Şimdi Ara

MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
16
Favori
20.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sh /sdcard/chid.sh" veya "sh /storage/emulated/0/chid.sh komutlarında not foud hatası alıyorum nedendir.

edit: sh ile / arasında boşluk varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 8 Haziran 2016; 18:39:20 >
  • 2 aylık ciziksiz iki adet ekran koruyucu ve kilif ile birlikte kutusunda çok temiz m2 mini satilik. 400 e birakacagim almak isteyene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş flyme 5 geçtim ama şarjı sanki daha çabuk geçiyor... sizde böyle bir sorun var mı?
  • arkadaşlar elimde m2 note ve mini için iki adet sıfır silikon kılıf vardır.
    çifti 15 tl oldukça kalitelidir.

Bu mesaja eklenen görseller:

MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU

• celik44 kullanıcısına yanıt
    bildirimler hallolmayinca satisa mi cikardiniz benim bildirimlerde problem yok,guvenlik uygulamasinda guc/bekleme yonetiminde whatsappi aktif etmezseniz belki duzelir.

bu arada hayirli satislar

ote yandan bana da sarj hizli bitiyor gibi geldi.

• yo kelepir bi iphon buldum bildirim o kadar sorun etmedim satacak kadar.

• Flyme 5te uygulamaları sd karta kurması için ayarın nerden yapıldıgını bulan var mı?

• Merhabalar,

Meizu m2 mini teelfonum ekranın dikey olarak alt yarısında renk atması var. sanki kırmızı bir sis bulutu var gibi. İnstakramda resimleri kaydırırken, alt yarıda fark ediliyor. Üst yarıya doğru kaydırınca resimler normalleşiyor.

yada ekranda kırmızı renkli program simgesi var ise ekran alta kadar kırmızı çizgiler oluşuyor. Çeşitli filtre programları kullandım. ekran renk kalibrasyon programları kullandım ama faydasını görmedim. Var mı önerisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkarizma

Merhabalar,

Meizu m2 mini teelfonum ekranın dikey olarak alt yarısında renk atması var. sanki kırmızı bir sis bulutu var gibi. İnstakramda resimleri kaydırırken, alt yarıda fark ediliyor. Üst yarıya doğru kaydırınca resimler normalleşiyor.

yada ekranda kırmızı renkli program simgesi var ise ekran alta kadar kırmızı çizgiler oluşuyor. Çeşitli filtre programları kullandım. ekran renk kalibrasyon programları kullandım ama faydasını görmedim. Var mı önerisi olan

Screen burn-it toolls programini ac geceden sabaha kadar program calissin en az 8 saat kalsin... sonra duzelir merak etme...

• quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

quote:

Merhabalar,

Screen burn-it toolls programini ac geceden sabaha kadar program calissin en az 8 saat kalsin... sonra duzelir merak etme...

Bu program değil mi?

MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

quote:

Merhabalar,

Bu program değil mi?

MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU

Evet bu program gece yatarken starta bas birak sabah kadar calissin sarja takabilirsin sorun olmaz.en az 8 saat acik kalsin.sonra duzelir...

• Screen burn in tool programını 10 saat çalıştırdım. Sanki kırmızılık alt taraflarda daha da arttı.

Şu an foruma yazarken klavyenin olduğu kısım mavileşiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkarizma -- 23 Haziran 2016; 11:12:13 >
  • Ekran alt kısmı kırmızı

MEİZU M2(MİNİ) ANA KONU

• sonkarizma S kullanıcısına yanıt
    Hocam flyme5 te miravision yazılımı sıkıntılı, renk sıcaklık ayarını soğuk ayarlarsanız bu çizgiler gidiyor.
  • flyme 5 çok güzel olmuş özellikle tema olayı.bir de sanki dokunmatik hassaslaşmış mı ne
  • sonkarizma S kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni problemlerin hepsi bende de var forumdaki öneriler ile çözebildiniz mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzzyy.03

Hocam ayni problemlerin hepsi bende de var forumdaki öneriler ile çözebildiniz mi acaba?

Maalesef, telefon ısınınca ekranın dikine alt yarısında renk cümbüşü başlıyor. Ayarlardan renk sıcaklık ayarını soğuk yaptım. Bir nebze azaldı

• Çok az kullanılmış sıfır ayarında m2 mini telefonumu satıyorum.Almak isteyenler ulaşsın lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ne kadar sarj etsemde telefon yuzde 95 te kaliyor sizde de boyle mi

• meizu m3 mini anakonusu almayı düşünen yada merak edenler için yardımcı olabilir.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118080202&p=1&anchorToGo=118080202#118080202

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 28 Haziran 2016; 2:36:11 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.