Şimdi Ara

★★★MEIZU M2 NOTE [ANA KONU] ★★★ FLYME 6 FINAL ÇIKTI 06.07.2017 (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.657
Cevap
48
Favori
168.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    xiaomi fiyatları çok arttı.1068 tl yi görmüştüm mi5 te ama şuan 500 tl net arttı n11 hepsiburada sitelerinde..o yüzden beklemeye devam..
  • İkinci eline ne kadar verilir bu cihazın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

İkinci eline ne kadar verilir bu cihazın ?

temizse 300-400 eder
  • Flyme 6'da açık ekran süresi olarak 3.5 saati geçemedim bi türlü. Flyme 5'te çok rahat 4 saati görebiliyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

İkinci eline ne kadar verilir bu cihazın ?

temizse 300-400 eder

Hocam kozmetik haricinde dikkat etmemiz gereken birsey var mi? N biliyim icinde diainda felan ? Test ekrani mevcut mu? Nasil test edecegiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By_EKReM kullanıcısına yanıt
    hocam alacağınız kişinin flyme hesabınıda isteyin ilerde lazım olması muhtemel bir çok şey için lazım oluyor flyme kullanıcı adı ve şifre onun dışında diğer telefonlarda dikkat ettiğiniz şeylere dikkat etmeniz yeterli
  • Bugün 6.7.3.28 beta çıkmış...

www.flyme.cn/firmwarelist-10.html#3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zato1 -- 28 Mart 2017; 12:22:21 >

• Beta sürümünü yüklediğimden beri whatsapp bildirimi alamıyorum. Daha doğrusu bildirim geliyo ama önemli olmayan bildirimlere düşüyo. Bildirim yönetiminde ayarlar SS deki gibi açık ama ne yaptıysam düzeltemedim. Ne bildirim ışığı yanıyo, ne titreşim, ne de sesli uyarı alabiliyorum.Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 3 Nisan 2017; 21:46:42 >

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Ayarları resimlerdeki gibi yapın birde geçmiş uygulamalar yöneticisinden WhatsAppı kilitleyin düzgün gelmesi lazım

• serserim09 S kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için teşekkür ederim. Ayarları kontrol ettim zaten bu şekildeydi. Başka telefondan mesaj attığımda anında çift tik oluyo yani mesaj telefona ulaşıyo ama nedense önemli olmayan bildirime düştüğü için uyarı vermiyo. Whatsapp'ı silip Flyme 6 Beta'yı tekrar kurup denicem bakalım düzelecek mi.

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Hocam sorununuzu çözdünüz mü eğer çözemediyseniz önemli olmayan bildirimlerin yanında yönet var oradan whatsappı bulup ayarlar resimdeki gibi mi kontrol edin

• Hocam o ayarlardaki bütün kombinasyonları denedim ama düzelmedi :)

Yapacak bişey yok, kararlı sürüm çıkana kadar idare edecem artık. Yardımlarınız için teşekkürler.

• Global sürümden haber var mı dostlar

• Shazam çalışmıyor kapanıyor. İlk başta çalışıyordu diye aklımda kalmış sizde çalışıyor mu hocam

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    6.7.4.11g beta yı yüklüyorum hocam şuan tamamlansın deneyeyim o sürümde hem yeni betada neler var bi test eder yazarım.

shazam çalışıyor görünürde bi sıkıntı yok dinlettiğim şarkıyıda hızlı şekilde buldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serserim09 -- 12 Nisan 2017; 11:35:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserim09

6.7.4.11g beta yı yüklüyorum hocam şuan tamamlansın deneyeyim o sürümde hem yeni betada neler var bi test eder yazarım.

shazam çalışıyor görünürde bi sıkıntı yok dinlettiğim şarkıyıda hızlı şekilde buldu

geçen gün temizlik yapmıştım demek ki shazam uygulamasının dosyalarını silmişim yeniden kurdum düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik74 -- 12 Nisan 2017; 13:15:0 >
  • Mart ilk hafta beta nisan ilk hafta tam sürüm verilecekti yine yeni beta vermişler

• Samsung Galaxy A7(2017) alınır mı bunun yerine?

• Hocam piyasada en ucuzu 1800.00 tl kusur olan bir telefon a7(2017) m2 noteyi 2015 aralıkta aldığımda 600 tl gibi bir rakama aldım arada 3 katı fiyat var özellik olarak kalite olarak elbette ki m2 notenin çok üstünde bir telefon ancak o fiyat aralığını inceleyerek karar vermeniz daha doğru olur o fiyat bantlarında çok fazla kaliteli telefon var.
  • serserim09 S kullanıcısına yanıt
    Yine meizu veya xiaomi olabilir. Üst segment bi telefon düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.