basın ve bekleyin. işlem tamam.

Telefon açıldıktan sonra flyme hesabı üzerinden root işlerini tamamla, alttaki linkte verilen işlemleri yap

http://akilli.be/forum/index.php?threads/meizu-telefonlari-100-etkili-sekilde-i-sueruemuene-cevirme.1182/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperenugur -- 2 Ocak 2016; 13:30:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: mirlivarut

Hocam teknik konuda bilgimde bi sikinti yokta. Hersey kagit uzerinde durdugu gibi olmuyor benim sorma nedenim reel kullanici deneyimi. Kendim lg g3 kullaniyorum kapanip acilma problemimi dersin catlama problemi mi dersin isinma problemimi dersin hepsinden biktim. Kagit ustune baksan ben alirken en iyi telefonlardan biriydi.bu meizu yu bayan kullanacak zaten oyun oynamiyor duzgun calissin kamerasi ceksin yetiyor

4 ten sonra bu cihaz eşinizi hayli hayli memnun edecektir. ısınma kapanma yok çok şükür bu telefonda çok aşırı kullandığınızda kamera kısmı ısınıyor normal alt kısmında ısınmayı farketmiyorsunuz bile. oyun olarak öyle ufak tefek oyunları oynatıyor. marka takıntısı yoksa çok memnun kalacaktır hocam.

Dediğin lafa bak şimdi ufak tefek oyunları oynatıyor. Sanki diğer oyunları oynatmıyor. Bilmeyen adamıda yanlış yönlendiriyorsunuz yapmayın bunu. Hepimiz telefon alırken bu yorumları okuyarak alıyoruz. Bu telefon her oyunu oynatır. Baktın ufak tefek kasmalar oluyor alırsın performans moduna cayır cayır oynarsın. Başka bir arkadaşta kamerası berbat diyor hay kamerası kadar başına taş düşsün. O arkadaşa sesleniyorum daha iyi kamera amiral modellerde var 3 bin lira istermisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 2 Ocak 2016; 13:41:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sioner

quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: mirlivarut

Hocam teknik konuda bilgimde bi sikinti yokta. Hersey kagit uzerinde durdugu gibi olmuyor benim sorma nedenim reel kullanici deneyimi. Kendim lg g3 kullaniyorum kapanip acilma problemimi dersin catlama problemi mi dersin isinma problemimi dersin hepsinden biktim. Kagit ustune baksan ben alirken en iyi telefonlardan biriydi.bu meizu yu bayan kullanacak zaten oyun oynamiyor duzgun calissin kamerasi ceksin yetiyor

4 ten sonra bu cihaz eşinizi hayli hayli memnun edecektir. ısınma kapanma yok çok şükür bu telefonda çok aşırı kullandığınızda kamera kısmı ısınıyor normal alt kısmında ısınmayı farketmiyorsunuz bile. oyun olarak öyle ufak tefek oyunları oynatıyor. marka takıntısı yoksa çok memnun kalacaktır hocam.

Dediğin lafa bak şimdi ufak tefek oyunları oynatıyor. Sanki diğer oyunları oynatmıyor. Bilmeyen adamıda yanlış yönlendiriyorsunuz yapmayın bunu. Hepimiz telefon alırken bu yorumları okuyarak alıyoruz. Bu telefon her oyunu oynatır. Baktın ufak tefek kasmalar oluyor alırsın performans moduna cayır cayır oynarsın. Başka bir arkadaşta kamerası berbat diyor hay kamerası kadar başına taş düşsün. O arkadaşa sesleniyorum daha iyi kamera amiral modellerde var 3 bin lira istermisin?

Yorumları okuyan adam gider alır asphalt 8 kurar donmaktan oynayamaz oturur kalır. Performans moduda kurtarmaz adamı.

• Arkadaşlar meizu m2 telefon yeni aldım. az önce taktım çalıştırdım sorunsuz çalıştı.
    Sonra sim kart yerini takıp çıkardım. sonra yeniden başlattım flyme beyaz ekranı gelip kendi kendine sürekli kapanıp açılıyor. defalarca denedim. olmadı. power tuşuyle + tuşunu deneyip clear data yaptım gene olmadı.reset yapıyorum gene düzelmiyor.. pilide yokki takıp çıkarıyım.....anlamadım gitsin makina androide ekranına gelmeden devamlı kendini kapatıp açıyor. sadece beyaz ekranda fly me logosu çıkıyor bir süre sonra yeniden başlatıyor kendisini.... Daha jiletini bile açılmamış sıfır telefon ne oldu anlamadım. Kafayı yicem bilen birisi yardımcı olsun lütfen..
  • Arkadaşlar kayıt edici olarak Mobizen kullandım.kayıt sırasında takılmalar olmuş en kısa zamanda başka bir kayıt cıhazı ile deneyip buraya yüklicem. Oyunu performans modunda çalışıtırdım.
    Kayıt özelllıkleri
    5m/s
    30 fps
    720p Çözunürlük
    https://www.youtube.com/watch?v=mbh65TPUFu0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cangimus3 -- 2 Ocak 2016; 15:42:18 >
  • Geçmiş olsun hocam daha önce başına gelen birini duymadım forumda neredeyse tüm sayfaları okudum 0212 210 16 90 numaralı telefon dan digitalmarkete ulaşmaya çalışın.
    rom işinden anlıyosanızda bilgisayardan son romu portlayıpda deneyebilirsiniz konu içrisinde anlatımı vardı ama nerede şimdi tam olarak bilmiyorum.
  • ürünü henüz daha yeni aldım. bugün denedim. bu başıma geldi. bendeki şansa bak bula bula benimi buldu bu arızalı ürün.amballaında sıfır üründü jeletini bile daha açmadım.... root yapınca düzelirmi peki. donanimsal bir arızası var gibi geliyor bana.... neden bozulduki elimi bile sürmedim doğru düzgün......yada ben bunu aldığım yere incehesap yollayıp yenisiyle değiştiriyim oluyorsa eğer. Hayatta en nefret ettğim şey de buydu başıma geldi. Bİlsem gider lg felan alırdım ya ne dandik telefonmuş bu. Daha yeni aldım ilk denemede bole yaparsa kimbilir ne kadar başımı ağrıtır...
  • cangimus3 kullanıcısına yanıt
    çokta rahat oynaya mıyosunuz gibi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şanssızlığınızı anlıyorum gerçekten kötü olmuş sizin için ancak elektronik ürünlerin hiçbirinde sağlam çıkacak garantisi yoktur firma ne olursa olsun bu ürün sony lg falan olsa ve bu şekilde gelse (forum sitelerine bakarsanız olduğunu da göreceksiniz) ne dandik telefon diyebilecekmiydiniz arayın incehesabı konuşun forumda daha kullanmadığınız cihaz için dandik vs vs diyeceğinize önce onlarla irtibata geçmeniz gerekiyor zaten.
  • telefonu yeni aldim bugn elime gecti.genel olarak guzel fakat tema yonunden biraz sikintili gibi.

• peki hiç karşılaşan varmı böle bir sorunla. hani belki room felan oluyorsa yapıyım ama sanırım o zamanda garanti dışı felan kalabilir. Hani daha ikinci açışta bu şekilde yapması beni huylandırdı açıkçası. hiçmi test etmediler kontrolden geçmedi. sonuçta çin malı oluşu sebebiyle içime sinmedi iade etmeyi düşünüyorum. sinir oldum ya hevaslede açmıştım kutusunu incelerim diye düşünmüştüm. sinirden atıp kırasım geldi biran..:((
  • hocam cihazlar kapalı kutu test edilmez siz açarsınız sıkıntı varsa ayıplı mal diye geçer (sizinde ilk açılışta sıkıntı yokmuş anladığım kadarıyla test edilseydi de sıkıntıyı bilemezlerdi) bu tür ürünlerde ya para iadesi yada ürünü bire bir değiştirirler incehesaba ulaşın durumunuzu anlatın yardımcı olacaklardır.
    orjinal romunu yükleyeceksiniz garanti dışı bırakmaz cihazı sayfaları gezin anlatımı vardı bilgisayardan nasıl yapılacağının ancak benim tavsiyem önce incehesapla görüşmeniz. Bu arada piyasadaki ürünlerin neredeyse %85-90 ı çinde üretiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayteorix

çokta rahat oynaya mıyosunuz gibi?

Cihaz ne yazık ki rahat oynatamıyo hocam o oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

Telefon garantisizmi, size üzerinde hangi sürümle geldi,

Eğer İ rom yüklenerek gönderilmişse (sistem img.) yoluyla mı yüklenmiş

ilk geldiginde u rom vardi sonra a yukledim ve i roma gecmeye calistim ama olmuyor bir turlu su anda a surumu yuklu

• 111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 16 Ocak 2016; 16:37:54 >
  • Tüm güncelleme leri yapin sorun ortadan kalkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: sertancay

dostum telefonun hayırlı olsun ama şunu belirtmek isterim arkasını çektiğin fotoğrafta imei numaralarını yayınlamışsın istersen onu sil kopylamasınlar...

Birde lenovo a7000 ile kıyaslama yaparsam o telefonuda kullanan biri olarak bence m2 note daha iyi bir telefon a7000 de camı koruyucu ile kullanmak zorundasın çizilmelere karşı dayanıklı değil ama bu telefonda gorilla glass 3 var hatta arka kamerasında bile cam olarak kullanmışlar ben telefondaki gereksiz programların (bana göre) hepsini temizledim ve telefonu günç modunda kullanıyorum şu an telefonu 1 günden fazla kullandığım halde %65 batarya var (arada sırada oyun oynarım fazlada sosyal ağlara takılmam ) ama çok aşırı elimden düşürmediğimde oyun sürekli oynadığımda filan 1 günü çok rahat görüyor bazı inceleme videolarında bir günü görmediğini söyleyenlerde var bence abartmışlar.

kamera eğer manuel modda kullanırsan inanılmaz işlere imza atıyor.

slow motion özelliği var

ses bence a7000 e göre çok daha iyi

ele oturuşu kullanımı a7000 e göre daha güzel.

arka kapak a7000 de çıkarıldığı için ses yapıyordu ama bunda o şekilde bir sorun yok

klavye olarak markettiki cm klavyeyi tavsiye ederim

aklıma gelen şimdilik bunlar kafanıza takılan soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

ben a7000 almıştım sonra m2 note dikkatimi çekti ve bir ay sonra değiştirdim. iyikide değiştirmişim diyorum

tüm arkadaşlara sevgiler selamlar...

bilgiler için teşekkür ederim... uyarı için sağol.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.